Of een winkel van WEL een FATSOENLIJKE providerquote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:31 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Ok dan ga ik ondertussen naar de Vodafonewinkel om een Iphone te halen
Vreemd, dat toestel is een echt kick ass apparaat. Nog geen enkele telefoon gezien met zo'n prachtscherm, zo'n OS en zo'n snelheid.quote:
geen problemen met Vodafone hier, elke provider heeft wel eens storingquote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:44 schreef Renesite het volgende:
[..]
Of een winkel van WEL een FATSOENLIJKE provider
Kan niet, hoor.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:31 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Ok dan ga ik ondertussen naar de Vodafonewinkel om een Iphone te halen
Wel trager in gebruik, en ook alternatieve browsers zijn minder dan die van de iPhone. Wat betreft de geluidskwaliteit:quote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:33 schreef Incolumis het volgende:
[..]
dus je loopt de hype achterna?
trager qua processor misschien, maar niet qua gebruik
muziekkwaliteit minder? bron?
browser? dan installeer je toch een andere?
hoeveelheid applicaties zijn er misschien net iets minder van dan van de iphone, maar sommige android apps zijn beslist beter dan de iphone versie daarvan.
Ik doel op Teej Mobilequote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:47 schreef Incolumis het volgende:
[..]
geen problemen met Vodafone hier, elke provider heeft wel eens storing
Dat was ook mijn punt, ik kan niet eens zelf bepalen bij welke provider ik zitquote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:49 schreef TC03 het volgende:
[..]
Kan niet, hoor.
[..]
Wel trager in gebruik, en ook alternatieve browsers zijn minder dan die van de iPhone. Wat betreft de geluidskwaliteit:
[ afbeelding ]
Bron.
Ja, maar hij is wel verkrijgbaar. In Nederland is geen Android-toestel op de markt dat beter is dan de iPhone, en het duurt nog wel even voordat die er komt ook. Daarom falen Google en Android, voorlopig.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:51 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Dat was ook mijn punt, ik kan niet eens zelf bepalen bij welke provider ik zit
HTC is verantwoordelijk voor de Hero, niet Googlequote:Op vrijdag 22 januari 2010 15:27 schreef Merkie het volgende:
Als Google per 1 februari in alle belangrijke landen de Nexus One zou uitbrengen, dan zouden ze pas de strijd met Apple aangaan. Maar de uitrol van Android-telefoons is verbazingwekkend traag. Waarom is de Milestone wel uit in Engeland, Duitsland en Italië, maar niet hier? Waarom heeft de Droid wel de 2.0.1 update maar de Milestone niet? Dat soort dingen ergeren mij. Dat halfslachtige gedoe. Daarom ligt Android nog achter. Ook het updaten gaat traag, waarom heeft de Hero bijv. nog steeds 1.5? Dat is gewoon jammer. Op die manier kweek je weinig vertrouwen bij de consument en dat is de reden waarom ik steeds argwanender tegenover Android kom te staan. De potentie is er maar er gebeurt gewoon zo weinig mee. Niemand durft. Zelfs Google niet.
Overigens werd de iPhone ook pas echt succesvol met de wereldwijde lancering van de 3G. De 2G was maar een gematigd succes, net zoals de huidige Android-telefoons.
Daar heb je niks aan als consument.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 15:40 schreef Incolumis het volgende:
[..]
HTC is verantwoordelijk voor de Hero, niet Google
Ik heb het nu over de Nexus One. Zo'n rare verkoopmethode en dan ook nog eens in slechts 3 landen.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 15:42 schreef Incolumis het volgende:
[..]
nee dat klopt maar je kunt de schuld niet aan Google geven met deze foon, zoals Merkie doet.
beetje een schoenmaker blijf bij je leest verhaal.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:49 schreef TC03 het volgende:
[..]
Kan niet, hoor.
[..]
Wel trager in gebruik, en ook alternatieve browsers zijn minder dan die van de iPhone. Wat betreft de geluidskwaliteit:
[ afbeelding ]
Bron.
Komt u maar.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 16:49 schreef Merkie het volgende:
Beweren dat de iPhone alleen maar hype is. Ik kan je zo 10 redenen geven waarom de iPhone de beste telefoon ooit is. Je hoeft het er niet mee eens te zijn, maar een heleboel mensen zullen het er wel mee eens zijn.
Beste muziekspeler (en geluidskwaliteit), snelste en beste browser, grootste App Store, enorm snel (3GS dan), makkelijk en gebruiksvriendelijk OS, erg mooi uiterlijk, tot 32GB interne opslag, beste virtuele toetsenbord (hoewel sommige mensen een fysiek toetsenbord prefereren), beste softwarematige support (noem 1 andere telefoon die jaarlijks meerdere malen updates heeft gekregen van 1.0.0 tot 3.1.2?), uitstekende sms/mail-app.quote:
Wat is er zo raar aan de verkoopmethode? Is gewoon een webshop.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 15:55 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ik heb het nu over de Nexus One. Zo'n rare verkoopmethode en dan ook nog eens in slechts 3 landen.
'Spijker op de kop'? Valt wel mee, gezien het ding niet echt goed verkoopt.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 17:48 schreef elfzesendertig het volgende:
[..]
Wat is er zo raar aan de verkoopmethode? Is gewoon een webshop.
Bovendien is het een revolutie in Amerika dat een telefoon LOS wordt verkocht. Daarmee slaat Google de spijker op de kop. Wat betreft het aantal landen ben ik het wel met je eens.
Het is raar omdat 9 van de 10 consumenten liever naar een winkel gaat. Ik snap dat het nieuw is in de VS om een telefoon los te verkopen, maar daarmee bedien je slechts een klein aantal consumenten.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 17:48 schreef elfzesendertig het volgende:
[..]
Wat is er zo raar aan de verkoopmethode? Is gewoon een webshop.
Bovendien is het een revolutie in Amerika dat een telefoon LOS wordt verkocht. Daarmee slaat Google de spijker op de kop. Wat betreft het aantal landen ben ik het wel met je eens.
Daarbij moet je wel rekening houden met het feit dat Google vrijwel niks in de marketing heeft gestoken. Bovendien doet de matige verkoop geen afbreuk aan het feit dat Google daadwerkelijk iets heeft losgemaakt door een toestel los te verkopen.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 18:14 schreef TC03 het volgende:
[..]
'Spijker op de kop'? Valt wel mee, gezien het ding niet echt goed verkoopt.
Ik heb niet echt een idee dat Google de mainstream consument als doelgroep heeft gekozen voor de Nexus One. Google richt zich eerder op het gadgetliefhebbende publiek dat wél een telefoon via een webshop koopt en wél afweet van het bestaan van de Nexus One, ookal is er vrijwel niks aan marketing gedaan.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 18:19 schreef Merkie het volgende:
[..]
Het is raar omdat 9 van de 10 consumenten liever naar een winkel gaat. Ik snap dat het nieuw is in de VS om een telefoon los te verkopen, maar daarmee bedien je slechts een klein aantal consumenten.
Wat hebben ze precies los gemaakt en waaruit blijkt dat? Verder heb ik er niet zoveel aan, gezien het feit dat het toestel hoe dan ook niet in Nederland vekrijgbaar is.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 18:20 schreef elfzesendertig het volgende:
[..]
Daarbij moet je wel rekening houden met het feit dat Google vrijwel niks in de marketing heeft gestoken. Bovendien doet de matige verkoop geen afbreuk aan het feit dat Google daadwerkelijk iets heeft losgemaakt door een toestel los te verkopen.
Dat kon je merken aan de hype in de zogenaamde blogosphere rondom de losse verkoop van het toestel. Ik denk zelf dat Google hiermee, net als met Gmail, een vastgeroest principe gaat doorbreken. Deden ze het met Gmail door i.p.v. 5MB ruimte 1GB ruimte aan te bieden, zo gaan ze het met hun verkoopmodel doen door een los toestel aan te bieden. Dit geldt natuurlijk wel vrijwel alleen maar voor Amerika.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 18:29 schreef TC03 het volgende:
[..]
Wat hebben ze precies los gemaakt en waaruit blijkt dat? Verder heb ik er niet zoveel aan, gezien het feit dat het toestel hoe dan ook niet in Nederland vekrijgbaar is.
O wacht, het gaat alleen over smartphones inderdaad. Ik dacht alle mobiele telefoons. Sorry...quote:Op vrijdag 22 januari 2010 12:08 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Het grafiekje voor West-Europa is nog extremer, daar heeft iPhone 78% van de smartphone-markt.
Ja, de hype is er voldoende, maar dat was voor de aankondiging. De aankondiging was een afknapper omdat gebleken is dat eigenlijk niemand hem kan kopen.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 18:49 schreef elfzesendertig het volgende:
[..]
Dat kon je merken aan de hype in de zogenaamde blogosphere rondom de losse verkoop van het toestel. Ik denk zelf dat Google hiermee, net als met Gmail, een vastgeroest principe gaat doorbreken. Deden ze het met Gmail door i.p.v. 5MB ruimte 1GB ruimte aan te bieden, zo gaan ze het met hun verkoopmodel doen door een los toestel aan te bieden. Dit geldt natuurlijk wel vrijwel alleen maar voor Amerika.
Dat terzijde, je hebt er inderdaad niet veel aan als het toestel niet in Nederland wordt verkocht. We zullen moeten afwachten wat Google daarmee gaat doen.
Bij mij nu ook een beetje hoor. Ik vind Google nou wel een beetje falen met al die skins en voortrekkerij van updates. Ik word gek van de geruchten en het wachten (volg veel nieuws erover). Zelfs als je weet dat je OOIT een update gaat krijgen wil niemand duidelijkheid geven over een bepaalde tijd. Niet dat Android nu kut is (vind de vrijheid nog steeds geweldig en ze zijn heerlijk snel aan t ontwikkelen. Bovendien is ie perfect voor waar ik 'm gebruik), maar ben wel een stuk minder enthousiast erover nu dan afgelopen zomer toen ik de telefoon kocht.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:27 schreef Renesite het volgende:
iPhone 4G is voor mij ook een kanshebber... to be honest.
Dat zou wel het stomste zijn wat ze kunnen doen. Dan gooien andere fabrikanten mbt Android de handdoek in de ring. Dat iPhone maar één keuze biedt, hét toestel van Apple, betekent niet dat anderen datzelfde idee moeten volgen. Android gaat in de breedte, straks tientallen toestellen naar keuze. En daar zit je dan, met je éne iPhone-modelquote:Op vrijdag 22 januari 2010 17:04 schreef Merkie het volgende:
Android kan makkelijk een geduchte concurrent worden, alleen dan moeten ze wel de volgende zaken oplossen:
1. Een topmodel wereldwijd lanceren en ook voor iedereen bereikbaar maken (en dus niet via zo'n malle online store).
En dat boeit allemaal niet zo, ook met 1.5 heb je een prima toestel. Kijk naar pc's, ook daar kunnen verschillende Windows-versies prima naast elkaar bestaan.quote:2. Versplintering van de software tegengaan, je hebt nu 1.5, 1.6, 2.0., 2.0.1 en 2.1 die allemaal nog veelgebruikt worden.
Who cares. Als we niet wisten dat 2.1 bestond, misten we 't ook niet.quote:3. Zorgen dat updates sneller doorgevoerd worden.
mijn abbo [G1] loopt in april af, dus ik zou nu kunnen verlengen.. toch wacht ik ook phone 4G af..quote:Op vrijdag 22 januari 2010 14:27 schreef Renesite het volgende:
iPhone 4G is voor mij ook een kanshebber... to be honest.
Over het algemeen heb je gelijk, maar de punten over snelste en beste browser en dat ie enorm snel is vind ik achterhaald.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 17:04 schreef Merkie het volgende:
[..]
Beste muziekspeler (en geluidskwaliteit), snelste en beste browser, grootste App Store, enorm snel (3GS dan), makkelijk en gebruiksvriendelijk OS, erg mooi uiterlijk, tot 32GB interne opslag, beste virtuele toetsenbord (hoewel sommige mensen een fysiek toetsenbord prefereren), beste softwarematige support (noem 1 andere telefoon die jaarlijks meerdere malen updates heeft gekregen van 1.0.0 tot 3.1.2?), uitstekende sms/mail-app.
Concept mailje in Gmail?quote:Op zaterdag 23 januari 2010 17:53 schreef BluesRebel het volgende:
Kent iemand van jullie een goede kladblok-app die niet constant aanblijft of vanzelf aangaat? Ik vind AK Notepad wel goed omdat je een herrineringsoptie erin hebt en dus makkelijk taken erin kan stoppen, maar AK Notepad blijft op de achtergrond aanstaan als je 'm één keer aan hebt gedaan. Dan moet ik een taskmanager gebruiken. En K-Lite gaat vanzelf aan.
Niet eens een slecht idee, of een label gewoon maken en naar jezelf mailenquote:
quote:
Al die telefoons zullen in februari of maart op de markt komen volgens mij, dus het wordt nog wel spannend. Ik vrees alleen dat ze lang niet zo populair zullen worden als in de VS, alhoewel de X10 misschien nog een kans maakt een kleine hit te worden. Helaas wel erg debiel dat SE die met 1.6 op de markt brengt.quote:Op zondag 24 januari 2010 14:49 schreef DennisMoore het volgende:
In de VS in ieder geval wel ja. Misschien door de enorme aandacht voor de Droid? Ben wel benieuwd wat we dit voorjaar in Nederland te zien krijgen. Dan komen er toch wat 'high-end' Androids uit? 't Is toch nog wachten op de Droid/Milestone, op de Nexus/Bravo, en natuurlijk de X10.
Het zijn cijfers gebaseerd op het internetgebruik van de telefoons. Windows Mobile is qua verkopen nog steeds een vrij grote speler, maar mensen doen er bijna niks mee op internet.quote:Op zondag 24 januari 2010 14:49 schreef DennisMoore het volgende:
In de VS in ieder geval wel ja. Misschien door de enorme aandacht voor de Droid? Ben wel benieuwd wat we dit voorjaar in Nederland te zien krijgen. Dan komen er toch wat 'high-end' Androids uit? 't Is toch nog wachten op de Droid/Milestone, op de Nexus/Bravo, en natuurlijk de X10.
Wel vreemd dat Windows zo laag scoort in die grafieken... dacht dat er wel aardig wat mensen met Windows telefoons rondliepen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |