Dat zit er dik in dat Ierland over pak 'm beet 9 maanden wat voller gaat worden.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 14:45 schreef ElizabethR het volgende:
Echna, grappig dat je dat tweetwaardig vindt![]()
![]()
Splitje, daar ging het gisteren al over op de radio. Als ik zit te werken heb ik in de ochtend altijd de Gerry Ryan show aanstaan op de radio, dat is een heerlijk zeurprogramma, gaat bijna altijd over misstanden in Ierland. En daar ging het gisteren, en vandaag ook, over de watertekorten, en de waarschijnlijkheid van een geboortegolf in Augustus/September als gevolg van 'the Big Freeze' zoals ze hier die vorstperiode van een week of drie al noemen.
Alles is tweetwaardigquote:Op vrijdag 15 januari 2010 14:45 schreef ElizabethR het volgende:
Echna, grappig dat je dat tweetwaardig vindt![]()
![]()
Afwasquote:Op vrijdag 15 januari 2010 15:40 schreef Kremers het volgende:
Godzijdank hebben wij hier een afwasmachine staan zegAls ik ergens een hekel aan heb dan is het wel de afwas doen....
Dat probleem ken ik... Ik ben 1.93 en ook ik moet steeds iets naar voren bukken wil ik het goed kunnen afwassen. Gelukkig hoef ik dat nu niet meerquote:Op vrijdag 15 januari 2010 15:56 schreef Timmos het volgende:
[..]
Afwas.. Ik ben tegen de 2 meter en hebben een laag aanrecht, fijn is dat joh!
Kijk, dat scheelt mij weer een telefoontjequote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:00 schreef Kremers het volgende:
[..]
Ik heb net nog even gebeld met zoom wat betreft mijn statief, duurt nog 3 wekenInmiddels wacht ik al sinds half november..
[chauvinist pig]quote:Op vrijdag 15 januari 2010 15:56 schreef Timmos het volgende:
[..]
Afwas.. Ik ben tegen de 2 meter en hebben een laag aanrecht, fijn is dat joh!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.- "Blind faith in your leaders, or in anything, will get you killed" Bruce Springsteen - War
- Door controle aan de landsgrenzen op te heffen kan men nu grenzenloos gaan controleren...
- Privacy Matters
Sinds gisteren kunnen ze bij de klantenservice zien op welke plek je staat, en in welke verzending je statief zit. Ik geloof dat ze gemiddeld per 2 weken 600 statieven binnenkrijgenquote:Op vrijdag 15 januari 2010 16:22 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Kijk, dat scheelt mij weer een telefoontje
Belachelijk zegquote:Op vrijdag 15 januari 2010 17:28 schreef Chanty het volgende:
Ik fok nu via een onbeveiligd netwerk aangezien ons internet er sinds vanmiddag uitligt
Zulke buren heb ik ook!quote:Op vrijdag 15 januari 2010 17:31 schreef Chanty het volgende:
Ons netwerk is beveiligd hoor :p dat van de buren kennelijk niet
Oh dat probleem heb ik gelukkig nietquote:Op vrijdag 15 januari 2010 15:56 schreef Timmos het volgende:
[..]
Afwas.. Ik ben tegen de 2 meter en hebben een laag aanrecht, fijn is dat joh!
Hoe groter des te idioter?quote:Op vrijdag 15 januari 2010 17:49 schreef Puala het volgende:
[..]
Oh dat probleem heb ik gelukkig niet![]()
* Puala mompelt iets over klein maar fijn en groot maar idioot
Ghehe, dat zekerquote:Op vrijdag 15 januari 2010 18:14 schreef Timmos het volgende:
[..]
Hoe groter des te idioter?
* Timmos een blik werpt naar RV..
Ahw. Dat mag jij welquote:Op vrijdag 15 januari 2010 18:15 schreef Chanty het volgende:
* Chanty verschuilt zich alvast achter Puala
Die is nu iets meer dan een week weer thuis, heb hem nog links en rechts met wat dingetjes geholpen en gaat nu weer heel erg de goede kant opquote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:43 schreef Puala het volgende:
[..]
Ahw. Dat mag jij wel![]()
Hoe gaat het met je vriend die in het ziekenhuis lag? Heb het niet helemaal meer gevolgd geloof ik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |