quote:
Je vraagt naam + 5 titels. Als die gepost zijn kom je ineens met regels als mag geen telefilm zijn.... Beetje flauw.quote:
Ik reken TV-films of straight-to-DVD's nooit goed, tenzij een acteur erg weinig titels op z'n naam heeft staan.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 17:35 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Je vraagt naam + 5 titels. Als die gepost zijn kom je ineens met regels als mag geen telefilm zijn.... Beetje flauw.
Ah dus nu moeten we voortaan rekening gaan houden met wat iedere user wel of niet gaat goed rekenen? Titel is titel of het nou straight to DVD is of een blockbuster.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 17:44 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Ik reken TV-films of straight-to-DVD's nooit goed, tenzij een acteur erg weinig titels op z'n naam heeft staan.
quote:Op vrijdag 15 januari 2010 17:45 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Ah dus nu moeten we voortaan rekening gaan houden met wat iedere user wel of niet gaat goed rekenen? Titel is titel of het nou straight to DVD is of een blockbuster.
Dus vanaf nu zou ik er bij mij rekening mee houden ja.quote:De vraagsteller beslist wie het punt krijgt
Ja hoor. Het is goed met je.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 17:55 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
[..]
Dus vanaf nu zou ik er bij mij rekening mee houden ja.
Het gaat me niet om dat punt. Het gaat mij er om dat er zuiver gespeeld wordt en niet dat vraagstellers tijdens het spel ineens regels erbij mogen bedenken.quote:
Goed, ben ik enigszins wel met je eens, maar hij zegt nu dat hij er op gaat letten, lijkt me een mooi moment op het daarbij dan te laten voor in de toekomst. Welke vraag is inmiddels aan bod?quote:Op vrijdag 15 januari 2010 18:06 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Het gaat me niet om dat punt. Het gaat mij er om dat er zuiver gespeeld wordt en niet dat vraagstellers tijdens het spel ineens regels erbij mogen bedenken.
Hij zegt niet dat hij daarop zal letten maar dat wij er rekening mee moeten houden dat als hij noem 5 titels zegt je moet weten of een film een tv-film of straigth to dvd is voor je hem post. Maar goed ik zal er al over op houden.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 18:09 schreef Chen het volgende:
[..]
Goed, ben ik enigszins wel met je eens, maar hij zegt nu dat hij er op gaat letten, lijkt me een mooi moment op het daarbij dan te laten voor in de toekomst. Welke vraag is inmiddels aan bod?
quote:Op vrijdag 15 januari 2010 18:11 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Hij zegt niet dat hij daarop zal letten maar dat wij er rekening mee moeten houden dat als hij noem 5 titels zegt je moet weten of een film een tv-film of straigth to dvd is voor je hem post. Maar goed ik zal er al over op houden.
Deze staat nog open.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 17:16 schreef mr_anonimous het volgende:
Hoe heet het radiostation in Hotel Rwanda?
Niet goedquote:Op vrijdag 15 januari 2010 23:03 schreef Jhonny44 het volgende:
Na innige reflexie en hulp van wikipedia ben ik er tamelijk zeker van dus:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |