De vrouwelijke cyclus, die snap ik pas sinds een paar jaar.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:11 schreef DarkElf het volgende:
ik snap weer niets van de vrouwelijke cyclusOp dat gebied ben ik echt een nepvrouw... heb het natuurlijk ook nooit hoeven gebruiken, gedoe met vruchtbare dagen enzo
![]()
Ik ga eens de kou in, basilicum halen voor mijn: ratatouille
Is ook logisch! Want A, B, C of D heeft eigenlijk niks met de grootte te maken maar met de verhouding tussen je borsten en je borst.. zeg maarquote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:06 schreef Duderella het volgende:
Dat jullie je BH-maat weten! Daar heb ik nou nooit iets van begrepen (maar ik snap ook niet hoe anticonceptie nou werkt enzo, dus ik mis allerlei kennis van het vrouwenlichaam, op de één of andere manier).
Als ik ondergoed koop en ik laat me opmeten, dan is het elke keer weer wat anders. Jarenlang had ik cup B, dan weer C en na tien kilo afvallen D.Met kleinere tieten! Maar dat was logisch, zei die juffrouw.
En omdat ik meteen de flupjes eruit knip, weet ik nooit welke maat ik nou recentelijk had, want dat soort dingen beklijven niet in mijn brein.
* Sjucht *
Nu pasta.
Oh.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:22 schreef LieLie het volgende:
[..]
Is ook logisch! Want A, B, C of D heeft eigenlijk niks met de grootte te maken maar met de verhouding tussen je borsten en je borst.. zeg maar
ik heb iig mooie tietjes, staan nog recht vooruitquote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:22 schreef LieLie het volgende:
[..]
Is ook logisch! Want A, B, C of D heeft eigenlijk niks met de grootte te maken maar met de verhouding tussen je borsten en je borst.. zeg maar
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 14:55 schreef Memento-Mori het volgende:
deze en deze en deze en deze heb ik![]()
en voltige dus maar daar kan ik geen goede foto van vinden
je klinkt een beetje als Marijke Helwegen.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:33 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
ik heb iig mooie tietjes, staan nog recht vooruitEn ik ben al 34
Ik wist het ook niet precies en ze zaten ook meestal klote. Eh tiete.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:29 schreef Duderella het volgende:
Oh.
Volgens mij weten heel veel mannen dit ook niet!
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:36 schreef Duderella het volgende:
[..]
je klinkt een beetje als Marijke Helwegen.
Bij mij hadden ze vanaf mijn 9e zoveel haast om te groeien dat ik deze fase (net als kruipen) gewoon overgeslagen hebquote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:33 schreef SeaOfLove het volgende:
ik heb iig mooie tietjes, staan nog recht vooruitEn ik ben al 34
Voordeel is wel dat je meteen kwaliteit koopt. Bij de gemiddelde HEMA bh schiet bij mij na een maand of 3 de beugel er uit en dat is best pijnlijkquote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:37 schreef Bluezz het volgende:
Laat dat nou net tussen wal en schip vallen bij de gewone zaken, dus dat moet ook weer bij een echte wijvenwinkel gekocht worden ipv een veilige hema of zo![]()
*meldt*quote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:37 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ik wist het ook niet precies en ze zaten ook meestal klote. Eh tiete.
Dus toen heeft golfer ooit muh maotuh gemetuh en zie daar 95 D.
Laat dat nou net tussen wal en schip vallen bij de gewone zaken, dus dat moet ook weer bij een echte wijvenwinkel gekocht worden ipv een veilige hema of zo![]()
Lukt het kruipen inmiddels wel?quote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:38 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Bij mij hadden ze vanaf mijn 9e zoveel haast om te groeien dat ik deze fase (net als kruipen) gewoon overgeslagen heb
Het is wel de ideaalste winkel voor mij tot nu toe. Dus ik ben gewaarschuwdquote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:56 schreef Leintjeuh het volgende:
En hunkemoller doet kennelijk niet meer aan leuke bh's met pasvorm in mijn maat. Prutsers.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |