Ik zou hem persoonlijk niet doen, geen fijn toestel en flink wat softwarefouten in het toestel!quote:Op woensdag 20 januari 2010 19:37 schreef hetzusjevan het volgende:
Voor de mensen die een beetje verstand hebben van telefoontjes: Nokia N97 mini, doen of niet doen?
Mooi cijfer btw SpeCulaes, proficiat! Wel weer een beetje jammer van je vroege tentamen.. Alvast succes.
Ik heb nu nog de n95 8gb en die vind ik fantastisch, als die een beetje overeenkomen zou ik het doen!quote:Op woensdag 20 januari 2010 19:37 schreef hetzusjevan het volgende:
Voor de mensen die een beetje verstand hebben van telefoontjes: Nokia N97 mini, doen of niet doen?
Behoorlijkquote:Wel weer een beetje jammer van je vroege tentamen.. Alvast succes.
Serieus? Zelf mee gewerkt? Mijn vriendin staat op het punt hem te bestellenquote:Op woensdag 20 januari 2010 19:38 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Ik zou hem persoonlijk niet doen, geen fijn toestel en flink wat softwarefouten in het toestel!
Zonde.. Feest of een peak?quote:Op woensdag 20 januari 2010 19:39 schreef PierreTT het volgende:
Zo te zien pas weer 2 februari, en dan pas laat...
Nietesquote:Op woensdag 20 januari 2010 19:37 schreef SpeCulaes het volgende:
[..]
Relatief gezien misschien.. Absoluut blijf je natuurlijk een gierige Hollander!
Reiscafe, voor de lui die meegaan op studiereis... ik ga niet mee, maar na 10 of 11 is het gewoon partyquote:
Nee niet zelf mee gewerkt, maar denk dat we er in de afgelopen tijd een kleine 20.000 hebben verkocht en dit is een veel gehoorde klachtquote:Op woensdag 20 januari 2010 19:39 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Serieus? Zelf mee gewerkt? Mijn vriendin staat op het punt hem te bestellen
Ik wist dat jij zou reagerenquote:Op woensdag 20 januari 2010 19:38 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Ik zou hem persoonlijk niet doen, geen fijn toestel en flink wat softwarefouten in het toestel!
De N97 - de wittequote:Op woensdag 20 januari 2010 19:43 schreef automatic_ het volgende:
Ik wil ook de N97, maar in de mini zitten een hoop fouten en de gewone draait blijkbaar stabieler. Vriendinnetje van mij heeft de mini
Ok.. maar de software zou toch al snel een update kunnen krijgen? Ik vond het toestel zelf opzich wel fijn werken in de volledige 1 minuut dat ik hem vast hieldquote:Op woensdag 20 januari 2010 19:41 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Nee niet zelf mee gewerkt, maar denk dat we er in de afgelopen tijd een kleine 20.000 hebben verkocht en dit is een veel gehoorde klacht
Hehe, ik wilde ook de wittequote:Op woensdag 20 januari 2010 19:44 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
De N97 - de witte- lijkt me ook tof maar ik heb liever een iets kleinere, dus de mini leek me ideaal.
Blijkbaar werkt het touchscreen ook niet super, bij haar worden ook plots allerlei beltonen veranderd en zo zijn er nog wat kleine dingen (die op den duur wel irritant worden denk ik)quote:Op woensdag 20 januari 2010 19:44 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Ok.. maar de software zou toch al snel een update kunnen krijgen? Ik vond het toestel zelf opzich wel fijn werken in de volledige 1 minuut dat ik hem vast hieldMaar ik ben ook Nokia gewend, dat scheelde ook wel... maar softwarematig was ik niks tegengekomen
Goed, jij staat er blijkbaar wel dichtbij... ik zal het haar eens vertellenquote:Op woensdag 20 januari 2010 19:45 schreef -_Tommy_- het volgende:
Nou ik heb nog niets gehoord van een software update. Hoor alleen dit van mijn klanten die dingen aan consumenten verkopen. Veel klachten. Toestel is ook bij sommige providers al gestopt omdat ze teveel terugkwamen. Dat is alleen mijn 2 cents!
quote:Op woensdag 20 januari 2010 19:47 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Goed, jij staat er blijkbaar wel dichtbij... ik zal het haar eens vertellen
Wel stabiel, maar in mijn ogen nog niet echt fijn. Vind dat Nokia met de laatste paar N-serie toestellen de plank misslaat. Ben zelf erg onder de indruk van de Nokia E72 op dit moment.quote:Op woensdag 20 januari 2010 19:48 schreef automatic_ het volgende:
Maar Tommy; klopt het wel dat de gewone N97 stabieler draait dan de N97 mini?
Die vind ik niet zo mooiquote:Op woensdag 20 januari 2010 19:52 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Wel stabiel, maar in mijn ogen nog niet echt fijn. Vind dat Nokia met de laatste paar N-serie toestellen de plank misslaat. Ben zelf erg onder de indruk van de Nokia E72 op dit moment.
Ik ben wel een muts, dus het moet er ook wel een beetje leuk uit zien & ik vind zo'n toetsenbord aan de voorkant 10x niets.quote:Op woensdag 20 januari 2010 19:57 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Dat kan, maar werkt wel als een trein!
En bij meisjes draait het uiteindelijk toch ook wel een beetje om of het toestel mooi is, vind ikquote:
Daaromquote:Op woensdag 20 januari 2010 20:00 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
En bij meisjes draait het uiteindelijk toch ook wel een beetje om of het toestel mooi is, vind ik.
Maar dan moeten meisjes ook niet vragen om de bekende weg als iemand zegt dat het dus niet zo goed is technisch gezien en dan gaan roepen maar hij is zo mooi...quote:Op woensdag 20 januari 2010 20:00 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
En bij meisjes draait het uiteindelijk toch ook wel een beetje om of het toestel mooi is, vind ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |