Zal het even doorgeven aan Wouter.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 22:52 schreef borisz het volgende:
D66 de grootste, Pechtold blijft de fractie leiden. Alexander Rinnooy Kan wordt MP en we zijn rond. Ohja een coalitie van D66+VVD+Pvda.
PVDA moet trouwens Cohen naar voren schuiven.
Cohenquote:Op dinsdag 12 januari 2010 22:52 schreef borisz het volgende:
D66 de grootste, Pechtold blijft de fractie leiden. Alexander Rinnooy Kan wordt MP en we zijn rond. Ohja een coalitie van D66+VVD+Pvda.
PVDA moet trouwens Cohen naar voren schuiven.
Ik vraag me echt hoe het gaat als de PVV grootste partij wordt.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 22:58 schreef alors het volgende:
Ach die laffe Wilders gaat toch nooit het kabinet in, met z'n laffe kop
Ben benieuwd naar het nieuwe kapsel van Femke.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 23:00 schreef alors het volgende:
Frank de Grave, Femke Halsema en Frits Wester bij P&W straks.
ahahahaahahaha.. briljant ditquote:
Ik ook, als hij gaat regeren moet hij zoveel concessies doen dat hij totaal niet meer geloofwaardig is, dus dat zal hij nooit doen. Als grootste oppositiepartij kan hij hard schreeuwen maar zonder meerderheid kom je ook niet echt ver.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 23:01 schreef Noortje. het volgende:
[..]
Ik vraag me echt hoe het gaat als de PVV grootste partij wordt.
Inderdaad. Oprotten met Mister Pickwick.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 22:59 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Cohen![]()
Wat een drama vind ik die man
quote:Op dinsdag 12 januari 2010 23:13 schreef -Hans- het volgende:
Wat een toffe 3FM MEeeeeeeeeeeeeeeee-ga-hit
Nobody fucks with frank degrave.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 23:02 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Ben benieuwd naar het nieuwe kapsel van Femke.
ROFLquote:Op dinsdag 12 januari 2010 23:15 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Nobody fucks with frank degrave.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |