Wederom chargeer je, mijn oma die inmiddels 87 is heeft nog een rijbewijs, en maakt zowat met een sneeuwploeg op de rollator het parkeerterrein voor de verzorgingsflat sneeuw vrij. Ze is vitaal, roelt echt bij de bingo,quote:Op donderdag 14 januari 2010 16:39 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Dat bejaarden kosten wat kost in leven woorden gehouden voor een paar lousy maandjes. Maar dan moeten ze zich wel helemaal groen en geel letterlijk en figuurlijk vreten aan pillen met een ervenis-rovend tarief.
Plus op de koop toe dat kinderen en kleinkinderen alleen nog een uitgemergelde oma voor de geest kunnen halen en niet meer de lieve leuke als het dan eenmaal is afgelopen.
Als er iets gebeurd, en het hoeft niet meer van diegene, laat gewoon euthenasie toe. Ik vind het dwangmatig in leven houden respectloos .
Het enige moment dat Medische Kunst levens kàn redden is met acute keizersnede, blindedarm en wat botten rechtzetten. Al het andere overige is knoerij, dood en verderf. 1 op 6 zh-patient is een patient door prutsen arts.quote:Op donderdag 14 januari 2010 19:16 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, dat viel mij ook op deze tegenspraak van Lambiekje.
Zwak momentje zeker
Ik heb het over als het opeens allemaal snel gaat en dat er kosten wat kost medicijnen in moet.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 08:37 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Wederom chargeer je, mijn oma die inmiddels 87 is heeft nog een rijbewijs, en maakt zowat met een sneeuwploeg op de rollator het parkeerterrein voor de verzorgingsflat sneeuw vrij. Ze is vitaal, roelt echt bij de bingo,levenslustig, zeker niet geel, en heeft ondanks het verlies van mijn opa aan prostaatkanker nog veel plezier in het leven.
En nu ik er aan denk, zei jij niet dat kanker slechts een waarschuwing van het lichaam was voor het plegen van roofbouw er op, oa door slechte voeding? Mijn opa at groente uit eigen tuin, dronk enkel af en toe een beerenburgje, fietste waar mogelijk, en leefde dus wat je kan noemen "gezond". Hij heeft er voor gekozen om geen intensieve behandelingstraject in te gaan voor zijn prostaatkanker, en is na ~10 maanden gestorven. Kanker was dus geen waarschuwing maar de doodstraf...
Wat is eigenlijk de reden dan dat in Westerse landen de levensverwachting en de verwachting van het aantal gezonde jaren veel hoger ligt dan in menig Afrikaans land, waar men niet zoveel Westerse medische voorzieningen heeft en voor een groot deel nog op veel traditionelere wijze leeft en voedsel verbouwt?quote:Op vrijdag 15 januari 2010 09:39 schreef Lambiekje het volgende:
Het enige moment dat Medische Kunst levens kàn redden is met acute keizersnede, blindedarm en wat botten rechtzetten. Al het andere overige is knoerij, dood en verderf. 1 op 6 zh-patient is een patient door prutsen arts.
jij hebt echt geen idee hoe walgelijke tunnelvisie je geintoctrineerd is door de belangeverstrengelde kutprofessoren en corrupte universiteiten.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 09:43 schreef Re het volgende:
en vervuild materiaal in deze betekent dus dat de cellijnen waarin antikankermiddelen worden getest "vervuild" zijn met cellen van andere organen.. heeft verder niets met de werking van die stofjes te maken of de stofjes zelf
maar goed , zonder medische achtergrond mag je natuurlijk alles blaten wat je maar wil
Dat komt omdat wij westerling ALLES op ALLES zetten om geen knap watervoorziening aan te leggen daar in Afrika. Het continent wat op voorhand al vernederd wordt ondanks zijn rijke grondstoffen.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 09:47 schreef Iblis het volgende:
[..]
Wat is eigenlijk de reden dan dat in Westerse landen de levensverwachting en de verwachting van het aantal gezonde jaren veel hoger ligt dan in menig Afrikaans land, waar men niet zoveel Westerse medische voorzieningen heeft en voor een groot deel nog op veel traditionelere wijze leeft en voedsel verbouwt?
Oh, weet je ondertussen wel wat een cell line is? Vertelquote:Op vrijdag 15 januari 2010 09:39 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Het enige moment dat Medische Kunst levens kàn redden is met acute keizersnede, blindedarm en wat botten rechtzetten. Al het andere overige is knoerij, dood en verderf. 1 op 6 zh-patient is een patient door prutsen arts.
Eerder had Atuinhek het over cell lines. Nou vandaag staat in de Metro dat Kankertests Cellijnen gebaseerd zijn op vervuild materiaal. Bovendien zijn deze gebaseerd op maagtumoren ingedient voor 11 patenten.
Medische nonwetenschap is terreur en laboranten zijn enge frankensteinfreaks wat ik al eerder zei. Het wordt dus bevestigd.
whehe ik ben diegene die tunnelvisie creeert meneerquote:Op vrijdag 15 januari 2010 09:47 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
jij hebt echt geen idee hoe walgelijke tunnelvisie je geintoctrineerd is door de belangeverstrengelde kutprofessoren en corrupte universiteiten.
Niemand in Nederland hoeft verplicht medicijnen in te nemen als deze persoon wilsbekwaam is, dus dan moet je bij je oma zijn, niet bij de medicijnfabrikant. Ze had er ook voor kunnen kiezen om haar lot te accepteren, en die medicatie niet te nemen. Mocht ze niet wilsbekwaam geweest zijn, dan zou ik eens gaan praten met de zoon/dochter die er dan over beslist heeft, oftewel je eigen ouders of oom/tante, wat ook maar van toepassing is.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 09:42 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Ik heb het over als het opeens allemaal snel gaat en dat er kosten wat kost medicijnen in moet.
Waar ik het dus over had was mijn oma. Nu heb ik door trieste ongein van BigPharma geen helder beeld meer hoe oma was.
Ja joh, hier kan je overduidelijk lezen hoe unicef geen waterpompen etc plaatst..quote:Op vrijdag 15 januari 2010 09:48 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Dat komt omdat wij westerling ALLES op ALLES zetten om geen knap watervoorziening aan te leggen daar in Afrika. Het continent wat op voorhand al vernederd wordt ondanks zijn rijke grondstoffen.
Negertjepesten gaat onverminderd door en is dan ook DE hobby van westerspolitici
Dat is geen antwoord:Fruity's opa heeft super gezond en positief geleefd, en toch is hij aan kanker overleden, terwijl kanker volgens jou slechts een waarschuwing is dat je iets verkeerd doet.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 09:42 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Ik heb het over als het opeens allemaal snel gaat en dat er kosten wat kost medicijnen in moet.
Waar ik het dus over had was mijn oma. Nu heb ik door trieste ongein van BigPharma geen helder beeld meer hoe oma was.
Dat heet educatie biek. Probeer het eens!quote:Op vrijdag 15 januari 2010 09:47 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
jij hebt echt geen idee hoe walgelijke tunnelvisie je geintoctrineerd is door de belangeverstrengelde kutprofessoren en corrupte universiteiten.
educatie is onjuistheden aanleren, tenminste daar is school heen gecorrumpeerd.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 11:25 schreef Gray het volgende:
[..]
Dat heet educatie biek. Probeer het eens!
Anders geef je even een paar voorbeelden in een nieuw topicquote:Op vrijdag 15 januari 2010 14:00 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
educatie is onjuistheden aanleren, tenminste daar is school heen gecorrumpeerd.
Dat is symbolisch. In werkelijkheid doet men aan sterilisatie.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 10:36 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Ja joh, hier kan je overduidelijk lezen hoe unicef geen waterpompen etc plaatst..
Wist je dat zulk soort verhalen, die nooit waar blijken te zijn, maar klakkeloos gepropageerd worden, ertoe leiden dat het aantal vaccinaties afneemt waardoor polio, wat bijna uitgeroeid was in Nigeria, weer toeneemt, meer kinderen doodt, meer ouders in het verdriet stort, waardoor meer kinderen verminkt raken die niet meer in hun onderhoud kunnen voor zien en tot de bedelstaf veroordeeld zijn?quote:Op vrijdag 15 januari 2010 14:07 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Dat is symbolisch. In werkelijkheid doet men aan sterilisatie.
UNICEF is een kinderexploiterend kutinstituut. En bovendien sponsor je de hufterige CEO.
Als er een vaccin is dat het echt gruwelijk is dan was het wel het poliovaccin. Worst of them all.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 14:14 schreef Iblis het volgende:
[..]
Wist je dat zulk soort verhalen, die nooit waar blijken te zijn, maar klakkeloos gepropageerd worden, ertoe leiden dat het aantal vaccinaties afneemt waardoor polio, wat bijna uitgeroeid was in Nigeria, weer toeneemt, meer kinderen doodt, meer ouders in het verdriet stort, waardoor meer kinderen verminkt raken die niet meer in hun onderhoud kunnen voor zien en tot de bedelstaf veroordeeld zijn?
Als je dan toch zo graag met het wijzende vingertje wijst, besef dan eens goed wat je met zulke leugens aantoonbaar aanricht. Heb je wel eens iemand gezien met misvormde ledematen vanwege polio?
Je zult natuurlijk glashard ontkennen dat vaccins polio ook maar kunnen beïnvloeden. Als het over misinformatie gaat span jij hier echter weer de kroon.
Ik wel. Rond W.O.II had je het hier nog, en er zijn mensen die het toen hebben opgelopen, die er vandaag de dag nog de gevolgen van dragen. Da's geen pretje!quote:Op vrijdag 15 januari 2010 14:14 schreef Iblis het volgende:
Heb je wel eens iemand gezien met misvormde ledematen vanwege polio?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |