Ja, zag ik. Maakt niet uit toch? Heel toepasselijk.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:37 schreef zeemonster het volgende:
Ik heb hem gewoon gekopieerd dus hij is van iemand anders, ene Peter
Oh maar dat heb ik ook hoor... alhoewel ik heb meer : Jij mag niet om mij lachen maar ik wel om jouwquote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:38 schreef Lovechild het volgende:
Oh en Zeemonster, ik snapte wel dat dat kind moest lachen hoor. Het triggert altijd iets bij mij als iemand dat doet, dus hij kreeg eerst van mij een preek(je) Maar je moeder languit in de sneeuw zien liggen is uiteraard grappig.
Die hebben wij pas ook nog allemaal zitten kijken. Echt te erg voor woorden. Wat een DD-films zegquote:Op donderdag 7 januari 2010 23:47 schreef zeemonster het volgende:
Ik ben Blade2 aan het kijken , toendertijd vond ik deel 1 echt leuk ..
Dat gevoel dat je hart een slag overslaat en je je voorbereidt op een enorme klap. Niet fijn neequote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:01 schreef zeemonster het volgende:
[..]
Ik ook en ben bijna uitgegleden tijdens het naar school brengen van mijn dochter. Dat gevoel dat je schrikt maar net niet valt is zo irritant
Vrijdag is Hawaiian shirt dayquote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:49 schreef Atreidez het volgende:
Wat een gezeik hier op kantoor zeg, vrijdag zou toch juist een rustige dag moeten zijnNog een paar uur te gaan voor t weekend gelukkig..
In je huis? Bedoel je je haar?quote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:54 schreef nectarientje het volgende:
Had ik vanmorgen toch dat bloemetje in mn huis moeten doen!
Je zou even kunnen kijken wat er bij het Paard is of in de Paap speeltquote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:58 schreef DutchTrain het volgende:
Is er vanavond nog iets leuks te beleven op muziekgebied in Den Haag ?
heb nergens last van gehadquote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:49 schreef Jill-RMC het volgende:
Gatsie weer zo glad. Ik wil de zon weer terug
Maar jij kan dan ook heel gemeen lachen......dus wanneer je dan niet kan ontvangen heb je een probleemquote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:40 schreef zeemonster het volgende:
[..]
Oh maar dat heb ik ook hoor... alhoewel ik heb meer : Jij mag niet om mij lachen maar ik wel om jouw. Zorgde weleens voor venijnige momenten tussen mij en de vader van uk
Hee correctie he : Niet altijdquote:Op vrijdag 8 januari 2010 10:14 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Maar jij kan dan ook heel gemeen lachen......dus wanneer je dan niet kan ontvangen heb je een probleem
Dat dusquote:Op vrijdag 8 januari 2010 10:00 schreef melanie_the_miss het volgende:
Wat zijn we allemaal enthousiast aan het posten!
Daar ben ik ook heel goed in ja, heeel pedagogisch verantwoordquote:Op vrijdag 8 januari 2010 09:40 schreef zeemonster het volgende:
[..]
Oh maar dat heb ik ook hoor... alhoewel ik heb meer : Jij mag niet om mij lachen maar ik wel om jouw.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |