quote:Op zaterdag 16 januari 2010 20:30 schreef Brighteyes het volgende:
Ynske, je kan op de eerste foto goed zien dat zijn hoofdje aan de zijkant plat is, net of hij een blokhead heeft, maar dan zonder haar.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En op de 2e foto kan je goed zien dat zijn oortjes dus niet gelijk staan en onderin, net rechts van zijn oortje lijkt een soort bobbel op zijn koppie te zitten terwijl het dus aan de bovenkant bij zijn oortje, links daarvan juist plat is. En je ziet goed dat die platting aan de zijkant achter, evenwijdig loopt met eenzelfde afplatting aan de voorkant.
quote:Op zaterdag 16 januari 2010 20:31 schreef Ynske het volgende:
das idd behoorlijk BE. hoop dat ze jullie snel kunnen helpen
quote:Op zaterdag 16 januari 2010 21:14 schreef huuphuup het volgende:
Duidelijke foto's BE. Ik denk dat k wel begrijp wat je erbij voelt, dat een helm nu gewoon beter is en de enige oplossing om het geheel weer goed te krijgen. Meten ze dan niet in het ziekenhuis nogmaals in procenten zeg maar voordat ze gaan aanmeten?
Bij amélie staan de oortjes trouwens nog nagenoeg gelijk, het scheelt een millimeter ongeveer, daar was ik wel verbaasd over, en ook wel blij natuurlijk.
Willow & Oscar aan de rol woehoe!mijn dametje blijft nog steeds liggen waar ze ligt
maar inmiddels trekt ze zichzelf wel omhoog tot zit... dat dan weer wel. Mafkeesje.
Willowgrijpgraag proppellor
Over voorlezen:quote:Op zaterdag 16 januari 2010 22:34 schreef Brighteyes het volgende:
Nee nog niet BJ, de afwijking was bij de vorige meting 111%. Dat betekent dat je in aanmerking komt voor een helmpje volgens de criteria.
Maar het was een meting van de fysio en nu gaan we dus op 1 feb naar een revalidatie-arts en die moet neem ik aan ook nog akkoord gaan.
quote:Op zondag 17 januari 2010 11:29 schreef het-is-mij het volgende:
[..]
Dat had ik ook al een paar dagen en dacht, post ik t wel of post ik t niet........
Kwam op mij iedere keer over van kijk eens wat ik wel niet doe of goed bezig ben ofzo, miss. niet zo bedoeld maar er zijn er meerderen die fulltime kolfden en daarna gingen flessen.
Verder succes met de voorkeurshoudingen, hier word het gelukkig niet erg door o.a. het stabiliteitskussen etc.
Lachen word hier ook schaterlachen geregeld en hij is gewoon zo veranderd sinds de maagzuurremmers.
Donderdag weer prikjes.
Verder een vrolijk kind die weinig slaapt! haha, zo ongeveer 3 a 4 uur overdag tussen 10:00 - 19:00.
Ik was een blad aan het lezen van kinderen, groter groeien ofzo waarin iets stond over voorlezen, vroeg ik me toevallig van de week af.
Lezen jullie al voor aan de kleintjes?
quote:Op zondag 17 januari 2010 11:35 schreef huuphuup het volgende:
oh Het Is Mij hebben jullie zo'n kussen ja? Bluh ik ben echt verpest nu, bij een volgende weet ik zeker dat ik er bovenmatig op ga letten en me er bovenmatig druk over ga maken
wat fijn zeg dat dankzij die maagzuurremmers er zo'n ommezwaai is!en hier wordt ook ongeveer zoveel geslapen
![]()
En voorlezen, tsja, ik weet het niet. Ik lees niet echt bewust een verhaaltje voor maar ik pak wel vaak een boekje als ze bij mij op schoot zit en dan ga ik alles benoemen zeg maar. Dus het knisperboekje van de Hema en dan de figuurtjes omschrijven, welke kleuren ze hebben enzo en dat is de neus en kijk zn oortjes! Dat soort dingenMaar we praten sowieso heel erg veel met Amélie eigk, ik maak heel vaak rondjes door het huis om alles ns goed te bekijken en te benoemen met haar
vind ze prachtig.
quote:Op zondag 17 januari 2010 11:35 schreef innepin het volgende:
Het-is-mij, ik lees heel af en toe wel voor aan Willow, maar 't is zo'n druk monstertje dat ze liever de boekjes in haar mond stopt dan dat ze luistertEcht een groot succes is het dus niet
quote:Op zondag 17 januari 2010 11:40 schreef het-is-mij het volgende:
@ Huup, tijdje terug toen je je er ook ff druk over maakte en met tips heb ik die tip incl. link nog gepostmaar miss. heb je erover heen gelezen want soms word er ook wel erg veel gepost.
Niet je dag daardoor laten verpesten hoor.
Heb het bij fysio gevraagd, t is meer cosmetisch dan motorisch gelukkig, das dan weer geluk bij een ongeluk en maak je aub niet te druk.
Dan is je hele zondag verpest en je kunt er gewoon helaas niets mee.
Je lezen schijnt nu al goed te zijn ,vanaf 3 maand.
Wij praten ook erg veel, was het ook op mn werk gewend tegen de ernstig verst. gehandciapten om alles te benoemen en dat doe ik nu ook en mijn mannetje ook, die lult wat af joh, ik moet er echt vaak om lachen, e gekste dingen haha.
Ik dacht dat het een soort verontschuldiging was voor tikfouten die in de posting voor zouden kunnen komen. Ik vind het knap dat je zulke postings met één hand weet te produceren.quote:Op zondag 17 januari 2010 13:37 schreef Beessie-Jen het volgende:
goedemorgen dames.. jammer dat sommige van jullie zich irriteren aan mijn posts. Ik poste gewoon wat mij bezig houdt en aangezien mijn dagen de laatste tijd uit weinig anders bestaan.. komt dat vrij regelmatig op hetzelfde neer. maar zal het niet meer posten...En het heeft niets te maken met gebrek aan aandacht of behoefte aan complimentjes.. (weet ook niet meer wie dat zei; maar beetje jammer als je echt zo denkt...)
Dyon dus bij 2,5 week en toen geloofde ik het eigenlijk ook niet.....tot hij elke dag wat meer begon te lachen. Het kon echt niet meer anders dan dat het echt lachen was.quote:Op zondag 17 januari 2010 14:03 schreef Claudia_x het volgende:
Ivan was ook een vroege lacher. We durfden pas echt te geloven dat het een lach was toen hij ruim 3 weken oud was. Hij is ruim een week te laat geboren, dus dat komt wel overeen met het lachen van jouw zoon, Meimeltje.
Die liedjes heb ik iets te veel met mijn blokfluit moeten spelen.quote:Op zondag 17 januari 2010 14:09 schreef Linda2205 het volgende:
Claudia, ik zing hier wel de standaard kinderliedjes voor Lotte. Op een grote paddestoel, op een klein stationnetje, boer wat zeg je van mijn kippen, zag 2 beren enz. enz. Ik heb op internet een cd gedownload met 100 bekende kinderliedjes, voor als ik de tekst niet meer wist
Ja, dat heb ik ook zoveel met mijn nichtjes gedaan! Ik ken alleen een andere variant, namelijk rechte weg, hobbelige weg, bocht in de weg, gat in de weg. Zowel hobbels als bochten deden het goed, maar het gat was de absolute topper.quote:En een boerenpaard vindt ze heel erg leuk, maar pas op het laatste bij een herenpaard en paard-op-hol want anders gaat het te langzaam voor d'r
quote:Op zondag 17 januari 2010 13:53 schreef Claudia_x het volgende:
Angst voor de wolf maakt hem niet blij
Sterkte nog. De score is op dit moment 1 ondertand echt gewoon als tand, eentje een flink randje en zijn linker voortand is een enorme paarse bobbel dus dat gaat ook niet lang meer duren!quote:Op zondag 17 januari 2010 11:16 schreef innepin het volgende:
BE, hoe is 't eigenlijk met Oscars tandje? Is ie al echt door enzo?
oe klinkt inderdaad niet echt fijn... hoop dat ze snel doorkomen en hij er niet teveel last van krijgt..quote:Op zondag 17 januari 2010 15:40 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Sterkte nog. De score is op dit moment 1 ondertand echt gewoon als tand, eentje een flink randje en zijn linker voortand is een enorme paarse bobbel dus dat gaat ook niet lang meer duren!
Ik schrok er net gewoon van toen ik dat zag in zijn mondje. Ziet er naar en pijnlijk uit.
En nu snel sporten. Lees later bij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |