Meer bestemingsverkeer dan doorgaand verkeer daar. Die gaan eerder via die weg naast het spoor of het vliet.quote:Op maandag 11 januari 2010 19:38 schreef justmattie het volgende:
Waar kun je klagen over de gemeenteZe zeggen dat de belangrijkste wegen gestrooid/veegt worden, maar waarom is de Emmakade aan weerszijden dan niet schoon
De Emmakade is eigenlijk schoon, zo schoon...'t lijkt wel een spiegelquote:Op maandag 11 januari 2010 19:38 schreef justmattie het volgende:
Waar kun je klagen over de gemeenteZe zeggen dat de belangrijkste wegen gestrooid/veegt worden, maar waarom is de Emmakade aan weerszijden dan niet schoon
Er komen verdomme meer fietsers over de Emmakade dan over die spoorstraatquote:Op maandag 11 januari 2010 19:40 schreef neen het volgende:
[..]
Meer bestemingsverkeer dan doorgaand verkeer daar. Die gaan eerder via die weg naast het spoor of het vliet.
Ja op het stukje bij de AH ja. Daarna niet meerquote:Op maandag 11 januari 2010 19:42 schreef Maharbal het volgende:
[..]
De Emmakade is eigenlijk schoon, zo schoon...'t lijkt wel een spiegel.
Ik bedoel dus dat 't daar zo tyfusglad is, dat 't daar glimtquote:Op maandag 11 januari 2010 19:43 schreef justmattie het volgende:
[..]
Er komen verdomme meer fietsers over de Emmakade dan over die spoorstraat![]()
[..]
Ja op het stukje bij de AH ja. Daarna niet meer![]()
Viel mij net inderdaad op. Maar dat fietst nog beter dan door die half verneukte sneeuw waar half Leeuwarden al doorheen heeft gefietstquote:Op maandag 11 januari 2010 19:50 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Ik bedoel dus dat 't daar zo tyfusglad is, dat 't daar glimt.
Dan zit je ook weer ergens hoorquote:Op maandag 11 januari 2010 19:55 schreef neen het volgende:
In het midden van het land is alles prima te fietsen
Tof! Met deze informatie kom ik eindelijk ook een keer intelligent over in de kroegquote:Op maandag 11 januari 2010 20:10 schreef Ensaf het volgende:
Leeuwarden (Nederlands)
Liwwadden (Liwwadders)
Ljouwert (Fries)
Leyvarden (Azarbijaans)
Leuvardenas (Litouws)
Dat jullie het weten.
Altijd handig om te weten natuurlijk. Al zou ik de 3e uitspraak nooit in mn mond nemenquote:Op maandag 11 januari 2010 20:10 schreef Ensaf het volgende:
Leeuwarden (Nederlands)
Liwwadden (Liwwadders)
Ljouwert (Fries)
Leyvarden (Azarbijaans)
Leuvardenas (Litouws)
Dat jullie het weten.
"KOMME JO EK UUT LEUVARDENAS?!?!?!"quote:Op maandag 11 januari 2010 20:19 schreef Kvack het volgende:
[..]
Tof! Met deze informatie kom ik eindelijk ook een keer intelligent over in de kroeg
Dou bist fries aan ut praten juhquote:Op maandag 11 januari 2010 20:48 schreef Maharbal het volgende:
[..]
"KOMME JO EK UUT LEUVARDENAS?!?!?!"
30 posts is zo te doenquote:Op maandag 11 januari 2010 20:52 schreef Ensaf het volgende:
Ik zeg: Dit topic vanavond maar even volknallen.
Hij is al zo lang open.
Daar ken wel een kratsje bij weg. Mits ze vol met bier zitten natuurlijkquote:Op maandag 11 januari 2010 21:20 schreef neen het volgende:
Ik hev geen bier meer juh, hoewel ik wel 3 kratsjes grolsch zag inne fietsenhok
Aankleden is oek suh vermoeiend tegenwoordig hequote:Op maandag 11 januari 2010 21:24 schreef neen het volgende:
Dan mut ik in mien boxer naar beneden, naar bute en dan een kratsje pakken door de sneeuw. Daar hev ik geen zin in
Ja dat weet ik ook wel, maar het was intelligente kroegpraat!quote:Op maandag 11 januari 2010 20:51 schreef justmattie het volgende:
[..]
Dou bist fries aan ut praten juh
Het is: Komst dou oek uut Leuvardenas
Daar begin ik niet meer aanquote:Op maandag 11 januari 2010 21:25 schreef justmattie het volgende:
[..]
Aankleden is oek suh vermoeiend tegenwoordig he
In de kroeg praat je over bier. Dat is intelligent genoeg tochquote:Op maandag 11 januari 2010 21:25 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Ja dat weet ik ook wel, maar het was intelligente kroegpraat!
Er komt vast geen vrouwelijk schoon meer langsquote:
Preciesquote:Op maandag 11 januari 2010 21:29 schreef justmattie het volgende:
[..]
Er komt vast geen vrouwelijk schoon meer langs
Woont er wat moois daar in het zuidoosten van het landquote:
In liwwadden hewwen we niks te klagenquote:Op maandag 11 januari 2010 21:37 schreef justmattie het volgende:
[..]
Woont er wat moois daar in het zuidoosten van het land
quote:Op maandag 11 januari 2010 21:28 schreef justmattie het volgende:
[..]
In de kroeg praat je over bier. Dat is intelligent genoeg toch
quote:Op maandag 11 januari 2010 21:45 schreef Maharbal het volgende:
[..].
Ik begon 's tegen zo'n chick "WAAROM DRINK JE BESSEN? DAT IS TOCH VEEL MINDER LEKKER EN JE KRIJGT VEEL MINDER DAN BIER *wees naar Bier*"
Uiteindelijk nog paar uur mee lopen praten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |