Hij loopt nog, het lijkt net boven de doek weg te komen (zie laatste foto's bovenaan de kabels).quote:Op woensdag 20 januari 2010 04:40 schreef trovey het volgende:
lijkt het ergens anders (dus buiten de meterkast) vandaan te komen of komt het echt uit de electrameter en doet die electrameter nog iets (oftewel loopt het ding nog?)
Aha!quote:Op woensdag 20 januari 2010 04:42 schreef aloe_vera het volgende:
Het is teer, dat werd vroeger gebruikt om verschillende kabels aan te sluiten. Ik ken het van telefoonkabels, maar zo te zien wordt het dus ook voor andere aansluitingen gebruikt.
"De kabel is waarschijnlijk een oude teerkabel. Om de aders heen zit linnen. Dit linnen is ingevet en omringt met teer. Onder de huidige, waarschijnlijk metalen, aansluitingkast zit een trechter. In deze trechter zit gestolt teer. De draden zijn dus na het aansluiten op de kast gefixeerd met teer om kortsluiting te voorkomen." http://www.fan.tv/forum/forum_posts.asp?TID=17963
quote:Op woensdag 20 januari 2010 04:48 schreef Penispomp het volgende:
[..]
Hij loopt nog, het lijkt net boven de doek weg te komen (zie laatste foto's bovenaan de kabels).
[..]
Aha!
Bedankt voor de info.
Het is wel vreemd dat het plotseling zo erg begint te "lekken" toch? Ben er zeker van dat die vlek met teer er eerst nog niet zat en er hangt zelfs een druppel aan het doek.
In het topic dat je post zeggen ze dat het vrij verouderd is en eigenlijk vervangen zou moeten worden.
Dan toch maar even bellen neem ik aan?
Precies, ik wilde ook direct wat zekerheid en in plaats van wachten tot ik kan bellen heb ik direct fok! maar even geraadpleegdquote:Op woensdag 20 januari 2010 04:51 schreef trovey het volgende:
[..]
Zou ik zelf wel doen....lijkt me niet goed....als het inderdaad teer is begint het door warmte te smelten en dan is de kans wel aanwezig dat dat met electriciteit te maken heeft bij die meter en daar zou ik zeer ongerust van worden, eerlijk gezegd
Maar zo snel als het kan de juiste instantie bellen.....voel je ook warmte bij de lap....teer smelt niet zomaar dus het zou ergens warm moeten aanvoelen....zou persoonlijk de electra er af gooien om zeker te zijn dat je door een foutje in je electra-aanvoer geen brand krijgt of zo.quote:Op woensdag 20 januari 2010 04:53 schreef Penispomp het volgende:
[..]
Precies, ik wilde ook direct wat zekerheid en in plaats van wachten tot ik kan bellen heb ik direct fok! maar even geraadpleegd
Ik snap ook niet dat het kan smelten want die kast zit in de gang en daar staat geen verwarming aan.. het is daar gewoon koud.
Nee geen warmte, ook erboven gevoeld.quote:Op woensdag 20 januari 2010 04:56 schreef trovey het volgende:
[..]
Maar zo snel als het kan de juiste instantie bellen.....voel je ook warmte bij de lap....teer smelt niet zomaar dus het zou ergens warm moeten aanvoelen....zou persoonlijk de electra er af gooien om zeker te zijn dat je door een foutje in je electra-aanvoer geen brand krijgt of zo.
Dat zou kunnen, ik zag dat er op de watermeter ook druppels lagen na de plank opgetild te hebben maar boven de plank was verder niets nat van het condens.quote:Op woensdag 20 januari 2010 05:08 schreef aloe_vera het volgende:
als het nat is geworden door condens oid, kan teer ook wat gaan druppelen. Is dan een beetje waterig. Maar of het nooit mag druppen, dat weet ik ook niet, dat weten de prof vonkenboeren wel morgen overdag.
Het komt voor zover ik kan zien van het soort pakkingsmateriaal dat boven om de kabels heen zit (op volgende foto omcirkeld) en niet van de kabels zelf.quote:Op woensdag 20 januari 2010 05:19 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
Op foto 3 zie ik VINYL staan, dus het is geen teerkabel...
Heb je automatische zekeringen of ouderwetse stoppen?
Bij overbelasting kan het soms wel een dag duren voordat de stop doorslaat, in tegenstelling tot kortsluiting waarbij de stop meteen doorslaat.
Toevallig zware verbruikers aangesloten?
Vind het ook vreemd dat er 2 kabels naar de meterkast lopen. Misschien een retourkabel naar een ander appartement/kamer? Misschien zit de overbelasting daar wel.
Zeg spambot, ik heb even naar je postgeschiedenis zitten kijken en jij post alleen maar random berichtjes met smileys of 3 woorden in heeeel slecht Nederlands, donder es ff snel op uit mijn topic!quote:
quote:Op woensdag 20 januari 2010 05:28 schreef Penispomp het volgende:
[..]
Het komt voor zover ik kan zien van het soort pakkingsmateriaal dat boven om de kabels heen zit (op volgende foto omcirkeld) en niet van de kabels zelf.
[ afbeelding ]
Ik heb voor zover ik weet automatische zekeringen, ik zie geen stoppen zitten namelijk.
Er zitten geen zware verbruikers op, ik zit er zelf op en ik zou mezelf geen zware verbruiker noemen.
Ik zou niet weten hoe het zit met die 2e kabel, ik heb wel bovenburen maar het lijkt me niet dat dat via mijn kast gaat
Ah my badquote:Op woensdag 20 januari 2010 07:07 schreef mien-moeke het volgende:
[..]
Met verbruiker wordt een apparaat met een groot vermogen bedoelt. Zoals een boiler, kachel, electrisch fornuis, wietplantage etc.
Eerst contact opgenomen met de woningorganisatie, toen met de hulplijn van de energiewacht en vervolgens weer doorverwezen naar essent (logisch achteraf).quote:
weten we nog steeds niet als de kabels warm aanvoelenquote:Op vrijdag 22 januari 2010 12:51 schreef Penispomp het volgende:
Gisteren dus wezen bellen wederom, er zijn 2 personen in mijn wijk die normaal naar dit soort dingen komen kijken waarvan 1 in een vergadering zat en de ander ziek was.
Lang verhaal kort gemaakt, er kon niemand komen en ik zou teruggebeld worden.
Daar zit ik nu nog steeds op te wachten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |