ik ben lichamelijk achttien, geestelijk ietsjes ouderquote:Op vrijdag 8 januari 2010 23:30 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe oud jij bent, maar als je 8 jaar voorloopt in algemene ontwikkeling op je klasgenoten, is dat heel veel op die leeftijd... Vond het net kinderen, no offense
Het ergste vond ik, dat ik constant werd herinnert aan het feit dat ik al 3 MBO's gefaald had. Technisch gezien, zou ik al 4 jaar hetzelfde papiertje moeten hebben toen, maar moest weer van voren af aan beginnen...quote:Op zaterdag 9 januari 2010 01:48 schreef Youaintseennothingyet het volgende:
[..]
ik ben lichamelijk achttien, geestelijk ietsjes ouder
maar dat de jij door jou leeftijd voorloopt op je algemene ontwikkeling is toch niet vernederend!?
kan me voorstellen dat het wel zeer vervelend is, ik vind mijn klasgenoten soms ook nog een stel kinderen terwijl ik niks in leeftijd verschil.
Als je de eindexamens goed maakt komt het nog helemaal goed. 50% hè.quote:Op zaterdag 9 januari 2010 00:13 schreef Bonzoo het volgende:
ZIt nu ook in VWO 6 en ben al blijven zitten in VWO 5, geen motivatie ben zo lui en echt geen zin. Sta er ook best slecht voor, 4 voor economie volgens mij. Denk niet dat ik het ga halen, had ik maar havo gedaan was ik al lang geslaagd.
Mensen met ADHD worden er rustig van, anderen alleen maar hyper dacht ik.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 18:35 schreef Kardash het volgende:
Een vriend van me heeft een voorraad ritalin bemachtigd - wat denken jullie, uitproberen? Zou het werken? Of weegt het niet op tegen de mogelijke bijwerkingen?
quote:Ook niet-ADHD'ers presteren met dit medicijn beter, maar bij hen zal er eerder een overdosering optreden. Terwijl ADHD'ers bij een juiste dosering rustiger worden, zullen niet-ADHD'ers juist een drukker gedrag gaan vertonen.
Drugs nodig hebben om je school te halen.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 18:56 schreef julian6 het volgende:
[..]
Kan heel goed werken voor je concentratie heb ik gehoord. Ik heb het zelf nooit uitgeprobeerd.
Laat je even weten hoe het werkte?
[..]
U is anti-drugs? Wat als je je daardoor heel goed kunt concentreren en je je 10x zo goed kunt voorbereiden?
Alles gooien op je eindexamens is veel te riskant. Blijven zitten gaat geen pretje worden als je het nu al moeilijk hebt.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 19:58 schreef ChipsZak. het volgende:
Beginnen dan, want op deze manier mag je volgend jaar nog een keer.
dudequote:Op zaterdag 9 januari 2010 12:03 schreef Fortitudo het volgende:
ik heb het nu juist op het wo zelf. heb geen vak meer gehaald sinds begin schooljaar
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |