Ja, maar die lotion met spf is al vet genoeg dus ik ga er niet dagelijks nog een aparte sunscreen overheen smerenquote:Op woensdag 20 januari 2010 12:35 schreef W1ZZ het volgende:
Ik zie dat je al het antioxidantenserum gebruikt? Ik gebruik die ook en smeer er dan als "dagcrème" deze sunscreen overheen: http://www.paulaschoice-e(...)y-lotion-spf-55.html . Is een olie dus lijkt in het begin te gaan glimmen maar trekt heel goed in.
Klopt, daarom had ik hem ook gekocht. Gewoon als dagcrème mét SPF 15. Vind hem alleen veel te vet. Jij gebruikt hem toch ook? Vind jij hem niet te vet dan?quote:Op woensdag 20 januari 2010 15:35 schreef Stereotomy het volgende:
Sunscreen lotion = dagcreme met extra sunscreen ingredienten erin. Tenzij je een gortdroge huid hebt, heb je aan sunscreen lotion als moisturizer overdag meer dan genoeg.
Je ziet dat ook vaak in de winkels: je hebt een schap voor zonnebrandcreme, maar je hebt ook een schap voor 'moisturizers met SPF erin'. Da's marketing, want eigenlijk is het hetzelfde spul. 'Normale' mensen zien sunscreen niet als iets wat ze elke dag willen dragen op hun gezicht, maar een 'dagcreme met SPF' wel. En zo verkoopt de producent er gewoon meer van.
Foutje, sorry, dacht dat ik dat ergens had gelezen. Nee, wederom een foutjequote:Op woensdag 20 januari 2010 15:55 schreef Stereotomy het volgende:
Nee? Ik gebruik sowieso geen Amerikaanse zonneproducten, die lopen namelijk een jaartje of 10-20 achter qua UVA bescherming (Uvinul A Plus, Tinosorbs etc. zijn nog niet goedgekeurd door de FDA) en ze gebruiken oudere generaties UVB-ingredienten (homosalate, oxybenzone, etc.) vergeleken met Europa.
Maar heb jij de Skin Recovery lotion gekocht? Die is vet ja. De Skin Balancing bevat geen oliën. Maar ik vind sowieso die SPF 15 lotions veel te duur in een veel te kleine tube. Meer winst voor Paula.
Ik zou stereotomy's advies volgen, en inderdaad voor een goede europese zonnebrand gaan met goede uva bescherming.quote:Op woensdag 3 februari 2010 17:48 schreef JeanVe het volgende:
Nu lees ik o.a. van FOK huidverzorgingsexpert Stereotomy (klinkt het erg raar als ik zeg dat ik erg benieuwd ben naar hoe jij er uitziet) dat Amerikaanse zonneproducten nogal achter lopen qua UVA-bescherming. Zou ik dit kunnen compenseren door de hoge factor die ik overweeg? Of moet ik echt even verder kijken (hij voelt namelijk wel fijn aan bij mij)?
En kan die 1 % BHA 1 x per dag echt geen kwaad? Of moet ik het gebruik beperken tot 1 x per week o.i.d.?
Dus je bent min of meer je eigen proefkonijn?quote:Op donderdag 4 februari 2010 10:57 schreef Stereotomy het volgende:
@ JeanVe: als je per se een Amerikaans product wil (maar waarom) dan moet je voor een product gaan met gestabiliseerde Avobenzone, te herkennen aan marketingkreten als 'Helioplex' van Neutrogena, 'Avotriplex' van Banana Boat, etc.
Die bevatten allen de UVA blocker 3% avobenzone (voor de VS het maximum) plus diethylhexyl 2.6 - napthalate, een quencher die de avobenzone stabiliseert door een electron over te geven naar oxybenzone of een ander ingredient.. Totdat de FDA eindelijk de nieuwere ingredienten zoals de Tinosorbs, eindelijk allebei de Mexoryls, Univul A Plus etc. goedkeurt, is dit de maximum UVA-protectie voor Amerikanen...
Ik zie er overigens heel gemiddeld of misschien benedengemiddeld uit hoor. Ik hou mezelf voor dat ik zonder verzorging er compleet bagger uit zou zien. Tevens heb ik ook fanatieke wetenschappelijke interesse vanuit mijn studie in de werking van gezichtsproducten, niet zozeer uit ijdelheid.
daar heb ik ook last van. ik gebruik vaseline intensive care. niet echt speciaal voor mannen, maar wel voor een droge huid. werkt perfect!quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:16 schreef Pvt het volgende:
wat raden jullie aan voor een aardig droge huid, veroorzaakt door eczeem? Met dit weer droogt mun huid gewoon aardig snel uit, na het douchen trekt het ontzettend (en ja dan sta ik ook veels te lang onder een veels te warme douche...) heb nu alleen een nachtcreme Dr van der hoog ofzo. zonder troep erin.
iemand een aanrader om de huid wat minder droog te krijgen en de diffuse rode plekken wat weg te krijgen? leuke is dat et alleen s'winters is. Zomers nergens last van........
In principe wel.quote:Op donderdag 4 februari 2010 12:38 schreef JeanVe het volgende:
[..]
Dus je bent min of meer je eigen proefkonijn?![]()
Weet je een goede, in Nederland verkrijgbare, Europese zonnebrand met anti-oxidanten die je de hele dag door kan dragen? De Neutrogena Age Shield Sunblock spreekt mij bijzonder erg aan maar op Ebay staat nooit wat ik nodig heb!
Thanks! Zat ff te kijken op de Roc website! Jammer alleen dat de UV-filters maar 6 uur resistent blijven. Ik smeer graag 's ochtends iets op mijn smoel en 's avonds voor het slapen gaan pas weer!quote:Op vrijdag 5 februari 2010 23:32 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
In principe wel.Over 20 jaar kan ik zeggen of het experiment gelukt is!
Ik kan je de ROC Minesol-lijn aanraden: antioxidanten en 4/5-sterren UVA-protectie, wat betekent dat de UVA/PPD-nummer 80/90-99% van het SPF nummer is, en da's erg goed. Meeste Kruitvat- en Etoswinkels verkopen ROC Minesol in een hoekje.
quote:Polypeptiden uit tarwe, zorgen ervoor dat de UV-filters 6 uur lang resistent blijven en een doorlopende bescherming bieden tijdens blootstelling aan de zon.
quote:Fix Extreme hechting aan de huid
‘Fix Extreme’, een actief werkzaam derivaat van tarwe proteïne zorgt ervoor dat de bescherming beter aan de huid hecht. Hierdoor blijven de zonnebescherming filters 6 uur actief . In die tijd zijn zij bestand tegen water, zand, transpiratie en wrijving van een handdoek.
hm oke, heb echter zo mijn twijfels. Dat is allemaal met parfum en alchohol en dat soort dingen erin.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 22:42 schreef jo-ep het volgende:
[..]
daar heb ik ook last van. ik gebruik vaseline intensive care. niet echt speciaal voor mannen, maar wel voor een droge huid. werkt perfect!
voor mn gezicht gebruik ik nivea for men vochtinbrengende crème. is voor na het scheren, maar ik doe het altijd.
Mja, hoeveel zou daarvan waar zijn? Op zich is de samenstelling van de carrier lotion erg belangrijk, maar zou het echt zo goed tegen zweet en 'handdoeken' kunnen?quote:Op zaterdag 6 februari 2010 03:44 schreef Orlistat het volgende:
Het is niet zo zeer dat de filters instabiel zijn, maar eerder dat de gevormde film intact op de huid blijft liggen.
Die 6 uur zal daar betrekking op hebben en niet op de stabiliteit van het filtersysteem.
Op de RoC website staat namelijk:
[..]
[..]
quote:Op zaterdag 6 februari 2010 12:21 schreef Stereotomy het volgende:
Ik vind de anti shine emulsion niet zo tof: een beetje consistentie van verf, maar droogt wel snel op. Misschien vind jij het wel wat. De fluid creme vind ik fijner. Sommige Minesol-producten zijn parfumvrij, zoals mijn favoriet de SPF 40 Lait Velours (Velvet Lotion), maar die kom ik in Nederland niet vaak tegen.
LRP is een high end merk met goeie producten, al schijnt de gel wat minder lekker te smeren dan de creme fluide.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |