Dan ga ik daar nog even op wachtenquote:Op vrijdag 8 januari 2010 21:13 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nou waarschijnlijk gaan ze nog zeker een paar keer "een nieuwe frisse start" maken.
Nee, geen publiek. Daar heeft Johan geen zin in hoewel hij al wel de hele dag tegen mensen loopt te zeggen dat het leuk is als ze woensdag ook langskomen.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 21:12 schreef gomi het volgende:
[..]
yeah, maar al die gasten die erheen gaan. zijn dat gsten voor jaaps show of gaan ze erheen om als publiek te zitten?
net op de chat ook. hadden ze t er ook al over.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 21:14 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nee, geen publiek. Daar heeft Johan geen zin in hoewel hij al wel de hele dag tegen mensen loopt te zeggen dat het leuk is als ze woensdag ook langskomen.
Er is daar echt niemand die weet waar-ie het over heeft. Ze vragen Johan ook gewoon niet om opheldering over het hoe en wat van woensdagquote:Op vrijdag 8 januari 2010 21:14 schreef Copycat het volgende:
Dit is bij vlagen zo briljant omdat het gewoon The Office in het echt is.
Maar dat moet je ze niet vertellen!
hij maakte me een schuiverquote:Op vrijdag 8 januari 2010 20:53 schreef Gert het volgende:
[..]
Wel een ambulance? Hopelijk deed het geen zeer!![]()
time for pizza and postarsquote:Op vrijdag 8 januari 2010 21:15 schreef Copycat het volgende:
Ricky Gervais: eat your heart out for not coming up with this shit!
Johan verzorgt de gasten voor show Jaap en medewerkers Vlemmix mogen een paar mensenquote:Op vrijdag 8 januari 2010 21:12 schreef gomi het volgende:
Yeah, maar al die gasten die erheen gaan. zijn dat gasten voor Jaap's show of gaan
ze erheen om als publiek te zitten?
Eet smakelijk.quote:
ahk tyquote:Op vrijdag 8 januari 2010 21:19 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Johan verzorgt de gasten voor show Jaap en medewerkers Vlemmix mogen een paar mensen
publiek meenemen.
Proost!quote:Op vrijdag 8 januari 2010 21:25 schreef Copycat het volgende:
Ik ben zo blij dat ik nog heel even keek en het geniale stukje meekreeg waarin Johan met angstige ogen Peter en Liesbeth ervan probeerde te overtuigen dat er echt hele bijzondere gasten kwam.
En dat hij er vertrouwen in had dat zij het goed zouden doen, want ze waren er nu al zo goed mee bezig.
BRILJANT!
BIER!!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |