Vijf minuten geleden, terwijl ik druk aan het Fokken was, ging de bel. Natuurlijk schrok ik (de bel! MENSEN!!), maar ik ademde diep in, raapte mijn moed bij elkaar en opende de deur. Daar stond een vrouw met een vlot pittig kapsel. Ze had een fles wijn in haar handen die ze met een brede grijns in mijn handen duwde. "Deze fles wijn willen wij u aanbieden als dank voor het vertrouwen in het bedrijf" sprak zij. "Fijne feestdagen!" en ze liep weg.
Ik riep haar nog beduusd achterna "Ehh, u ook fijne feestdagen he". Ik had geen idee wat voor bedrijf ze bedoelde. Om geen stom figuur te slaan door haar achterna te roepen "WACHT! Kom terug! WELK bedrijf eigenlijk?!" bedacht ik me dat het op het bedrijfsbusje moest staan waar ze in reed. Ik sjeesde naar binnen, tijgerde naar het raam en keek. Maar helaas, er stond niks op het busje.
Nu heb ik dus een fles wijn, Lindemans nog wel. Waarschijnlijk word ik verward met iemand die regelmatig grote voorraden wijn inkoopt.
Klacht: Vreemde fles wijn. Moet ik het nou opdrinken of de buren langs om te vragen of ze toevallig vaak Lindemans inkopen?
Zeik niet. Als ik op FOK! zit ben ik tenminste van de straat.