Ben je < 13 ofzo?quote:Op donderdag 24 december 2009 16:55 schreef AdvancedPower het volgende:
Wat een son-of-a-bitches daar zeg. Ik moet eerst mijn ouders laten tekenen en dit naar hun toe mailen of faxen. Terwijl ik oud genoeg ben.
WAAROM BEN IK GEBANNED?!quote:You have been banned from this forum.
Please contact the webmaster or board administrator for more information.
Omdat appel.quote:Op donderdag 24 december 2009 17:02 schreef AdvancedPower het volgende:
[quote]You have been banned from this forum.
Please contact the webmaster or board administrator for more information. [quote]
WAAROM BEN IK GEBANNED?!
quote:"Waarschijnlijk voormalige fokkers die gepest werden" van Apekutje (eigenlijk Apebeer, maar dat kan ik i.v.m. de associatie niet uit m'n bek krijgen) Gepest door Apekutje........., hij houdt van Star Wars en hij mept om zich heen met zijn Light-Saber, Beware you clones
De info die ze daar dumpen wíl je gewoon niet lezen.quote:Op donderdag 24 december 2009 17:10 schreef Sanddr het volgende:
Ongelooflijk ook hoe snel ze daar off-topic gaan.
Waarschijnlijk daarvoor een account gemaakt die sanddr heette?quote:Op donderdag 24 december 2009 17:30 schreef Sanddr het volgende:
[..]
Jamaar, dat account heb ik helemaal niet gemaakt
Wtf? Ik heb star wars nog nooit gezienquote:Op donderdag 24 december 2009 17:08 schreef Brainfish het volgende:
[..]
Dit slaat als een natte bever op een trommel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |