Even een quote uit de krant van wakker Nederland De Telegraaf(kwaliteit jonge!!!!)quote:Duitsers pikken eieren in
EINDHOVEN - Het is deze dagen lastig om eieren te kopen. Veel schappen in de supermarkten zijn leeg. Met dank aan de Duitsers.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.#FreeHat
Ja, je mag op vakantie naar een kamp.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Drive few cars and far more unicorns.
.
Mr.Cooper schreef ooit het volgende:
ik kan teminste headbangen, lekker met me lange haar lopen chille en zo, kan ik van jou niet zeggen naar je chemokuur-kop
quote:Op vrijdag 25 december 2009 23:52 schreef Acinonyx het volgende:
Hoe noem je een Duitser op een ei ?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Geīmporteerde mop ook?"Hoffenheim, daar hebben ze geen palendansclubs."
quote:Op vrijdag 25 december 2009 23:52 schreef Acinonyx het volgende:
Hoe noem je een Duitser op een ei ?Ik moest hardop lachenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op vrijdag 25 december 2009 23:52 schreef Acinonyx het volgende:
Hoe noem je een Duitser op een ei ?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Hoe noem je een fiets in het DuitsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.#FreeHat
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Haha, U schakelt nog. Test een DAF !
Dat is wel briljant!quote:Op vrijdag 25 december 2009 23:59 schreef tralalala het volgende:
http://maps.google.nl/?ie=UTF8&layer=c&cbll=52.013531,5.633895&panoid=VedM9Dz5ZQHg0In5gYw0PA&cbp=12,152.5,,1,6.59&ll=52.013416,5.633926&spn=0,359.972126&z=16
Wij kunnen hier tenminste eieren uit de muur trekken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |