Wat ik bedoelde te zeggen was dat jij nu met Smukke eindelijk een medejutlander in het Denemarken-topic hebt! Aangezien ik vaak de induk had dat iedereen hier in of nabij Kopenhagen woont, behalve jij.quote:Op maandag 30 mei 2011 13:01 schreef TallMan het volgende:
Goh chibi, had je nog niet eerder door dat ik in Jutland zat?Ik meen me te herinneren dat jij ergens rond midt of øst jylland rondhangt, klopt dat?
Je kan het hebben toch?quote:Op dinsdag 31 mei 2011 15:35 schreef TallMan het volgende:
Typisch weer die duivelseiland bewoners die omlaag moeten praten over de rest van Denemarken, dat hebben jullie in ieder geval al goed overgenomen.
Ik ken nu eindelijk dat misplaatste gevoel van superioriteit dat Ranstadters ook altijd hebben.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 21:19 schreef TallMan het volgende:
Het is altijd allen tegen een Sejt, allemaal van die figuren die op elkaars lip in Kopenhagen willen zitten die een beetje neerkijken op de mensen met wat ruimte.
quote:Op dinsdag 31 mei 2011 15:07 schreef Sejt het volgende:
Fijn voor TallMan, dat er nu iemand is die hem in het donkere en eenzame Jutland vergezelt.
Huur is erg hoog. Eten is wel wat duurder dan in Nederland in de supermarkten en restaurants, maar geen bizarre prijzen.quote:Op maandag 27 juni 2011 00:01 schreef Starman89 het volgende:
Vanaf augustus zit ik voor 6 maanden in Kopenhagen voor m'n minor. Ben benieuwd of het een leuke studentenstad is. Hoor veel positieve verhalen, enige minpuntje is dat het levensonderhoud redelijk duur is, maar daarvoor ga ik de IB-groep even lief aankijken
Klinkt goedquote:Op maandag 27 juni 2011 08:11 schreef QCC het volgende:
[..]
In bars/clubs kan het heel erg verschillend, de ene keer betaal je 8 euro voor een enkel biertje, maar in Kulør bar bijvoorbeeld krijg je voor hetzelfde geld een beker die je tot 01:00 kunt laten bijvullen met ijskoud Tuborg.
Ga je overigens naar CBS of KU?
Ok, die school kende ik niet.. Wel een grappig sitequote:Op maandag 27 juni 2011 19:36 schreef Starman89 het volgende:
[..]
Klinkt goed![]()
Ik ga een minor Marketing Management volgen aan de Niels Brock.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |