Ja, staat toch ook heel duidelijk in de OP, uiterlijk de 31ste.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 20:59 schreef Mertofzo het volgende:
hey, ik heb een vraagje ik reis nu a ongeveer een jaar met OV-studenten chipkaart, moet ik deze ook weer opwaarderen? Ik hoor iedereen in paniek zeggen dat ze het snel moeten activeren willen ze reizen. Maar geldt dit ook voor de mensen die de studenten OV-chipkaart hebben?
Volgens de websitequote:Op zaterdag 2 januari 2010 20:59 schreef Mertofzo het volgende:
hey, ik heb een vraagje ik reis nu a ongeveer een jaar met OV-studenten chipkaart, moet ik deze ook weer opwaarderen? Ik hoor iedereen in paniek zeggen dat ze het snel moeten activeren willen ze reizen. Maar geldt dit ook voor de mensen die de studenten OV-chipkaart hebben?
Dat staat er toch in? Inclusief fotoquote:Op zaterdag 2 januari 2010 21:30 schreef Renesite het volgende:
Even een update voor de OP nodig. In ieder geval het bericht over d enog geldige OV kaart,
Zag het later pasquote:Op zaterdag 2 januari 2010 21:31 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Dat staat er toch in? Inclusief foto
Zet het dan even terugquote:Op zaterdag 2 januari 2010 21:35 schreef Renesite het volgende:
[..]
Zag het later pas!!! Iets met een moei oog
!
Kan je alweerquote:Op zaterdag 2 januari 2010 21:36 schreef Meddo het volgende:
[..]
Zet het dan even terugBovendien kan ik nu niet meer editen
Neequote:
Nu wel. oude OP staat weer.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 21:39 schreef Meddo het volgende:
[..]
Nee
Je kunt dit bericht niet meer wijzigen omdat een moderator de reactie gesloten heeft. (edit_message::msg_locked)
Klopt, dat het maar een adviesperiode is. Die van mij was 13 t/m 22 januari, maar ik heb het 30 december al opgehaald. Niks aan de hand.quote:- Ophaalperiode op de site van studentenreisbewijs.nl is een adviesperiode, het product afhalen kon vanaf uiterlijk januari.
Ik denk dat ze wel voorzorgsmaatregelen treffenquote:
Naja, ik woon zelf in Deventer, en ga met de bus naar het station. Maar omdat ik altijd moet rennen samen met al die andere studenten voor de trein, gaat het nog een gedoe worden met uitcheckenquote:Op zaterdag 2 januari 2010 21:49 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ik denk dat ze wel voorzorgsmaatregelen treffen
Ik geloof niet dat iedereen in gaat checken in de bus...quote:Op zaterdag 2 januari 2010 21:51 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Naja, ik woon zelf in Deventer, en ga met de bus naar het station. Maar omdat ik altijd moet rennen samen met al die andere studenten voor de trein, gaat het nog een gedoe worden met uitchecken
Naja, Conexxion wil het toch al wel?quote:Op zaterdag 2 januari 2010 21:52 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat iedereen in gaat checken in de bus...
Bij ons hoeft het sowieso niet, want Veolia doet (nog) niet actief mee.
Daar waar het kan zou het wel moeten, de praktijk zal gaan leren of dat ook echt zo zal gaan. Ik denk het haast wel, want het is voor de buschauffeurs anders niet te controleren of jij gratis mag reizen bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 21:52 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat iedereen in gaat checken in de bus...
Bij ons hoeft het sowieso niet, want Veolia doet (nog) niet actief mee.
In de spits deden ze dat hier (Breda/Tilburg) toch al niet. Ja, één keer in de x tijd kwamen er twee controleurs binnen en dan kwamen ze kijken of je een geldig vervoersbewijs had.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 21:55 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Daar waar het kan zou het wel moeten, de praktijk zal gaan leren of dat ook echt zo zal gaan. Ik denk het haast wel, want het is voor de buschauffeurs anders niet te controleren of jij gratis mag reizen bijvoorbeeld.
Jij liet nooit je OV zien aan een buschauffeur? Nu moet ik zeggen dat als er bij ons voor de school gestopt wordt ze dit ook wel eens doen, maar anders moet dat toch zeker wel.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 21:57 schreef automatic_ het volgende:
[..]
In de spits deden ze dat hier (Breda/Tilburg) toch al niet. Ja, één keer in de x tijd kwamen er twee controleurs binnen en dan kwamen ze kijken of je een geldig vervoersbewijs had.
In de spits? Nee. Ik stapte dan in een bus waar eigenlijk alleen maar studenten in zaten. Als ik voor instapte, dan liet ik het wel zien, maar stapte je met twee mensen tegelijk in en/of achteraan, dan liet ik hem niet zien.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 21:58 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Jij liet nooit je OV zien aan een buschauffeur? Nu moet ik zeggen dat als er bij ons voor de school gestopt wordt ze dit ook wel eens doen, maar anders moet dat toch zeker wel.
OKé, maar los van de spits. Nu hoef je soms ook niet te stempelen als je in de spits rijdt of het heel erg druk is. Verder zal je gewoon moeten gaan inchecken.quote:Op zaterdag 2 januari 2010 21:59 schreef automatic_ het volgende:
[..]
In de spits? Nee. Ik stapte dan in een bus waar eigenlijk alleen maar studenten in zaten. Als ik voor instapte, dan liet ik het wel zien, maar stapte je met twee mensen tegelijk in en/of achteraan, dan liet ik hem niet zien.
Nu ik er over nadenk; de buschauffeur keek ook vaak niet richting de deur
Ja, dan welquote:Op zaterdag 2 januari 2010 22:01 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
OKé, maar los van de spits. Nu hoef je soms ook niet te stempelen als je in de spits rijdt of het heel erg druk is. Verder zal je gewoon moeten gaan inchecken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |