Zzzzzzzzzzzzzing!quote:Op donderdag 7 januari 2010 14:54 schreef Leandra het volgende:
[..]
Waarom eigenlijk??? Als Jaap ervoor staat zie je er toch niets van.
Nou! Niet zo gemeen over Jaap! Die heeft het daar haske moeilijk mee en wil zelfs in schriftelijke therapie!quote:Op donderdag 7 januari 2010 14:54 schreef Leandra het volgende:
Waarom eigenlijk??? Als Jaap ervoor staat zie je er toch niets van.
Oh ja! Maar in die slaapkamer kan Jaap z'n kont niet keren, ben ik bang. Laat staan zijn buik.quote:Op donderdag 7 januari 2010 14:57 schreef liesje1979 het volgende:
Ze hadden toch die slaapkamer geverfd? Als decor?
Volgens mij gaan Sjors en Alsido eerst nog even een laptop kopen. Als die het zondagmiddag eindelijk doet, kunnen ze aan het decor voor Jaap beginnen of z'n werk aan de verwarming afmakenquote:
Ja, ik heb het ook moeilijk met mijn kontent en ben al jaren op FOK! in schriftelijke therapie, maar dan ga ik er toch gvd geen talkshow over houden?!quote:Op donderdag 7 januari 2010 14:56 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nou! Niet zo gemeen over Jaap! Die heeft het daar haske moeilijk mee en wil zelfs in schriftelijke therapie!
Als ze Jaap groen verven kunnen ze het decor op hem projecteren.quote:Op donderdag 7 januari 2010 14:54 schreef Leandra het volgende:
[..]
Waarom eigenlijk??? Als Jaap ervoor staat zie je er toch niets van.
quote:Op donderdag 7 januari 2010 14:59 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Als ze Jaap groen verven kunnen ze het decor op hem projecteren.
Oh damn, ik denk dat je gelijk gaat krijgen.quote:Op donderdag 7 januari 2010 14:59 schreef Disana het volgende:
En nog gasten natuurlijk.
Genoeg kandidaten: René, Alsido, Liesbeth... en vooral: Johan zelf.
In 3D.quote:Op donderdag 7 januari 2010 14:59 schreef Scrutinizer het volgende:
Als ze Jaap groen verven kunnen ze het decor op hem projecteren.
Ik zou het eigenlijk een stuk leuker vinden als Jaap die hele "ik ben zielige TerrorJaap" Show zou laten vallen en er wat intelligente gasten zouden komen waar hij wel een leuk gesprek mee kan hebben, die het tenminste snappen dat hij een grapje maakt als hij het over zijn oom Piet Agoras heeft.quote:Op donderdag 7 januari 2010 14:59 schreef Disana het volgende:
En nog gasten natuurlijk.
Genoeg kandidaten: René, Alsido, Liesbeth... en vooral: Johan zelf.
Hoi Kyan.quote:3:00 kyan2002: ik heb eens op fok mee gelezen maar o o wat zijn ze daar negatief zeg
Ja dat denk ik ook.quote:Op donderdag 7 januari 2010 15:01 schreef Copycat het volgende:
[..]
Oh damn, ik denk dat je gelijk gaat krijgen.
Meesterlijk planquote:Op donderdag 7 januari 2010 14:59 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Als ze Jaap groen verven kunnen ze het decor op hem projecteren.
Het niveau op die chat en in dat paleis ligt veel te laag voor interessante gasten die iets te vertellen hebben. Ik heb het gevoel dat Johan niemand boven zich duldt qua intelligentie en smaak, daar wordt hij halsstarrig van.quote:Op donderdag 7 januari 2010 15:02 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik zou het eigenlijk een stuk leuker vinden als Jaap die hele "ik ben zielige TerrorJaap" Show zou laten vallen en er wat intelligente gasten zouden komen waar hij wel een leuk gesprek mee kan hebben, die het tenminste snappen dat hij een grapje maakt als hij het over zijn oom Piet Agoras heeft.
Maar goed, dan wordt het weer te moeilijk voor die NL-meute die tussen iedere twee lettergrepen een spatie zetten om hun eigen teksten terug te kunnen lezen.
Dan heeft Jaap er ook niets te zoeken natuurlijk....quote:Op donderdag 7 januari 2010 15:04 schreef Disana het volgende:
[..]
Het niveau op die chat en in dat paleis ligt veel te laag voor interessante gasten die iets te vertellen hebben. Ik heb het gevoel dat Johan niemand boven zich duldt qua intelligentie en smaak, daar wordt hij halsstarrig van.
En bovendien, waar haal je die mensen vandaan.
Da's waar maar Jaap gedraagt zich als een zielig pias en dat kan Johan nog wel bolwerken.quote:Op donderdag 7 januari 2010 15:07 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan heeft Jaap er ook niets te zoeken natuurlijk....
Jaap is fan van Johan, dat scheelt enorm, Jaap kijkt toch wel tegen Johan op, ongeacht of hij hem in 3 zinnen finaal onder tafel lult.quote:Op donderdag 7 januari 2010 15:07 schreef Disana het volgende:
[..]
Da's waar maar Jaap gedraagt zich als een zielig pias en dat kan Johan nog wel bolwerken.
Daarmee sluit hij, alleen in Nederland al, miljoenen mensen uit.quote:Op donderdag 7 januari 2010 15:04 schreef Disana het volgende:
Ik heb het gevoel dat Johan niemand boven zich duldt qua intelligentie en smaak, daar wordt hij halsstarrig van.
Die is van het type "Het is gratis, dus moet je het leuk vinden, en als je kritisch bent dan donder je maar op"quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |