quote:Op maandag 4 januari 2010 19:32 schreef kapiteinpannekoek het volgende:
Vandaag hadden ze elkaar in de haren gebeten, want dat doet geen pijn![]()
Of de deur openmaken (dat mogen ze niet zelf), want dan kan de 1 op de gang gezet worden
Buitengewoon verlof? Ik zeg maar iets raars... Lijkt me toch wel iets waar een werkgever ontvankelijk voor moet zijn. Is toch een medisch noodzakelijke handeling en begrijpelijk dat je dat niet aan een oppas kunt overlaten. Toch? Of heb je een lastige werkgever wat dat betreft?quote:Op maandag 4 januari 2010 21:57 schreef k_i_m het volgende:
Ik ben met haar naar de spoedeisende hulp geweest omdat het in het weekend was. En omdat er nu wel een korst op zit die "de gleuf" opvult, valt er weinig te plakken denk ik. Gelukkig moet ik weer 4 dagen werken zodat ik lekker makkelijk langs de HA kan.
quote:Op maandag 4 januari 2010 22:07 schreef k_i_m het volgende:
Aangezien ik ook al in mijn eentje in het ziekenhuis zat omdat hij dacht dat het wel meeviel ben ik er eigenlijk zo sjagerijnig van dat ik het niet meer aan hem wil vragen.
Ik heb al spijt dat ik niet een tweede keer ben teruggegaan om het te laten plakkenquote:Op maandag 4 januari 2010 22:34 schreef snoopy het volgende:
Yeuh, zindelijke peuters
Lis heeft helemaal geen luiers meer, ook 's nachts nietDat was bij haar broer een iets langer traject zullen we maar zeggen
Lief die verhalen hè, MvD?![]()
K-i-m, ik zou het toch ook wel even laten bekijken hoor. Straks krijg je er nog spijt van...
Nou, dat weten we dus (nog) niet. Ik heb laatst een tussenevaluatie met de logopediste gehad en zij vond dat er tot nu toe te weinig vooruitgang is geboekt. Hij gaat wel vooruit, maar voor anderen is hij toch behoorlijk onverstaanbaar. Sommige klanken en ontwikkelingen zijn leeftijdsadequaat (zinnen van >6 woorden, ontwikkeling van dubbele klanken st-/bl-/tr- ) maar als de logopediste een indicatie zou moeten geven komt ze op een achterstand van anderhalf á twee jaar.quote:Op maandag 4 januari 2010 22:39 schreef Vivi het volgende:
Moonah, hoe is het nu met het praten van Thiesje dan? Er was toch niets bijzonders aan de hand begreep ik?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |