Wat ik me nog van de vorige actie van radio 555 kan herrineren is het gewoon een gezellige dag radio. Het is voor een serieus doel maar dat betekent niet dat ze de hele dag een beetje bedroeft moeten praten over haiti.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 19:18 schreef Ambrosius het volgende:
Ik ben benieuwd, al ga ik er echt niet heel de dag naar luisteren, want het zal toch met name praten zijn over het goede doel. Prima, maar imo niet hele leuke radio.
Idd. Krijg je weer tig keer dezelfde verhalen te horen. Nieuws zal er ook dan niet te melden zijn. Toch benieuwd naar de dj-combinaties, zoals Stenders & Van Inkel.quote:Op dinsdag 19 januari 2010 19:18 schreef Ambrosius het volgende:
Ik ben benieuwd, al ga ik er echt niet heel de dag naar luisteren, want het zal toch met name praten zijn over het goede doel. Prima, maar imo niet hele leuke radio.
Creme de la creme wil ik niet zeggen, maar het is een leuk groepje geworden.quote:Op woensdag 20 januari 2010 13:29 schreef Zuignapje het volgende:
De creme de la creme van de radiowereld samen, van dj's tot reporters. Als dat geen top radio dag word morgen, word het het nooi!
Jaja, we weten nu wel dat de 3FM-rukkers het niet leuk vinden dat Ekdom er niet bij is.quote:Op woensdag 20 januari 2010 13:30 schreef Paul het volgende:
[..]
Creme de la creme wil ik niet zeggen, maar het is een leuk groepje geworden.
Daar doel ik niet opquote:Op woensdag 20 januari 2010 13:41 schreef Waalwijker het volgende:
[..]
Jaja, we weten nu wel dat de 3FM-rukkers het niet leuk vinden dat Ekdom er niet bij is.
Tim Klijn en Jurjen Gofers zijn niet de creme de la creme. Maar ach wat, het gaat om het goede doel en van elk station moeten dj's meedoen, misschien had er nog alleen 1 meer van Veronica bij gemogen.quote:Op woensdag 20 januari 2010 14:02 schreef Waalwijker het volgende:
[..]
Oh, je wilt zeker zeggen dat het zo kut is dat er niemand van 10 Gold bij is?
Rick van Velthuysen inderdaad.quote:Op woensdag 20 januari 2010 14:07 schreef Paul het volgende:
[..]
Tim Klijn en Jurjen Gofers zijn niet de creme de la creme. Maar ach wat, het gaat om het goede doel en van elk station moeten dj's meedoen, misschien had er nog alleen 1 meer van Veronica bij gemogen.
Wat dacht je van Ferry Maat
Ferry Maatquote:Op woensdag 20 januari 2010 14:38 schreef Waalwijker het volgende:
[..]
Rick van Velthuysen inderdaad.
Op een bepaald moment is het tijd voor een nieuwe generatie, en daar reken ik Ferry, uh... niet toe.quote:
Juist, ik ben een grote fan van Rick van V. Maar om hem dan nieuwe generatie te noemen.quote:Op woensdag 20 januari 2010 14:49 schreef Waalwijker het volgende:
[..]
Op een bepaald moment is het tijd voor een nieuwe generatie, en daar reken ik Ferry, uh... niet toe.![]()
Maar hij blijft geniaal natuurlijk.
quote:Nieuwsbulletins in duo-presentatie en Haïti Updates op Radio 555
De nieuwslezers van alle deelnemende zenders zullen samen de nieuwsbulletins presenteren op Radio 555. Op het hele uur zijn er bulletins vanuit de studio van de NOS Headlines in de Peperbus, op het halve uur worden er speciale Haïti Updates gemaakt.
"De uitzendingen op het hele uur bestaan uit 'gewoon' nieuws voorzien van quotes", vertelt coördinator Gerard de Kloet aan RadioFreak.nl. "Het bijzondere hierbij is dat de bulletins in duo's worden gelezen door twee nieuwslezers van de deelnemende stations."
De bulletins in de ochtend worden gelezen door Peter de Vries (Radio 2) en Henk Blok (Radio 538). 's Middags lezen Hannelore Zwitserlood en Jasmijn van Dijk van Radio 538 het nieuws. Vanaf 16:00 uur nemen Martijn Richters en Margriet Wesselink (Q-music) het over.
"Op de halve uren maken we Haïti Updates. Hierbij schuift er een nieuwslezer aan in Studio 24. Het laatste nieuws uit Haïti, maar ook bijvoorbeeld over acties in het buitenland komt dan voorbij. In deze uitzendingen wordt contact gezocht met verslaggevers en journalisten in Haïti", vertelt Gerard de Kloet. Anouk Tijssen van de Wereldomroep en Bart Jan Cune van de NOS Headlines presenteren deze Haïti Updates.
Redacteuren van NOS Headlines zullen de nieuwsbulletins en Haïti Updates samen met de nieuwslezers samenstellen.
Naast het nieuws zal er ook verkeersinformatie op Radio 555 worden uitgezonden. De filelezers van de ANWB lezen deze verkeersinformatie. Normaal gesproken zijn zij enkel op de publieke zenders te horen.
Nee, Rick is geen nieuwe generatie, maar iig wel 'nieuwer' als Ferry.quote:Op woensdag 20 januari 2010 15:57 schreef cheese. het volgende:
[..]
Juist, ik ben een grote fan van Rick van V. Maar om hem dan nieuwe generatie te noemen.
Rick is meer van de generatie: Rob van Someren, Jeroen van Inkelquote:Op woensdag 20 januari 2010 16:06 schreef Waalwijker het volgende:
[..]
Nee, Rick is geen nieuwe generatie, maar iig wel 'nieuwer' als Ferry.
Ik vond hem wel grappig. Je moet dat filmpje dat hij met Patricia Paay bij Jensen zit en die joint gaat roken eens opzoekenquote:Op woensdag 20 januari 2010 18:21 schreef Paul het volgende:
Ik snap niet die hele heisa rondom Curry altijd, zal ik wel te jong voor zijn.Was hij zo leuk vroeger?
Opmerkelijk duo, goed voor ze dat ze alleen aangevraagde nummers moeten draaien, anders waren die het muzikaal nooit eens geworden.quote:Dj’s: Sander de Heer (Radio 2) & Menno de Boer (SLAM!FM)
Destijds was Curry & Van Inkel HET radioprogramma. Twee jonge gasten, vrienden, die een heel andere manier van radio maken hadden dan men gewend was. Ik vond het geweldigquote:Op woensdag 20 januari 2010 18:21 schreef Paul het volgende:
Ik snap niet die hele heisa rondom Curry altijd, zal ik wel te jong voor zijn.Was hij zo leuk vroeger?
Thx ik ben radiofreak dus ga het zeker eens luisterenquote:Op woensdag 20 januari 2010 20:48 schreef Againzender het volgende:
[..]
Destijds was Curry & Van Inkel HET radioprogramma. Twee jonge gasten, vrienden, die een heel andere manier van radio maken hadden dan men gewend was. Ik vond het geweldig
Luister en oordeel zelf:
http://clogwog.net/cenvi/uitzendingen-in-1985/
Giel&Evers ben ik ook zeer benieuwd naar. Giel doet sowieso weinig duo-presentatie, en Evers vond ik destijds bij de publieke omroep altijd top. Ben hem niet gevolgd naar 538.quote:Op woensdag 20 januari 2010 18:22 schreef Qunix het volgende:
Giel en Evers is een aparte duo… Ben benieuwd. En zeker wil ik De Wild en De Zwart horen
Frits en Coen lijkt me niets… Coen zal alleen geilen op Frits
Stenders en Van Inkel is een zeer goeie duo lijkt me
is een must danquote:Op woensdag 20 januari 2010 20:49 schreef Paul het volgende:
[..]
Thx ik ben radiofreak dus ga het zeker eens luisteren
quote:Op donderdag 21 januari 2010 07:19 schreef Paul het volgende:
Haha hij zei net tegen Sander de Heer, radio 2 is toch die koffiezender? Sander toen Slamfm dat is toch die breezahzender?
Gelukkig, die kut gemist.quote:Op donderdag 21 januari 2010 07:21 schreef Paul het volgende:
Miss Montreal treed nu op
Kun je uit medelijden storten. Niet met de Haïtianen maar met haar.quote:Op donderdag 21 januari 2010 07:37 schreef Paul het volgende:
Miss Montreal zit in het callcenter zal wel lekker gaan met belllen![]()
![]()
Ja, Menno de Boer is inderdaad gespannen, hij moet het meeste doen en Sander de Heer voert geen reet uitquote:Op donderdag 21 januari 2010 07:19 schreef Paul het volgende:
En we zijn alweer bijna 1,5 uur los
Menno de Boer komt wat gespannen over
Haha hij zei net tegen Sander de Heer, radio 2 is toch die koffiezender? Sander toen Slamfm dat is toch die breezahzender?
Zat er ook al op te letten, het zal allemaal wel radio 2 achtige muziek zijn vandaagquote:Op donderdag 21 januari 2010 07:41 schreef themauster het volgende:
Ik vind de muziek wel lekker op dit moment op Miss Montreal nahoop dat ze deze lijn aanhouden wat muziek betreft
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |