Dan zit er chloor in die jacuzzi want zijn haar lijkt ook lichter.quote:Op donderdag 14 januari 2010 22:35 schreef Scrutinizer het volgende:
Brammiebammie zit hele dagen met Elinepiene in een gloeiendhete jacuzzi. Daardoor zit z'n haar anders en is hij afgevallen, denk ik.
Dat is wel zo fris. Je zweet flink in een Jacuzzi en het water wordt maar eens in de zoveel tijd vervangen.quote:Op donderdag 14 januari 2010 22:37 schreef Disana het volgende:
[..]
Dan zit er chloor in die jacuzzi want zijn haar lijkt ook lichter.
Die vertoning in de Tweede Kamer gister was bijna even stupide als de logica in SV. Verdonkiaans bijna.quote:Straks naar P&W kijken, eens zien hoe Mariėtter Hamer gaat zitten draaien.
Hij is gestyled door Eline... 's avonds voor het slapen nog even hydrateren enzo, en niet vergeten in te smeren natuurlijkquote:Op donderdag 14 januari 2010 21:15 schreef PietjePuk007 het volgende:
Heeft Bram z'n haar geverfd of zo, ik vind 'm er echt totaal anders uitzien dan de laatste keer dat ik 'm IRL gezien heb.
quote:
Kan de rest niet eens bij jou in de leer gaan om te weten hoe je dat ding gewoon moet doen?quote:Op donderdag 14 januari 2010 22:48 schreef Dottey het volgende:
[..]
Euh.. Nou ik doe gewoon mijn ding. Dus geen gekke praat joh
Twee doen ook "het ding"quote:Op donderdag 14 januari 2010 22:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Kan de rest niet eens bij jou in de leer gaan om te weten hoe je dat ding gewoon moet doen?
Ik in ieder geval niet.quote:Op donderdag 14 januari 2010 21:31 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Is er iemand die dat anders ziet, dan?
En dat ding doe je gewoon toppie!quote:Op donderdag 14 januari 2010 22:48 schreef Dottey het volgende:
[..]
Euh.. Nou ik doe gewoon mijn ding. Dus geen gekke praat joh
Truste Dot. Dream a little dream of me.quote:Op donderdag 14 januari 2010 22:49 schreef Dottey het volgende:
Deze Dot gaat eens der nest opzoeken![]()
Truste allemaal
Ja, dat roept hij al een tijdje.quote:Op donderdag 14 januari 2010 23:06 schreef tuinfluiter het volgende:
Sorry weet niet waar ik dit kan plaatsen het is niet echt Vlemmix in de media
of toch wel.
Vanavond is Sly weer begonnen met zijn radiouitzendingen. Daarin vertelde hij ook het idee
neergelegd te hebben bij Johan om in de show van Jaap een discussie te houden tussen de
3 grootste forabeheerders.
Sly heeft gedraaid van 20 tot 22 en nu nog 1 uur met Puty (de sitebouwer) die naar het schijntquote:Op donderdag 14 januari 2010 23:08 schreef MeraViglioSa het volgende:
Ja, dat roept hij al een tijdje.Als streamer vind ik dat een tof idee
Maar denk dat de kans vrij klein is dat de andere forumbeheerders meewerken. Sowieso vraag ik me af of Danny daar nog wel wil komen.
![]()
Waar is dat te horen? Via NowLive of op de Vlemmix stream?quote:Op donderdag 14 januari 2010 23:10 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Sly heeft gedraaid van 20 tot 22 en nu nog 1 uur met Puty (de sitebouwer) die naar het schijnt
ook morgen naar Vlemmix gaat. Vond het zelf een leuke radioshow en wanneer Sly iets
gaat doen bij Vlemmix studio komt er vast wel weer leven in de brouwerij.![]()
Dat denk ik ook wel Fluiter.quote:Op donderdag 14 januari 2010 23:10 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Sly heeft gedraaid van 20 tot 22 en nu nog 1 uur met Puty (de sitebouwer) die naar het schijnt
ook morgen naar Vlemmix gaat. Vond het zelf een leuke radioshow en wanneer Sly iets
gaat doen bij Vlemmix studio komt er vast wel weer leven in de brouwerij.![]()
Weet niet of ik dat hier mag plaatsen.quote:Op donderdag 14 januari 2010 23:12 schreef MeraViglioSa het volgende:
Waar is dat te horen? Via NowLive of op de Vlemmix stream?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nou ja het kan toch ook een mod van het RLS forum zijn , toch?quote:Op donderdag 14 januari 2010 23:19 schreef liesje1979 het volgende:
Sly en Danny ja?
Wat denkt Sly wel niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |