Dat moet ook gebeuren! In dit stadium.quote:Op maandag 4 januari 2010 12:15 schreef Dementor het volgende:
Ze zijn nu weer bezig met de stekkers.. labelen?!!
Ze doen het lekker niet, is toch lollig als iemand er om een uur of acht tijdens het eerste echte programma de stekker eruit trekt omdat de Senseo aan moet?quote:Op maandag 4 januari 2010 12:15 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat moet ook gebeuren! In dit stadium.
hohoho, pas met 3 koningen!quote:Op maandag 4 januari 2010 12:11 schreef Gert het volgende:
[..]
Die kerstboom mag er ook wel uit nu, Els!!!!!
Hilarisch! Daar kijken we en masse voor, tenslotte!quote:Op maandag 4 januari 2010 12:16 schreef Dementor het volgende:
Ze doen het lekker niet, is toch lollig als iemand er om een uur of acht tijdens het eerste echte programma de stekker eruit trekt omdat de Senseo aan moet?
Adje komt straks voorrijden met zijn arrenslee.quote:Op maandag 4 januari 2010 12:19 schreef Copycat het volgende:
[..]
Hilarisch! Daar kijken we en masse voor, tenslotte!
Ik lig nu al te rollen op de grond van alleen het idee al! Maar staat er nu voor vandaag nog meer op het programma?
Het is Brabant hè. In de katholieke liturgie in België en Nederland wordt het hoogfeest van de Openbaring van de Heer op de eerste zondag na 1 januari gevierd indien 6 januari op een werkdag valt, aldus wiki. Dit was dus gisteren! Weg met die kerstboom.quote:
Hoempaapaa!quote:Op maandag 4 januari 2010 12:34 schreef Copycat het volgende:
Drie Koningen, Drie Koningen,
Geef mij een nieuwe hoed
Mijn oude is versleten
Ons moeder mag het niet weten
Ons vader ladidadida
ladidadidadida
Volgens mij zat 'ons vader' zich te bezuipen in de kroeg, maar dat heb ik handig verdrongen.
Inderdaad. Wat een herrie is het daar soms met gerommel, deuren en schuivende stoelen/krukken.quote:Op maandag 4 januari 2010 12:54 schreef Dementor het volgende:
Viltjes onder de poten van de krukken zou ook handig zijn.
Wat komt die gemeentepersoon doen?quote:Op maandag 4 januari 2010 14:00 schreef Dementor het volgende:
Kachel aan - check!
Zender aan - check!
Er komt iemand van de gemeente.
Ze hebben het nu over radiovlemmix.nl waar alle muziek non stop voorbij gaat komen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |