quote:HEERENVEEN - De politie heeft negen jongens opgepakt die wekenlang voor terreur hebben gezorgd in de Heerenveense wijk De Greiden. De groep pestte gehandicapte kinderen en richtte tal van vernielingen aan.
Zo sloopten de jongens in de leeftijd van 13 tot 17 jaar in de wijk voor duizenden euro's aan trampolines, skelters, fietsen, lantaarnpalen en een brievenbus, aldus de Leeuwarder Courant.
Ook de jonge gehandicapte bewoners van woonvorm van Talant aan de Baalder werden niet ontzien. Verder stichtten de negen knapen brand in papiercontainers en gooiden ze eieren tegen de ramen.
Ik denk eerlijk gezegd dat ze al bezig waren met het opzoeken van hun eigen niveau.quote:Op maandag 28 december 2009 13:04 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]
[..]![]()
Zoek iemand die wel bij z'n volle verstand is en/of geen beperking heeft.
quote:Op maandag 28 december 2009 13:04 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]
[..]![]()
Zoek iemand die wel bij z'n volle verstand is en/of geen beperking heeft. Alle schade verhalen op de daders en verplicht laten helpen voor een jaar in zo een instelling.
Beetje een ongelukkige vergelijking.quote:Op maandag 28 december 2009 13:05 schreef De_Ruyter het volgende:
[..]
Ik denk eerlijk gezegd dat ze al bezig waren met het opzoeken van hun eigen niveau.
Ah, even vergeten dat het beide kanten op werkt.quote:Op maandag 28 december 2009 13:31 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Beetje een ongelukkige vergelijking.
Denk je dat Marokkaanse 'boys' alleen in de Randstad voor problemen zorgen ofzo?quote:Op maandag 28 december 2009 13:37 schreef BansheeBoy het volgende:
Hmm, Friesland, niet de eerste provincie die ik zou willen associëren met bontkraag dragende boys.
Noem me principieel, maar dan wil ik dat de gebruikelijke PVV boys en girls dit ook hard roepen: Neen, het zijn geen Marokkanen of Moslims.²
Neen, maar de associatie met Friesland is erg moeilijk te maken me dunkt.quote:Op maandag 28 december 2009 13:48 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Denk je dat Marokkaanse 'boys' alleen in de Randstad voor problemen zorgen ofzo?
Dat lijkt de term waar jij het meest opgewonden van raaktquote:
Ik heb de hoop dat confronteren (niet in groepsverband, maar individueel per dader) met de slachtoffers en het leed dat ze veroorzaken helptquote:Op maandag 28 december 2009 13:30 schreef Big-Ern het volgende:
[..]
Verplicht mee laten helpen?? Dat wil jij die bewoners aandoen?![]()
Nee hoor, in Limburg hebben we ze ook.quote:Op maandag 28 december 2009 13:49 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Neen, maar de associatie met Friesland is erg moeilijk te maken me dunkt.²
Ja, dat moet ik beamen, dit in tegenstelling tot Friesland. Uiteraard zul je ze daar ook hebben, maar in veel mindere mate. Dat ben ik met je eens.quote:Op maandag 28 december 2009 13:52 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Nee hoor, in Limburg hebben we ze ook.
quote:Op maandag 28 december 2009 13:54 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ja, dat moet ik beamen, dit in tegenstelling tot Friesland. Uiteraard zul je ze daar ook hebben, maar in veel mindere mate. Dat ben ik met je eens.²
Zie het alsdat ze het goede voorbeeld geven.......quote:Op maandag 28 december 2009 16:14 schreef bascross het volgende:
[..]
En al die Antilianen dan die elkaar afschieten?
Nou dat zijn me er een hoop zeg.quote:Op maandag 28 december 2009 16:14 schreef bascross het volgende:
[..]
En al die Antilianen dan die elkaar afschieten?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |