Vertel ik je als je even beschrijft wat Johan deed bij Mies.quote:Op maandag 4 januari 2010 20:19 schreef honda1990 het volgende:
Iemand enig idee trouwens waar ik de aflevering van fons de poel en Derksen kan vinden?
Er waren allerlei presentatoren die hun zoetsappige waardering uitspraken voor Mies, en toen kwam ineens Derksen met een opmerking als ga jij nou maar eens wat DVD's van Mies Bouwman kijken, dán weet je pas wat echt presenteren is, met die kop van Genee erbijquote:Op maandag 4 januari 2010 20:23 schreef NelsonWandelaar het volgende:
[..]
Vertel ik je als je even beschrijft wat Johan deed bij Mies.
Ben benieuwd wat hij te vertellen heeft!quote:De thema-avond wordt verzorgd door Johan Derksen en Evert ten Napel. Op deze avond zullen alle facetten van het amateurvoetbal de revue passeren, zoals (jeugd)opleiding, onze ambitie (1e-klasser en 'herkenbaar'), sponsoring, maar ook de nieuwe accommodatie.
Programma thema-avond 13 januari 2010 in de kantine:
19:45 – 21:00 Presentatie Johan Derksen met als thema: “Amateurvoetbalclub anno 2010”
21:30 – 22:30 Interactief gedeelte o.l.v. Evert ten Napel en presentator van NWC
22:30 – 01:00 Informeel napraten onder het genot van een hapje en een drankje
Als er bij RTL even niets meer te schnabbelen valt verlegt hij gewoon zijn wekterrein. Johanquote:Op woensdag 13 januari 2010 11:36 schreef Frenkel het volgende:
Ga vanavond bij onze 'lokale voetbalclub' naar een Thema avond:
[..]
Ben benieuwd wat hij te vertellen heeft!
Evert Ten Napel was er niet, dus heel de avond Johan Derksen.quote:Op woensdag 13 januari 2010 13:58 schreef Vasilevski het volgende:
Wel leuk denk ik. Ik studeerde zo'n anderhalf jaar geleden Journalistiek in Zwolle, en toen gaf Johan Derksen een keer een gastcollege. Iedereen lag in een deuk van het lachen, en ook inhoudelijk had hij een goed verhaal over sportjournalistiek, hoewel wel vrij pessimistisch.
Nee, totaal niet. Als ik me ergens sterk kan verbeteren, is dat voor mij ook een reeele optie. Bovendien zie ik de Mol, en zijn bedrijven, nooit onetisch handelen.quote:Op zondag 24 januari 2010 13:35 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Zouden jullie hem minder hoog achten als hij ooit bij een nieuwe zender van John de Mol zou gaan zitten?
Ik ben er zelf nog niet uit.
Volledig mee eens. Het lijkt me trouwens echt vet als De Mol dan gewoon Voetbal Insite zou kopieren, maar met Hugo Borst ipv Hans Kraaijquote:Op zondag 24 januari 2010 13:37 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Nee, totaal niet. Als ik me ergens sterk kan verbeteren, is dat voor mij ook een reeele optie. Bovendien zie ik de Mol, en zijn bedrijven, nooit onetisch handelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |