FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / 'Laura Dekker wilde zeilboot kopen op Sint Maarten'
F04woensdag 23 december 2009 @ 16:54
quote:
UTRECHT - Laura Dekker wilde op Sint Maarten een zeilboot kopen om daarmee te gaan zeilen. Dat meldde haar advocaat Peter de Lange woensdagmiddag, nadat ze was verhoord door de rechter in Utrecht.
© ANP

''Ze ging een boot kopen die nog wat opgeknapt moest worden en zou daarmee gaan zeilen'', aldus De Lange. Daarvoor had ze een groot bedrag meegenomen vanuit Nederland.

Vorige week liep 'zeilmeisje' Laura weg van huis. Ze dook zondag op in Sint Maarten. Ze vloog vanuit Parijs met haar Nieuw-Zeelandse paspoort naar het eiland.

De Lange zegt woensdag weer wat vertrouwen in de rechters te hebben gekregen. ''Het helpen van Laura lijkt nu helemaal centraal te staan. De rechtbank is opnieuw gaan kijken hoe ze haar het beste kan helpen en haar na dit schooljaar te kunnen laten vertrekken op haar wereldreis'', zegt hij.

Niet bij moeder

De uitspraak van de rechter over de mogelijke uithuisplaatsing van Laura is om 18 uur. Mocht de rechter besluiten dat Laura uit huis moet worden geplaatst, dan gaat ze in ieder geval niet bij haar moeder wonen.

Dat zei De Lange na afloop van het verhoor van de ouders van het 'zeilmeisje'. ''Als het verzoek van Bureau Jeugdzorg wordt ingewilligd, gaat Laura tijdelijk bij een ander gezin wonen. Zo niet, dan blijft ze bij haar vader. Laura's moeder was hierover erg teleurgesteld."

"Ze had graag gezien dat haar dochter bij haar zou komen wonen'', aldus De Lange. De uithuisplaatsing zou gaan om een periode van drie maanden.
© ANP
Huh, ik snap iets niet. Ze heeft toch al een zeilboot, Guppy of wil ze nu 2 zeilboten?
deroowoensdag 23 december 2009 @ 16:56
ohhhhh Fosfolipideeeeee
Schunckelstarwoensdag 23 december 2009 @ 16:58
omg, nog een topic hierover
Lanowoensdag 23 december 2009 @ 16:58
Die kon niet mee in het vliegtuig denk ik
Wat ik niet snap, ze schijnt gevlucht te zijn voor bureau jeugdzorg omdat ze bang was om uit huis geplaatst te worden. Ze is bang bij haar vader weggehaald te worden en dus gaat ze stiekem zelf weg??
SoldMayorwoensdag 23 december 2009 @ 17:00
Waarom nog een topic?

Komen er nog meer zeker

'' Het grote Laura vind aandacht wel leuk topic''

'' Het grote Laura Fan topic''

'' Wat is jou favorieten Laura uitspraak''

Haagshe_Harrywoensdag 23 december 2009 @ 17:02
En toch heb ik het vermoeden dat er nog een iemand (haar vader) achter zit. Wat is eigenlijk de reden dat ze uit huis geplaatst wordt? Toch niet alleen dat het meisje een wereldreis wil maken?
Disanawoensdag 23 december 2009 @ 17:03
Het lijkt me ook hieruit weer duidelijk dat Laura toch met name nog een kind is. Een boot kopen en opknappen terwijl je bij mensen logeert, en dan.
Goriotwoensdag 23 december 2009 @ 17:04
quote:
Op woensdag 23 december 2009 16:58 schreef Lano het volgende:
Die kon niet mee in het vliegtuig denk ik
Wat ik niet snap, ze schijnt gevlucht te zijn voor bureau jeugdzorg omdat ze bang was om uit huis geplaatst te worden. Ze is bang bij haar vader weggehaald te worden en dus gaat ze stiekem zelf weg??
Kan me wel voorstellen dat, als ze toch niet bij haar vader mag wonen, liever de kerst doorbreng op St. Maarten bij bekenden dan bij een volstrekt onbekend gastgezin.

Wil het hele verhaal niet goedpraten verder, maar heb er ergens ook wel begrip voor.
De_Ruyterwoensdag 23 december 2009 @ 17:14
Dus van 3.500,- euro heeft ze én een vlucht geboekt via Parijs naar Sint Maarten, én wou ze een boot kopen? Ik weet niet met welk gammele speelgoed ding ze de zee over wou, maar met zo weinig geld acht ik het weinig kans van slagen.
kowalawoensdag 23 december 2009 @ 17:15
Laura moet gewoon eens stoppen met het eten van paddo's haar fantasie slaat ophol
Enneacanthus_Obesuswoensdag 23 december 2009 @ 17:16
Hoe kan zij een boot kopen als minderjarige? Dat is toch een onroerende zaak? Of ligt dat anders op St. Maarten?
GreatWhiteSilencewoensdag 23 december 2009 @ 17:17
quote:
Op woensdag 23 december 2009 16:58 schreef Lano het volgende:
Die kon niet mee in het vliegtuig denk ik
Wat ik niet snap, ze schijnt gevlucht te zijn voor bureau jeugdzorg omdat ze bang was om uit huis geplaatst te worden. Ze is bang bij haar vader weggehaald te worden en dus gaat ze stiekem zelf weg??
Ik denk dat het een gevalletje 'een kat in het nauw maakt rare sprongen' is.
BasEnAadwoensdag 23 december 2009 @ 17:19
Pubers

O ja, niet weer een Lauratopic!
staticwoensdag 23 december 2009 @ 17:20
Ik word schijtziek van dat kutkind. En de topics erover.
F04woensdag 23 december 2009 @ 17:31
Die animatie ook

BasEnAadwoensdag 23 december 2009 @ 17:35
quote:
slashdotter3woensdag 23 december 2009 @ 19:31
quote:
Geweldig
Lanowoensdag 23 december 2009 @ 19:40
quote:
Op woensdag 23 december 2009 17:20 schreef static het volgende:
Ik word schijtziek van dat kutkind. En de topics erover.
Ik weet het, ik word het onderhand ook echt ziek dat je van Fok! in elk topic móet reageren
voyeurwoensdag 23 december 2009 @ 20:15
quote:
Op woensdag 23 december 2009 17:16 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Hoe kan zij een boot kopen als minderjarige? Dat is toch een onroerende zaak? Of ligt dat anders op St. Maarten?
Er zit een roer aan, dus het is roerend goed.
paddywoensdag 23 december 2009 @ 20:26
Laura Dekker #5 Waar gemiddeld de maat is Daar maar verder