hoelang kan je nog op de batterij?quote:
quote:Op zondag 17 januari 2010 11:09 schreef Dzjenn. het volgende:
Hallo mensen!
Mijn beugel gaat er 18 februari uit!![]()
woooohhooooooo!!! Post je dan wel even een voor en na!!quote:Op zondag 17 januari 2010 11:09 schreef Dzjenn. het volgende:
Hallo mensen!
Mijn beugel gaat er 18 februari uit!![]()
Lang genoeg.quote:Op zondag 17 januari 2010 11:09 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
hoelang kan je nog op de batterij?
ok! ik kan nog 11 uur en 51 minutenquote:
Van voor is misschien een beetje te ernstig.quote:Op zondag 17 januari 2010 11:10 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
woooohhooooooo!!! Post je dan wel even een voor en na!!
als je na doet moet je voor ook doen!quote:Op zondag 17 januari 2010 11:11 schreef Dzjenn. het volgende:
[..]
Van voor is misschien een beetje te ernstig.Maar van na wil ik best doen!
Potver zeg.quote:Op zondag 17 januari 2010 11:11 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
als je na doet moet je voor ook doen!
quote:Op zondag 17 januari 2010 11:11 schreef Dzjenn. het volgende:
[..]
Van voor is misschien een beetje te ernstig.Maar jna wil ik best doen!
zo erg kan het toch niet zijn...?quote:
Nou, ja. Echt héél erg. En ik overdrijf niet.quote:Op zondag 17 januari 2010 11:13 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
zo erg kan het toch niet zijn...?
quote:
doe maar foto, wij oordelen wel!quote:Op zondag 17 januari 2010 11:14 schreef Dzjenn. het volgende:
[..]
Nou, ja. Echt héél erg. En ik overdrijf niet.Die beugel is het beste wat ik mezelf ooit heb aangedaan.
Ik post nie voor brune bonenquote:
Helleuquote:
ik dacht al bijna dat je was gaan leren...!quote:Op zondag 17 januari 2010 11:17 schreef Milou__ het volgende:
Ben ik even koffie halen. lig ik achter.
tuurlijk jongen!quote:
oooh gelukkig... dacht al even dat ik nu met dit zootje opgescheept zat...!quote:Op zondag 17 januari 2010 11:18 schreef Milou__ het volgende:
[..]
Nu weer op mn stoel. Was even snel koffie halen.
Snel was je anders nietquote:Op zondag 17 januari 2010 11:18 schreef Milou__ het volgende:
[..]
Nu weer op mn stoel. Was even snel koffie halen.
Nee niemand hier heeft me antwoord gegeven wat substituutproducten zijn.quote:Op zondag 17 januari 2010 11:18 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
ik dacht al bijna dat je was gaan leren...!
Sorry Milouquote:
Parabrotherquote:Op zondag 17 januari 2010 11:19 schreef Milou__ het volgende:
[..]
Ik zie die andere waar ik para van word
Weet je hoe lang dat duurt, senseo. Eerst moest ik het water bijvullen, toen wachten tot het water warm was. ondertussen padje er in doen en dan op de knopdrukken. Oh en moest natuurlijk nog een kopje pakken.quote:
Ja, Boem heeft hem ook al een tijdje, dus ik heb het maar ff veranderd voordat ik ga schuimbekkenquote:Op zondag 17 januari 2010 11:19 schreef Milou__ het volgende:
[..]
Ik zie die andere waar ik para van word
Johooo goeeeeedemorgen Braveburt.quote:Op zondag 17 januari 2010 11:20 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Sorry MilouWat is jullie goeiemorgen-johoooo dan?
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Te gewoontjesquote:
quote:Op zondag 17 januari 2010 11:21 schreef Dzjenn. het volgende:
[..]
Fantástisch!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
uit mijn hoofd en behulp van internetquote:Op zondag 17 januari 2010 11:19 schreef Milou__ het volgende:
[..]
Nee niemand hier heeft me antwoord gegeven wat substituutproducten zijn.
had meteen ff m'n opladersnoertje gepakt en m'n oordopjes zodat k flinke namen kan luisterenquote:Op zondag 17 januari 2010 11:20 schreef Milou__ het volgende:
[..]
Weet je hoe lang dat duurt, senseo. Eerst moest ik het water bijvullen, toen wachten tot het water warm was. ondertussen padje er in doen en dan op de knopdrukken. Oh en moest natuurlijk nog een kopje pakken.
ik haat het als ik bij een senseo apparaat ben en het water is op...quote:Op zondag 17 januari 2010 11:20 schreef Milou__ het volgende:
[..]
Weet je hoe lang dat duurt, senseo. Eerst moest ik het water bijvullen, toen wachten tot het water warm was. ondertussen padje er in doen en dan op de knopdrukken. Oh en moest natuurlijk nog een kopje pakken.
kut...!quote:Op zondag 17 januari 2010 11:22 schreef jna het volgende:
[..]
had meteen ff m'n opladersnoertje gepakt en m'n oordopjes zodat k flinke namen kan luisteren
Ohh hmm dus bijvoorbeeld de discman die concurrentie kreeg van de 3mp. Bevredigt dezelfde behoeften van de klant alleen vele malen goedkoper.quote:Op zondag 17 januari 2010 11:22 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
uit mijn hoofd en behulp van internet
substitute products
The products that are viewed by the user as alternatives for other products. The substitution is rarely perfect, and varies from time to time depending on price, availability, etc.
complementary products and product class ...
If entry to an industry is easy then competitive rivalry will likely to be high. If it is easy for customers to move to substitute products for example from coke to water then again rivalry will be high.
Substitute Products products that buyers perceive as having some characteristics and utilities in common (for example, potatoes and rice).
Ik ook. maar is mijn eigenschuld, ik vul hem nooit bij als ik hem opmaak. Mijn moeder welquote:Op zondag 17 januari 2010 11:23 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
ik haat het als ik bij een senseo apparaat ben en het water is op...
ik heb gelukkig die hele reclame gemist!quote:
whehehe luilak!!!quote:Op zondag 17 januari 2010 11:25 schreef Milou__ het volgende:
[..]
Ik ook. maar is mijn eigenschuld, ik vul hem nooit bij als ik hem opmaak. Mijn moeder wel
Okquote:
Het is je boy jna en die flinke namen, die sound is crazy...quote:Op zondag 17 januari 2010 11:22 schreef jna het volgende:
[..]
had meteen ff m'n opladersnoertje gepakt en m'n oordopjes zodat k flinke namen kan luisteren
Hij zit op een crazytjequote:Op zondag 17 januari 2010 11:25 schreef Milou__ het volgende:
[..]
Het is je boy jna en die flinke namen, die sound is crazy...
nee... Coca Cola heeft last van substitutie producten zoals 3ES Cola en cola van de Lidl en Aldi..quote:Op zondag 17 januari 2010 11:24 schreef Milou__ het volgende:
[..]
Ohh hmm dus bijvoorbeeld de discman die concurrentie kreeg van de 3mp. Bevredigt dezelfde behoeften van de klant alleen vele malen goedkoper.
maar 3ES en aldi en lidl is toch veel mindere kwaliteit. Dat sluit de markt niet grotendeels af.quote:Op zondag 17 januari 2010 11:26 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
nee... Coca Cola heeft last van substitutie producten zoals 3ES Cola en cola van de Lidl en Aldi..
Dus rol je raam naar benedennnnnquote:Op zondag 17 januari 2010 11:25 schreef Milou__ het volgende:
[..]
Het is je boy jna en die flinke namen, die sound is crazy...
Whoop whoop!quote:
quote:Op zondag 17 januari 2010 11:28 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
Milou, klopte wel wat jij zei met mp3 speler en discman
Thanks. Zal het even doorlezen.quote:Op zondag 17 januari 2010 11:30 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Substitutiegoed wikipedia heeft altijd het antwoord!
meer wikipedia links?quote:
dus dio schoot op de poltie met zijn shotgun,stond hij shotgun. en de mitterieur, dat ging een tikkie te fur.quote:Op zondag 17 januari 2010 11:33 schreef jna het volgende:
Daarom zit ik nog steeds op de Edgar dafiets.
Boks ouwequote:Op zondag 17 januari 2010 11:35 schreef Milou__ het volgende:
[..]
dus dio schoot op de poltie met zijn shotgun,stond hij shotgun. en de mitterieur, dat ging een tikkie te fur.
eignelijk zouden we moeten kijken als we er 1 aanmaken hoelang hij blijft staan. Maar je moet dan wel een heeel verhaal hebben enzo, met foto erbij. Alsof je ECHT belangrijk bentquote:Op zondag 17 januari 2010 11:35 schreef jna het volgende:
[..]
Ik wil ook een Wikipedia artikel van mezelf
Ja is leuke film.quote:Op zondag 17 januari 2010 11:38 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
weet iemand of couples retreat een leuke film is?
Jij wilt gewoon een foto van mequote:Op zondag 17 januari 2010 11:37 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
eignelijk zouden we moeten kijken als we er 1 aanmaken hoelang hij blijft staan. Maar je moet dan wel een heeel verhaal hebben enzo, met foto erbij. Alsof je ECHT belangrijk bent
Iedereen op mn stage vond hem leuk, behalve een Italiaans meisje. Maargoed, die lacht ook nooit om mijn Mussolini imitatiequote:Op zondag 17 januari 2010 11:38 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
weet iemand of couples retreat een leuke film is?
quote:Op zondag 17 januari 2010 11:40 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Iedereen op mn stage vond hem leuk, behalve een Italiaans meisje. Maargoed, die lacht ook nooit om mijn Mussolini imitatie
quote:Op zondag 17 januari 2010 11:40 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Iedereen op mn stage vond hem leuk, behalve een Italiaans meisje. Maargoed, die lacht ook nooit om mijn Mussolini imitatie
ik dacht altijd dat jij een neger bent... maar nou zag ik gister op die foto van Smullers een blanke hand...!quote:
dan download ik hem evenquote:
Deal!quote:
Sorryquote:Op zondag 17 januari 2010 11:42 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
ik dacht altijd dat jij een neger bent... maar nou zag ik gister op die foto van Smullers een blanke hand...!![]()
![]()
![]()
Is hij ook. Neger met een blanke hand.quote:Op zondag 17 januari 2010 11:42 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
ik dacht altijd dat jij een neger bent... maar nou zag ik gister op die foto van Smullers een blanke hand...!![]()
![]()
![]()
ik was eigenlijk al een poster aan het maken met de foto uit je fotoboek en die dan strax uit te printen als die niet leuk is en dan door het hele FEM gebouw op te hangen ....quote:Op zondag 17 januari 2010 11:43 schreef Milou__ het volgende:
[..]
Ja maar als hij niet leuk is moet je niet zeggen. maar milou______ zei dat ie leuk was
en daarom wou ik slinks een foto van je vragen om het te controleren...! of je nog wel echt een neger was ...!quote:
Dat zou flauw zijn.quote:Op zondag 17 januari 2010 11:44 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
ik was eigenlijk al een poster aan het maken met de foto uit je fotoboek en die dan strax uit te printen als die niet leuk is en dan door het hele FEM gebouw op te hangen ....![]()
![]()
hoezo?quote:
oke.quote:Op zondag 17 januari 2010 11:45 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
jongens nog even doorspammen... dan kan een nieuw topic open en dan ga ik even snel douchen!
en dan moet jij eigenlijlk leren he! wanneer heb je dat tentamen!quote:
weet ik veel 2 ofzoquote:Op zondag 17 januari 2010 11:47 schreef jna het volgende:
Hoeveel Posts nog tot de lapo. Ik wil m niet want zit mobiel
Nog een paar, dus post maar niets meerquote:Op zondag 17 januari 2010 11:47 schreef jna het volgende:
Hoeveel Posts nog tot de lapo. Ik wil m niet want zit mobiel
Morgen.quote:Op zondag 17 januari 2010 11:47 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
[..]
en dan moet jij eigenlijlk leren he! wanneer heb je dat tentamen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |