Geen idee, het is ZEER zeldzaam in California, niet zoals het midwesten waar ze elk jaar voorkomen. Ze komen hier net zo vaak voor als zeg in...... Nederland.quote:Op donderdag 21 januari 2010 12:42 schreef Snakey het volgende:
Is dat niet vreselijk beangstigend, om in op een plek te wonen waar tornado's van de een op het andere moment je hele leven zouden kunnen wegvagen?
Ik ook niet, het was mijn foto niet.quote:Op donderdag 21 januari 2010 15:11 schreef popolon het volgende:
Nice. Ik heb er ook wel eens wat gezien maar niet zó dichtbij.
Ja ik ook hoor; zelfs in het zuiden van Frankrijk heeft de zon dit jaar nog moeite om erdoor te komen! Bovendien blijft het een beetje fris!quote:Op zaterdag 23 januari 2010 20:23 schreef illusions het volgende:
Pff, ben de winter nou wel zat. Overdag is het wel okay, maar 18 graden met waterkou en een beetje wind is gewoon niet genoeg om in de zon te liggen.Ik wil m'n beschutte dakterras terug, daar lag ik in januari wel te zonnen.
vandaag was het wel een heerlijk zonnetje!quote:Op zaterdag 23 januari 2010 21:50 schreef Bora-Bora het volgende:
[..]
Ja ik ook hoor; zelfs in het zuiden van Frankrijk heeft de zon dit jaar nog moeite om erdoor te komen! Bovendien blijft het een beetje fris!
Ik wil ook gauw lente hoor!
K denk wel een cm. of 30 gister, en het sneeuwt alweer...K vind het wel mooi, maar fietsen door zoveel sneeuw is wel lastig..quote:Op woensdag 27 januari 2010 20:18 schreef Knutknuttsson het volgende:
Hier is het sneeuw, sneeuw en nog eens sneeuw
Weer een lading gevallen vandaag! Gaat maar door zeg....vind het nog steeds mooi trouwensquote:Op donderdag 28 januari 2010 08:56 schreef AKnynke het volgende:
[..]
K denk wel een cm. of 30 gister, en het sneeuwt alweer...K vind het wel mooi, maar fietsen door zoveel sneeuw is wel lastig..
Vandaag was wel prut-sneeuw vind ik...Ik denk dat er ondertussen op plaatsen wel een halve meter ligt. Ik vind het ook wel mooi! Deze winter is 10x zo fijn als vorige winter!quote:Op woensdag 3 februari 2010 21:52 schreef Knutknuttsson het volgende:
[..]
Weer een lading gevallen vandaag! Gaat maar door zeg....vind het nog steeds mooi trouwens
Zuur inderdaadquote:Op vrijdag 19 februari 2010 08:20 schreef TallMan het volgende:
Temperaturen komen weer boven nul, met bijbehorende regen/natte sneeuw
maar op de (vroege) ochtend is het mooi weer. Vandaag hangt er nevel overigens, dus geen blauwe lucht, maar ach.. straks in het droge seizoen weer 6 maanden blauwe luchtenquote:Op vrijdag 26 februari 2010 08:02 schreef maartena het volgende:
Mijn zusje zit weer eens in Indonesie (Jakarta), vorig jaar ook al 2 keer..... voor een project. Ze zei op facebook al dat er rain storms waren.
quote:Op woensdag 1 juni 2011 18:13 schreef Snakey het volgende:
Het is hier (Zuid Spanje) nu lekker warm aan het worden, en blijven. Zo´n 28 graden elke dag met een licht zeebriesje, prima te doen.
We zijn hier eind juni weer weg om in augustus drie weken terug te zijn. Dat is wanneer er hier een fohnwind staat die behoorlijk warm is, zo´n 40 graden en de wind koelt dus niet af.
Heb jij zo'n pensioenshuisje daar?quote:Op woensdag 1 juni 2011 18:13 schreef Snakey het volgende:
Het is hier (Zuid Spanje) nu lekker warm aan het worden, en blijven. Zo´n 28 graden elke dag met een licht zeebriesje, prima te doen.
We zijn hier eind juni weer weg om in augustus drie weken terug te zijn. Dat is wanneer er hier een fohnwind staat die behoorlijk warm is, zo´n 40 graden en de wind koelt dus niet af.
Neuh. Dit was een investering om hierna inderdaad wel een huis hier te kopen. Maarja, dan moet niet ineens de markt in elkaar zakken waardoor m'n investering zo'n 40% minder waard is.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 16:55 schreef popolon het volgende:
[..]
Heb jij zo'n pensioenshuisje daar?![]()
22 garden, beetje bewolkt. Prima dus.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |