Ja, en je had het nog wel zo lang volgehoudenquote:Op donderdag 14 januari 2010 16:12 schreef Copycat het volgende:
Teveel lachen, gieren? Dat heb ik dan gemist.
Elegant!quote:
Dat weet je bij hem niet gauw.quote:Op donderdag 14 januari 2010 16:12 schreef Disana het volgende:
Interesseert het hem wel echt, vraag je je dan opnieuw af.
Hij is er in elk geval niet socialer op geworden.quote:Op donderdag 14 januari 2010 16:14 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Dat weet je bij hem niet gauw.
Jij bent kleurenblind, dus met carnaval zijn alle feestneuzen grijs.quote:Op donderdag 14 januari 2010 16:12 schreef Copycat het volgende:
Teveel lachen, gieren? Dat heb ik dan gemist.
Daar zijn de openingsposten voor.quote:Op donderdag 14 januari 2010 16:13 schreef Laysa het volgende:
Whut???? geen idee waartom ik tvp want ik hou jullie niet bij....Kut leven ook
TSVP is Elegantquote:Op donderdag 14 januari 2010 16:13 schreef Laysa het volgende:
[..]
Whut???? geen idee waartom ik tvp want ik hou jullie niet bij....Kut leven ook
Zat hij er lang genoeg om door te hebben hoe druk het is, of denkt hij dat hij een vraag stelt en straks de antwoorden wel even leest??quote:Op donderdag 14 januari 2010 16:14 schreef Disana het volgende:
Typisch Jaap weer, iets vragen en dan weglopen.
Op de chat is nu Johan-adoratie aan de gang.
4:16 Oeps: Jaap zei dat hij zijn blog ging schrijven, vandaar ineens weg?quote:Op donderdag 14 januari 2010 16:16 schreef Leandra het volgende:
[..]
Zat hij er lang genoeg om door te hebben hoe druk het is, of denkt hij dat hij een vraag stelt en straks de antwoorden wel even leest??
Blijkbaar werkt mijn natuurlijk afweermechanisme nog goed.quote:Op donderdag 14 januari 2010 16:13 schreef Leandra het volgende:
Ja, en je had het nog wel zo lang volgehouden
hmmz.... tsja, misschien verkijkt hij zich dan toch op de leesbaarheid van de chat na het stellen van een vraag, of het interesseert hem werkelijk niets.quote:Op donderdag 14 januari 2010 16:17 schreef Disana het volgende:
[..]
4:16 Oeps: Jaap zei dat hij zijn blog ging schrijven, vandaar ineens weg?
Cossen nalezen, nou ze lopen niet weg, lieverd tot gauw.quote:Op donderdag 14 januari 2010 16:17 schreef Laysa het volgende:
Maar goed daar heb ik nu geen tijd nog voor , maar ik zal straks even al jullie avonturen in PS2 gaan nalezen![]()
Zo deed hij in De Kooi toch ook? Iets vragen of veinzen te luisteren en dan gewoon wegdraaien?quote:Op donderdag 14 januari 2010 16:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
hmmz.... tsja, misschien verkijkt hij zich dan toch op de leesbaarheid van de chat na het stellen van een vraag, of het interesseert hem werkelijk niets.
Hey, die vraag heb ik ook wel eens gesteld. Tijdens CBL.quote:Op donderdag 14 januari 2010 16:19 schreef Disana het volgende:
Ah, constructieve kritiek wordt als volgt uitgelegd:
4:18 fellatio: Copycat3, Jij loopt alles bij SV(en vooral Jaap eerder al) constant de grond in te stampen, maar kijkt toch constant. Wat is je drijfveer eigenlijk?
Fascinatie en leedvermaak is zeker een te makkelijk antwoord?quote:Op donderdag 14 januari 2010 16:19 schreef Disana het volgende:
Ah, constructieve kritiek wordt als volgt uitgelegd:
4:18 fellatio: Copycat3, Jij loopt alles bij SV(en vooral Jaap eerder al) constant de grond in te stampen, maar kijkt toch constant. Wat is je drijfveer eigenlijk?
Hehe, dat kan. Maar Mootie en Cc hadden juist heel behulpzame input. Jammer dat Jaap verdween.quote:Op donderdag 14 januari 2010 16:20 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Hey, die vraag heb ik ook wel eens gesteld. Tijdens CBL.
Laat gaan, het is een reller.quote:Op donderdag 14 januari 2010 16:21 schreef Copycat het volgende:
[..]
Fascinatie en leedvermaak is zeker een te makkelijk antwoord?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |