Alles behalve het Playboy Channel.quote:Op maandag 4 januari 2010 22:24 schreef tombolafan het volgende:
stel nou dat je konijn de kabel van de tv doorknaagt he...
dan zijn toch ALLE zenders weg?![]()
*jaloers*quote:
barcelonaquote:Op maandag 4 januari 2010 22:23 schreef Enfermera het volgende:
SpanjeDe opa van mn man heeft daar een huisje, ongeveer 100 km onder Valencia. En omdat mijn vriend gratis in Europa rijdt met zijn lease auto kunnen we daar zowat gratis, of iig heel goedkoop, heen
![]()
![]()
Sorry als ik jullie jaloers maak![]()
quote:Op maandag 4 januari 2010 22:20 schreef senesta het volgende:
[..]
Ik zie zijn vrouw regelmatig met haar handen om haar hoofd de deur uit rennen om bij de buren te schuilen, want omdat hij van zijn gezin houd mag hij zijn vrouw tuchtigen.
Maar ondertussen mag mijn zoontje niet met waterpistooltjes spelen omdat hij wil dat zijn kind in een geweldloze wereld opgroeit.
Parc Guell.quote:
Op de FP bedoel je?quote:Op maandag 4 januari 2010 22:25 schreef senesta het volgende:
Ik denk zijn er nou alweer onderzoeken naar dat gedoe in Cullenborg, maar de artikelen worden niet meer vernieuwd als je op het nieuwslinkje in de header klikt.
Ik bracht vanavond mijn zusje naar het ziekenhuis en toen schrok ik ook toen ik me ineens realiseerde hoe glad het was. Ik was vlakbij julliequote:
Kiek ze dan toch!quote:
ik hou van de mensquote:Op maandag 4 januari 2010 22:20 schreef senesta het volgende:
[..]
Ik zie zijn vrouw regelmatig met haar handen om haar hoofd de deur uit rennen om bij de buren te schuilen, want omdat hij van zijn gezin houd mag hij zijn vrouw tuchtigen.
Maar ondertussen mag mijn zoontje niet met waterpistooltjes spelen omdat hij wil dat zijn kind in een geweldloze wereld opgroeit.
In de header hier op het forum staan die linkjes naar de Frontpage, games, sport en dergelijke, als je je muis daarover liet gaan kreeg je altijd de laatste artikelen te zien. Dat werkt niet meer zie ik sinds de nieuwe sitesquote:
quote:
Zelfs in mijn vruugah was de wereld nog mooi. Wat nou computers, chips en lolly's.quote:Op maandag 4 januari 2010 22:29 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Kiek ze dan toch!![]()
Wat een scheet!
En de kinderen zijn ook best lief.
Hier ook!!!!!quote:
Dat moet je dan vast ergens instellen, want ik heb er vaak zat op geklikt en ook overheen geschoven, maar ik heb die laatste artikelen nog nooit gezienquote:Op maandag 4 januari 2010 22:30 schreef senesta het volgende:
[..]
In de header hier op het forum staan die linkjes naar de Frontpage, games, sport en dergelijke, als je je muis daarover liet gaan kreeg je altijd de laatste artikelen te zien. Dat werkt niet meer zie ik sinds de nieuwe sites
Nou, dan wil je dus nou helemaal niet gaan rijden. Jezus. De stoep, de weg, ALLES is spiegelgladquote:Op maandag 4 januari 2010 22:29 schreef senesta het volgende:
[..]
Ik bracht vanavond mijn zusje naar het ziekenhuis en toen schrok ik ook toen ik me ineens realiseerde hoe glad het was. Ik was vlakbij jullie![]()
Vooral op dat weggetje langs de begraafplaats richting huisduinen, echt eng!
bij ons lag het er nog wel eens aan of we een vriendinnetje mee hadden op woensdag...quote:Op maandag 4 januari 2010 22:32 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Zelfs in mijn vruugah was de wereld nog mooi. Wat nou computers, chips en lolly's.
En trouwens Greys, luxe hoor, chips op zaterdag én woensdag. Hier ook alleen een schaaltje in het weekend, en na school één snoepje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |