abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator maandag 4 januari 2010 @ 11:57:43 #1
8781 crew  Frutsel
pi_76393254
quote:
Meer dan 100 doden door koudegolf Noord-India

NEW DELHI - Een koudegolf in het noorden van India heeft al meer dan honderd levens geëist. De meeste doden zijn gevallen in de deelstaat Uttar Pradesh. Vooral daklozen en ouderen zijn aan de kou bezweken, berichtte de BBC maandag.

Er zijn weinig voorzieningen voor daklozen. De autoriteiten hebben wel dekens en brandhout uitgedeeld, maar die maatregelen bleken nog onvoldoende soelaas te bieden voor arme mensen die op straat slapen.

Dichte mist en temperaturen tot het vriespunt verstoorden eveneens het lucht- en treinverkeer, waardoor tienduizenden passagiers strandden. Het beroemde witmarmeren mausoleum Taj Mahal uit de zeventiende eeuw in Agra was nauwelijks te zien door de dichte mist.

De kou houdt volgens meteorologen de komende dagen nog aan.
quote:
Sneeuw legt Peking lam
In Peking zijn meer dan 200 vluchten geschrapt en is het verkeer ernstig verstoord door hevige sneeuwbuien over het noorden van China. De luchthaven van de naburige stad Tianjin was gesloten.

Ook de snelwegen zijn gesloten en volgens de Chinese media zouden de lagere en middelbare scholen op maandag eveneens dicht blijven.

De komende dagen is strakke wind voorspeld en de temperatuur zou zakken tot -16 graden Celsius. Dat is volgens het Beijing Evening News de laagste temperatuur in Peking in 30 jaar tijd. De straten van Peking lagen er uitzonderlijk leeg bij.
arme mensen
Ze zijn toch niet weer in China aan het knoeien met het weer?
pi_76394441
Zag dat andere topic voor het eerst. Echt verschrikkelijk.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')

Het lijkt erop dat je onze advertenties blokkeert

Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.

Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.

Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe

Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop