Als het zoveel haast heeft kan je ook even het topic en/of de OP lezenquote:Op woensdag 30 december 2009 11:37 schreef jslavenburg het volgende:
Kan iemand misschien antwoorden op mijn vragen? Sorry, maar het heeft wat haast
In SOMMIGE bussen van Connexxion (o.a. rondom Schiphol) zit inderdaad een ophaalpunt. Het zijn ongeveer dezelfde kastjes als die je bij de AH enzo vindt. En je zou daar gewoon je bestelling moeten kunnen afhalen. Ik zou zeggen: probeer het eens.quote:Op woensdag 30 december 2009 02:46 schreef Cosmo. het volgende:
In de bussen van Connexion heb je ook van die oplaad automaten. Kun je daarmee ook je bestelling ophalen?
En kun je roze strippenkaarten nog gebruiken in combinatie met chipkaart?
Ja. Dat activeren moet IEDEREEN doen bij een ophaalpunt. De producten die er voorheen op stonden, verliezen hun geldigheid na 31 januari 2010.quote:Op woensdag 30 december 2009 11:18 schreef jslavenburg het volgende:
Ik heb al een jaar ongeveer dit OV-Chipkaart met mijn foto, etc erop. Deze gebruik ik dus al die tijd al voor de metro in Rotterdam. Maar als ik het goed begrijp hoef ik deze alleen nog op te laden bij een van de oplaadpunten, zodat hij weer "actief" word?
Dat eerste. Vanaf 2010 geldt je papieren, geplastificeerde kaart niet meer. Er bestaat wel een kans dat conducteurs en buschauffeurs etc. de kaart t/m 31 januari accepteren, maar het is officieel geen vervoerbewijs meer.quote:Op woensdag 30 december 2009 11:18 schreef jslavenburg het volgende:
En ben ik verplicht in de bus en tram etc diezelfde OV Studenten chipkaart te gebruiken, of kan ik de geplastificeerde nog gebruiken?
Nee.quote:Op woensdag 30 december 2009 11:18 schreef jslavenburg het volgende:En ik krijg dus ook geen papieren OV Chipkaart meer?
Ja. Dit is bovendien de enige manier om met korting te reizen.quote:Op woensdag 30 december 2009 12:22 schreef Cosmo. het volgende:
Roze strippenkaart nog geldig in combinatie met het laten zien van ov chipkaart?
Alleen op plekken waar de OV-chipkaart nog niet volledig ingevoerd is. In de metro kan je daar bijvoorbeeld al niet meer mee reizen. En vanaf 11 februari kan je de strippenkaart helemaal niet meer gebruiken in regio Rotterdam.quote:Op woensdag 30 december 2009 12:25 schreef Meddo het volgende:
[..]
Ja. Dit is bovendien de enige manier om met korting te reizen.
Het is het product voor 2010 die je vóór 31 januari op moet halen, volgens heb ik je dit ook al een keer uitgelegdquote:Op woensdag 30 december 2009 14:20 schreef CantFazeMe het volgende:
Waarom zegt iedereen voor 2010.
Je moet hem ophalen voor voor 31 januari 2010.
Ja maar het lijkt zo vaag vind ik als je dát zegt.quote:Op woensdag 30 december 2009 14:22 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Het is het product voor 2010 die je vóór 31 januari op moet halen, volgens heb ik je dit ook al een keer uitgelegd
So far so good.quote:Op woensdag 30 december 2009 14:29 schreef Pindabroodje het volgende:
Oke, dus als ik het goed begrijp laat ik straks in de trein ALLEEN mijn OV-Chipkaart zien aan de conducteur in de vrij reizen periode, en tijdens de kortingsperiode koop ik een papieren kaartje met korting, en laat ik daarbij mijn OV-Chipkaart zien.
En dat moet je dus wel doen, behalve bij vervoerders waarbij de OV-chipkaart nog niet is ingevoerd (bijvoorbeeld dus de NS).quote:ZONDER in en uit te checken dus.
Heel goed, en medio 2010 (zoals nu op de planning staat) zul je ook moeten gaan in- en uitchecken bij de NS.quote:Op woensdag 30 december 2009 14:29 schreef Pindabroodje het volgende:
Oke, dus als ik het goed begrijp laat ik straks in de trein ALLEEN mijn OV-Chipkaart zien aan de conducteur in de vrij reizen periode, en tijdens de kortingsperiode koop ik een papieren kaartje met korting, en laat ik daarbij mijn OV-Chipkaart zien. ZONDER in en uit te checken dus.
quote:Op woensdag 30 december 2009 14:30 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
So far so good.
[..]
En dat moet je dus wel doen, behalve bij vervoerders waarbij de OV-chipkaart nog niet is ingevoerd (bijvoorbeeld dus de NS).
Edit: Oeps, las even over het woordje 'trein' heenJe hebt gelijk dus.
Oke bedankt!quote:Op woensdag 30 december 2009 14:31 schreef dotKoen het volgende:
[..]
Heel goed, en medio 2010 (zoals nu op de planning staat) zul je ook moeten gaan in- en uitchecken bij de NS.
Waarom heb je er 30 euro opgedaan?quote:Op woensdag 30 december 2009 14:30 schreef Maraca het volgende:
Ok, net naar het station gefietst om mijn kaart te activeren.
Volgens de automaat heb ik de volgende producten op mijn kaart:
- Studenten OV-chipkaart week
- Studentenkaart korting week
En ik heb mijn saldo opgewaardeerd naar ¤ 30,- vanwege de ¤ 20,- euro grens.
Dit zou toch voldoende moeten zijn?
Omdat je er minimaal 20 euro op heb moeten staan en ik geen zin heb om dat ding elke keer op te waarderenquote:Op woensdag 30 december 2009 14:38 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Waarom heb je er 30 euro opgedaan?
Voor welke vervoerder moet je er 20 euro op hebben staan? In je vrij reizen periode hoef je helemaal geen saldo te hebben.quote:Op woensdag 30 december 2009 14:40 schreef Maraca het volgende:
[..]
Omdat je er minimaal 20 euro op heb moeten staan en ik geen zin heb om dat ding elke keer op te waarderen
Heb je 'm geactiveerd bij een gewone kaartjesautomaat?quote:Op woensdag 30 december 2009 14:30 schreef Maraca het volgende:
Ok, net naar het station gefietst om mijn kaart te activeren.
Volgens de automaat heb ik de volgende producten op mijn kaart:
- Studenten OV-chipkaart week
- Studentenkaart korting week
En ik heb mijn saldo opgewaardeerd naar ¤ 30,- vanwege de ¤ 20,- euro grens.
Dit zou toch voldoende moeten zijn?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |