Ik vind het superirritantquote:Op maandag 28 december 2009 11:24 schreef alphalpha het volgende:
Ik ga mijn schaatsen laten slijpen.... ben ik er helemaal klaar voor.
Lijkt me geweldig als het er weer een elfstedentocht komt. Wat is het toch een bijzonder verschijnsel dat bij (de komst van) een vorstperiode er meteen gedroomd wordt van een elfstedentocht.
Gebaseerd op één slechtere run. De winter is vanochtend weer helemaal terug op de kaartenquote:Op vrijdag 1 januari 2010 11:37 schreef moz het volgende:
Volgens het KNMI komt er nu toch geen vorstperiode![]()
Nou ja, de winter is nog lang
zeer verstandig om de rest een paar dagen later op wat dunner ijs te laten gaan , hoeveel slachtoffers wil je?quote:Op vrijdag 1 januari 2010 16:19 schreef vaarsuvius het volgende:
Waarom doen ze niet een elfstedentocht voor alleen wedstrijdrijders?
Al die recreanten hebben pech, die mogen dan een paar dagen later als het eventueel kan.
Het lijkt me dat het ijs dan wat dunner mag zijn, en dus wat meer kans dat het er ooit weer van komt
We hebben nooit warmere zomers gehad sinds 1901quote:Op zondag 3 januari 2010 20:17 schreef JanJanJan het volgende:
Die opwarming van de aarde valt dus wel mee !!!!!
In het jaar 1.000.000.000 voor Christus was het veel warmer, dus de aarde warmt helemaal niet opquote:Op zondag 3 januari 2010 20:35 schreef Rookert het volgende:
[..]
We hebben nooit warmere zomers gehad sinds 1901![]()
Maar zulke winters hebben we ook al paar jaar niet meer gezien
Nee, 'dan wat dunner mag zijn' sloeg uiteraard op het ijs tijdens de wedstrijd... en 'als het eventueel dan kan' (lees ijs is dikker) op de recreanten ernaquote:Op zaterdag 2 januari 2010 22:47 schreef AlwaysConnected het volgende:
[..]
zeer verstandig om de rest een paar dagen later op wat dunner ijs te laten gaan , hoeveel slachtoffers wil je?
Was het daar goed te doen? Als je op de plassen ongestoord kunt schaatsen dan neem ik toch aan dat er verder in Nederland ook redelijk geschaatst moet kunnen wordenquote:Op zondag 10 januari 2010 19:21 schreef Rookert het volgende:
Ik vind de sneeuw wel prima, heb toch al op Loosdrechtse Plassen geschaatst
Ik was er vrijdag en afgezien van kruiend ijs en daardoor gammele overgangen naar andere plassen was het prima hoor. Lag wel laagje sneeuw van 1 cm op het ijs, maar op de 5e plas hadden ze geveegd en er stonden al terrassen op het ijsquote:Op maandag 11 januari 2010 00:16 schreef childintime het volgende:
[..]
Was het daar goed te doen? Als je op de plassen ongestoord kunt schaatsen dan neem ik toch aan dat er verder in Nederland ook redelijk geschaatst moet kunnen worden![]()
Als er ergens last van wind en sneeuw is, is dat toch wel op de Loosdrechtse plassen; het is daar zo groot en uitgestrekt.
Hier zijn sommige sloten van een meter nog niet eens dichtgevroren. Maar als jij op de Bonkefeart wil gaan schaatsen, doe je ding!quote:Op maandag 11 januari 2010 01:00 schreef childintime het volgende:
Waar lopen ze dan zo moeilijk over te doen. Als je op alle plassen kunt schaatsen (en dat zijn me een watermassa's) dan moet het toch verder ook te doen zijn?
In West-Friesland (ja dat is Noord-Holland is het ijs nog oneffener dan een grindpad. Je kunt er simpelweg niet schaatsen. Het is wel stevig genoeg. Alleen bij de ijsclubs wordt overal onderhoud gepleegd en kun je (helaas nog steeds vrij belabberd) schaatsen.quote:Op maandag 11 januari 2010 01:00 schreef childintime het volgende:
Waar lopen ze dan zo moeilijk over te doen. Als je op alle plassen kunt schaatsen (en dat zijn me een watermassa's) dan moet het toch verder ook te doen zijn?
Daar valt niet op te schaatsen inderdaadquote:Op maandag 11 januari 2010 20:46 schreef alors het volgende:
In Friesland ziet het ijs er ongeveer zo uit, maar dan nog véél meer sneeuw erop, en ook meer half bevroren sneeuw-ijs, te herkennen aan de pisgele kleur
[ afbeelding ]
Gewoon eerst dooien en dan helemaal opnieuw beginnen met aanvriezen, dit gaat nooit werken met al die sneeuwbende. Heb vooral geen hoop op een Elfstedentocht momenteel, want die komt er in de verste verte niet aan met dit kutweer.
Wat dat betreft is er naast de naam dus nog een overeenkomst tussen Friesland en West-Friesland.quote:Op maandag 11 januari 2010 20:46 schreef alors het volgende:
In Friesland ziet het ijs er ongeveer zo uit, maar dan nog véél meer sneeuw erop, en ook meer half bevroren sneeuw-ijs, te herkennen aan de pisgele kleur
[ afbeelding ]
Gewoon eerst dooien en dan helemaal opnieuw beginnen met aanvriezen, dit gaat nooit werken met al die sneeuwbende. Heb vooral geen hoop op een Elfstedentocht momenteel, want die komt er in de verste verte niet aan met dit kutweer.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |