Oe, wat veel jarige en bijna jarige kindjes... Ik kan het allemaal niet onthouden, maar wel iedereen van harte gefeliciteerd! Het gaat hier ook zo snel, over 2,5 maand is mevrouw ook al 1.... Heb er zo'n zin in, ik vind het ook steeds leuker worden! Meer contact enzo, dat doet me echt goed. Iemand die achter je aan kruipt, die samen met papa op de deur slaat als je onder de douche staat en heel de dag speelt alsof ze aan het telefoneren is. (En zoveel bel ik echt niet, maar ze houdt continu puzzelstukjes, afstandsbedieningen en wat er ook maar voor handen is aan haar oor, en begint dan te babbelen en nep te lachen... Grappenmaker)
Sugarsnap, vakantie! Wat lekker zeg! Ik wil ook! Maar dan naar Nederland dit voorjaar, maar de man is niet zo enthousiast over de vliegreis. Toen Beisan 7 maanden was zijn we al naar Jordanie geweest, en hij vindt het wel goed zo. Ging overigens heel goed, maar of dat in mijn eentje ook goed zal gaan? De vlucht is wel een stuk korter, ach we zien wel. Mijn moeder kan niet naar Canada komen vanwege haar gezondheid, dus naar Nederland gaan is de enige optie. Ze is vorig jaar een maand nadat ik bevallen ben wel 1 weekje geweest, maar dat gaat nu echt niet meer lukken. Ik vind dat zo jammer, het is haar eerste en enige kleinkind

Over tussendoortjes en ritmes, daar ben ik vrij flexibel in. Ze krijgt sowieso pap, boterham, 2 keer fruit en avondeten. Ook nog wat drinken, vaak water, soms wat anders, en verder 4 (kleine) flesjes. Het hangt een beetje van haar slaapjes, en ons ritme af wat wanneer gegeten wordt.
Jair, beterschap! Wat vervelend!