abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_77039877
Ik droomde dat ik een hap van een hamburger nam, maar uiteindelijk bleek het een pizza te zijn. Afgrijselijk... Zoiets gun je niemand

Nee ff serieus: van alles en nog wat. Ik heb er zo veel van onthouden: where should i start . Zelfs van 20 jaar geleden weet ik nog bepaalde dromen (als ik er aan denk.. brrr)
Chuck Norris doesn’t wear a watch, HE decides what time it is.
pi_77042179
quote:
Op maandag 18 januari 2010 21:15 schreef Silv het volgende:
Had laatst een fucking rare nachtmerrie gehad. Ik lag helemaal verlamd in bed terwijl er een of andere schaduw oid vlak voor me stond. Dik eng.
http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis

Heb ik ook 1x gehad, werd ik midden in de nacht wakker en dacht ik dat er een inbreker in huis was.
pi_77042370
Ik heb een half jaar geleden een hele vage droom gehad. Ik was zo in een of ander dorp, met allemaal mensen in een groot gebouw. Opeens voelde je dat de sfeer heel bedrukt werd, heel veel dreiging. Wat bleek, toen ik door het raam keek, stonden er buiten allemaal skeletten. Ze zaten in auto's rond te rijden op een grasveldje en maakten heel veel lawaai. Gewoon terroriseren, en iedereen binnen werd heel erg bang.

Ik dus binnen vragen wat er allemaal aan de hand was. Bleek dus dat die plek vervloekt was, en er dus mensen en skeletten naast elkaar leefden. Er was wettelijk vastgelegd dat ze elkaar niet lastig mochten vallen. Echter, als een skelet je zou doden, zou je er ook een worden. Die skeletten wilden dus door mensen te doden aan een meerderheid komen, om alle regels naar hun hand te zetten.

Alleen konden ze dit niet openbaar doen, want dat was tegen de wet. Bleken ze dus het hele dorp te hebben afgezet, en zelf alle grensposten te beheren. Als je uit het centrum van het dorp weg ging als mens, werd je aan de rand van het dorp afgemaakt, en niemand kon het zien. Het eindigde in een trein, waarmee ik het dorp uit wilde komen, waarin ik door skeletten werd achtervolgd, toen werd ik wakker.

Ik schrok vooral van de hoeveelheid logica die er in die droom zat (afgezien van levende skeletten dus).
My father tought me; "If you're not good at something right away, don't waste time trying"
pi_77042643
ik droomde ooit dat ik in een soort Mortal Kombat achtig spel terecht was gekomen en ik was aan het vechten met Hitler
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')