Bofkont! Dan kun je hopelijk dit weekend ook je Luish in de armen sluiten.quote:Op donderdag 7 januari 2010 19:23 schreef douche-eendje het volgende:
Het is maar 5 km!Ik woon momenteel wel in het wintersportgebied Alkmaar waar je op straat kunt schaatsen, dus dat gaat nog leuk worden. Ow, had ik ook al gezegd dat ik geen auto heb... Hahaha. Ik neem hem wel op de fiets mee dan.
Ze komen morgen nog een keer langs en dan kan ik het de eerst volgende werkdag ophalen. Zaterdag zijn ze ook open volgens de website, zal ik de gok dan maar gewoon wagen? Moet ik wel vroeg mijn bedje uit, maar dat maakt niet uit. Het is in ieder geval dichtbijquote:Op donderdag 7 januari 2010 19:24 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Bofkont! Dan kun je hopelijk dit weekend ook je Luish in de armen sluiten.
aaahhh, TOB wil ik ook nog es kopenquote:Op donderdag 7 januari 2010 19:23 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Ik denk het niet.TOB is heerlijk, maar best licht dus die kan ik royaal spuiten.
En ik ben flieft op So White. Ik heb vandaag de hele dag naar appeltjes geroken.
Hi Greys! Dus jij bent die weldoenerquote:Op donderdag 7 januari 2010 19:24 schreef mrSPLIFFY het volgende:
Geys had ik je al voorgesteld aan Pumpkin??
Is Ms Spliffy
Greys, Pumpkin
Pumpkin Greys..... Greys is van de dierenspulletjes elk jaar
quote:Op donderdag 7 januari 2010 19:32 schreef Pumpkin. het volgende:
[..]
Hi Greys! Dus jij bent die weldoener
Ja die verslaving gaat hard!quote:Op donderdag 7 januari 2010 19:35 schreef Greys het volgende:
[..]Ik niet alleen hoor!
![]()
Leuk dat je ook een Lushy bent!
In 2009 waren er twee rondes. Maar normaal alleen aan het einde van het jaar. Kun je één dag hysterisch naar de UK bellen om je bestelling door te geven.quote:Op donderdag 7 januari 2010 19:31 schreef Pumpkin. het volgende:
[..]
aaahhh, TOB wil ik ook nog es kopen![]()
groot gelijk, zou ik ook niet wegdoen! Komt er vaker zo'n parfumactie? Of maar 1x in t jaar?
Uhm...... nee.quote:Op donderdag 7 januari 2010 20:11 schreef oh-oh het volgende:
OMG Cat zo te zien ga ik mijn bruisballen aan jou niet kwijtraken he
quote:Op donderdag 7 januari 2010 20:18 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Uhm...... nee.![]()
Alleen die hele grote. Al is het maar voor de heb.
quote:Op donderdag 7 januari 2010 18:47 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Cat.![]()
Als ik hun mysterieuze mailtje mag geloven mag ik het spul houden. Maar uit fatsoen bewaar ik alles hier nog een week en gaat het dan naar de mensen die met me meebesteld hadden. Dan moeten ze maar duidelijker zijn in hun mail.och, sorry, stom van meSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
wat lekker zeg, ik ben helemaal jaloers
free lush stuff, want!
Ze hebben op het moment alleen de actie dat als je voor 20 pond normaal spul koopt je een grabbag twv 20 euro er bij krijgt - en zelfs die zijn hier en daar al op....quote:Op donderdag 7 januari 2010 19:02 schreef DancingPhoebe het volgende:
Hoe zit het met de grabbags in de UK? Daar ben ik binnenkort. Vorig jaar hadden we een zeut ridicuul goedkope bags laten invliegen met behulp van een behulpzame Lush winkel... Als ik ze nu ridicuul goedkoop gewoon kan meenemen... 20 euro bijbetalen is 20 kilo bagage meenemen geloof ik![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nou dan mag je wel gaan sparen!!quote:Op donderdag 7 januari 2010 19:38 schreef Pumpkin. het volgende:
[..]
Ja die verslaving gaat hard!![]()
Moet maar eens gaan sparen voor de volgende bestelling haha
quote:Op donderdag 7 januari 2010 21:55 schreef mrSPLIFFY het volgende:
[..]
Nou dan mag je wel gaan sparen!!
hier een goeie tip voor je!![]()
TIP!!!!
quote:Op donderdag 7 januari 2010 22:29 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik voel me helemaal sip, want m'n pakketje is er nog niet. En daarom wacht ik met in bad gaan. Want ik heb natuuuuurlijk helemaal geen Lush of zo
Hou je van zepen of helemaal niet?quote:Op donderdag 7 januari 2010 22:31 schreef GotC het volgende:
Hoeveel geven jullie nou ongeveer per maand aan Lush uit?Zie zo vaak mensen met nieuwe spulletjes!
En oh-oh, jij wilde toch die HIWTK parfumbalsem? Kan nog steeds niks ervoor verzinnenIk hou wel veeeel van The Olive Branch, kleine bruisballetjes (voetenbadjes
, erg fijn als verpleegkundige), handcreme dingetjes.. Ach meid, verzin maar wat leuks
.
Enige waar ik dus niet van hou is megazoet en HIWTK.
Soft touch nog nooit geprobeerd, maar klinkt erg lekker!quote:Op donderdag 7 januari 2010 22:44 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Hou je van zepen of helemaal niet?
Ik kijk even aan wat er precies bij mn UK bestelling zit ( kan me niet voorstellen dat dat wat anders wordt dan wat iedereen al gekregen heeft maar a girl can hope toch? ).
Maar ik wil m wel graag als jij dr van af wil.
Ik heb ieg nog een halve soft touch bedenk ik.
Das handcreme.
Vind je die fijn?
35 euro denk ik, en dan hebben wij dus met zn tweeen alles van Lush behalve tandpasta. Oh en mn vriend gebruikt deo van een ander merk, ik wel gewoon Lush. En mn vriend en ik gebruiken wel verschillende producten van Lush (hij heeft zn eigen shampoo, conditioner, douchegel). In het pre-Lush tijdperk waren we 15 euro kwijt (alletwee haar tot op de kont dus gaan door conditioner heen alsof het cola is).quote:Op donderdag 7 januari 2010 22:31 schreef GotC het volgende:
Hoeveel geven jullie nou ongeveer per maand aan Lush uit?Zie zo vaak mensen met nieuwe spulletjes!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |