SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op woensdag 6 januari 2010 11:01 schreef boem-dikkie het volgende:
Back buttons heb je toch wel? Zodra je dieper in het menu gaat kun je gewoon terug naar het vorige menu.quote:Op woensdag 6 januari 2010 11:25 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Dedicated back buttons of -gestures. Zodat je zonder na te denken zeker weet dat er één manier is waarmee je één level omhoog kunt. Het klinkt triviaal maar qua user experience is het echt superhandig.
Nu zitten ze niet altijd op dezelfde plek of zijn ze niet eens altijd aanwezig. Ik ben er groot fan van. Ze voelen altijd welkom als ik op een toestel werk die het heeft, en het is altijd een gemis op een toestel die het niet heeft.
Blackberries hebben het trouwens ook, zo'n escape button.quote:Op woensdag 6 januari 2010 11:45 schreef w00h00 het volgende:
[..]
In veel menu's kun je linksboven gewoon een stapje terug doen en over het algemeen zijn de menu's nu zo heel diep, dus daar zie ik het nut niet echt van in.
Die notificaties komen gewoon in beeld en kun je weigeren, zodat je gewoon verder kunt waar je mee bezig was. Persoonlijk vind ik het echt niet vervelend hoor.quote:Op woensdag 6 januari 2010 11:47 schreef mime_negert het volgende:
Je kunt toch linksboven altijd een menu terug.
Waarom helemaal in Belgie? Zijn ze daar goedkoper ofzo?quote:Op woensdag 6 januari 2010 11:55 schreef AardEngel het volgende:
TVP, volgende week naar Belgie om een iphone 3gs 16gb te halen!
Dichtbij en simlockvrij te halen.quote:Op woensdag 6 januari 2010 11:59 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Waarom helemaal in Belgie? Zijn ze daar goedkoper ofzo?
Die kaarten functie met google streetview eraangekoppeld vind ik wel geil.quote:Op woensdag 6 januari 2010 11:59 schreef Stereotomy het volgende:
Wel aardig, die iPhone.
Wat me wel helemaal omver blies is de iPod functie. Nog nooit zo'n goeie speler gehad op een smartphone.
30 bij T-Mobilequote:Op woensdag 6 januari 2010 12:06 schreef Thrilled het volgende:
pff is het goedkoopste abo 45,- per maand?
quote:Op woensdag 6 januari 2010 08:07 schreef Leipo666 het volgende:
het zal vast tot in den treure besproken zijn in het verleden, maar wat is nu een beetje een goede skin/sleeve voor om mijn nieuwe iPhone?
Neequote:Op woensdag 6 januari 2010 12:15 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Mijn huidige abonnement bij T-mobile loopt eind juni af. Ik zou dus in februari al kunnen verlengen en gebruik kunnen maken van een iPhone. Nu is het zo dat mijn huidige telefoon het begeven heeft. Zijn ze bij T-mobile wel eens coulant met het al eerder opsturen van een nieuwe telefoon?
Ik heb al een tijdje de SwitchEasy Capsule Neo Black. Is een prima case maar zachte laagje op het middelste gedeelte laat helaas los.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |