quote:
Op maandag 4 januari 2010 01:07 schreef Pornoster het volgende:[..]
Ik denk dat je gelijk heb... tijdje geleden had ik gezeik met haar.. omdat ik veel stress had.. en dat vaak op haar af reageerde... daardoor is het toen een weekje uit geweest... en ik had weinig van me laten horen,, en toen ging ze al bellen dat ze me erg miste (terwijl zij het had uitgemaakt)..
Fout #1 stress afreageren. probeer het goed te maken door een bloemetje. of iets ongelofelijks als haar spullen terugbrengen zelfs als het jou niet uitkomt.
Fout #2 weinig van je laten horen, tja zelfs als ze het uitmaakt het is een soort truc van hoeveel geef je om me. het blijft een lastig verhaal. maar als ik dit zo mag horen doe je te weinig aan de relatie.
Een relatie vraagt meer dan vrienden zijn, het vraagt Steun en onverlaat aan elkaar. Speciaal tijd vrijmaken en er voor elkaar zijn als het moeilijk is.
Ik kan dit zowel typen, en het vereist VEEL en VEEL werk. om het allemaal voorelkaar te krijgen.
Zelf lukt het mij ook niet, ik weet wat ik moet doen en hoe ik het moet doen maar, ik vertik het zelf :p
Vind het de moeite niet waard. Maarja, het loont zichzelf als je veel goeie dingen voor haar doet. Zal ze zichzelf schuldig voelen en ook meer in de relatie zien want ze krijgt er ook veel voor terug. Op dat moment dan.
Succes! Vergeet niet liefde komt van 2 kanten als jij gaat twijfelen omdat zij gaat twijfelen gaat ze dat nog wel merken.