Die tussen pils en wodka zijn wel een beetje breezerdrankjes..quote:Op donderdag 31 december 2009 15:12 schreef IkBenGeenKloon. het volgende:
[..]
Neee heb ik niet![]()
Alleen vanavond wat pils, tequila, malibu, blue curacao, wodka, en nog wat shit bij een vriend...
maar hier niets meer
Jij denkt toch niet dat ik aan de blue curacao ga zitten of wat!quote:Op donderdag 31 december 2009 15:51 schreef Pluis_Konijn het volgende:
[..]
Die tussen pils en wodka zijn wel een beetje breezerdrankjes..
Ookal heb ik zelf ook malibu en blue curacao maar dat terzijde.
Zal misschien wel aanwezig zijn, gister checkte ik de drank en stond er alleen de dingen die ik opnoemde.quote:Op donderdag 31 december 2009 15:54 schreef damsco het volgende:
Voor chicks moet je wat wijn/prosecco shit halen.
Jij bent toch alleen vanaafquote:Op donderdag 31 december 2009 15:56 schreef damsco het volgende:
Heb net boodschappen gedaan, echt shitload aan drank. Komt nooit op volgens mij, maar beter teveel dan te weinig denk ik dan maar.
Hehe en je geloofde datquote:Op donderdag 31 december 2009 15:57 schreef IkBenGeenKloon. het volgende:
[..]
Jij bent toch alleen vanaaf![]()
Anders kom je langs, neem die drank meer mee
Dit dus.quote:Op donderdag 31 december 2009 15:17 schreef Prism het volgende:
Waarom eerst de alcohol eruit branden?
Drink dan Malt bier ofzo. Lutser
quote:Onder jongeren wordt Sambuca ook op een andere manier gedronken, het zogenaamde 'Sambuca-sniffen'. Bij deze manier wordt de Sambuca eerst in brand gestoken, vervolgens wordt de handpalm op het glas geplaatst zodat het glas vacuüm trekt. Dan wordt de hand losgetrokken en worden de alcoholdampen opgesnoven. Daarna wordt het glas in één keer opgedronken en wordt het glas opnieuw op de handpalm geplaatst. Tot slot wordt een rietje boven het glas gehouden om de laatste alcoholdampen op te zuigen. Hierdoor werkt de alcohol veel sneller in dan normaal en voelt de gebruiker zich vrijwel direct aangeschoten.
Je kunt ook een tampon in de Sambuca dopen en die in je anus inbrengen. Gegarandeerd dat je in no-time lam bent.quote:
Dit is best triest inderdaad. Maar dat doe ik niet, en Sambuca hoort aangestoken te worden voordat het gedronken wordt, dan word de smaak beter enzo,quote:
Dat laatste is bullshit.quote:Op donderdag 31 december 2009 16:53 schreef IkBenGeenKloon. het volgende:
[..]
Dit is best triest inderdaad. Maar dat doe ik niet, en Sambuca hoort aangestoken te worden voordat het gedronken wordt, dan word de smaak beter enzo,
Niets 'hoort'. Sambuca hoor je gewoon op te drinken :-)quote:Op donderdag 31 december 2009 14:33 schreef IkBenGeenKloon. het volgende:
Hallo jongens,
Ik zit inmiddels al lekker aan de sambuca'tjes en zoals sommige van jullie weten horen deze even aangestoken te worden voordat je ze opdrinkt.
Als die meuk niet eerst aansteekt dan voel je het echt door je slokdarm naar beneden glijden!quote:Op donderdag 31 december 2009 17:10 schreef SevenWonders het volgende:
[..]
Niets 'hoort'. Sambuca hoor je gewoon op te drinken :-)
Al die verzonnen rituelen rond een drankje. Bullshit. ZUIPEN!
Dat zullen er vast niet veel zijn hequote:Op donderdag 31 december 2009 17:20 schreef Mr.Cooper het volgende:
Ik ga weer verder zuipen, veel plezier voor de mensen die ik mag.
Gelukig nie nee, maar ik gun het je wel hoor omdat ik wel denk dat jij geen nerd ben in het echt.quote:Op donderdag 31 december 2009 17:34 schreef damsco het volgende:
[..]
Dat zullen er vast niet veel zijn he
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |