M'n broertjes haalden hier toch een gemiddelde van 50 cent per woning, dat met 600 huizen is een leuk zakcentje voor die ukkies.quote:Op woensdag 23 december 2009 16:42 schreef Zipportal het volgende:
Sowieso als krantenbezorger de deuren bijlangs gaan. 99,99% geeft niks en wat gaat er een hoop tijd inzitten.
O ja, want ze doen het werk vrijwillig voor nop.quote:Op woensdag 23 december 2009 16:45 schreef Repeat het volgende:
Fucking kutgier, sta zelf elke ochtend maar eens om 5 uur op om de krant te bezorgen.
Ondankbare hond
Nee, maar doet dat er toe?quote:Op woensdag 23 december 2009 16:51 schreef iklasniet het volgende:
[..]
O ja, want ze doen het werk vrijwillig voor nop.
Had 'm dan gewoon een NEE-NEE sticker gegeven. Scheelt een hoop gedoe.quote:Op woensdag 23 december 2009 16:52 schreef Trannellius het volgende:
Ik weet nog dat een kerel mij als 150jarig baardloos jochie geen geld wilde geven, omdat hij "toch echt niet op die folders loopt te wachten".
Hij heeft 10 weken lang 20 pakketjes in de brievenbus gekregen.
Alsof ik standaard een pakketje stickers bij mij had toendertijd. En of het mij minder moeite had opgeleverd de pakketten die ik nog over had in de papierbak te gooien ipv in zijn brievenbus.quote:Op woensdag 23 december 2009 16:55 schreef t-star het volgende:
[..]
Had 'm dan gewoon een NEE-NEE sticker gegeven. Scheelt een hoop gedoe.
Daar dan weer wel mee eensquote:Op woensdag 23 december 2009 17:01 schreef Autodrop het volgende:
Whehe, mietje. Als je dan zo groot bent doe dan gewoon de deur open en vertel ze waarom je ze niks wilt geven. Maar verschuil je niet achter de bank omdat je bang voor ze bent...
Maar krijg jij een kerstpakket of een fles wijn? Want zo moet je het zien, het is het kerstpakket van de krantenbezorger.quote:Op woensdag 23 december 2009 17:01 schreef Isabeau het volgende:
Ik doe ook het hele jaar gewoon werk waar ik voor betaald word en ga ook niet alle patienten plots om een kerstbijdrage vragen omdat het toevallig kerstfeest wordtIk vind het maar een vreemd gebruik.
Serveersters vragen niet om fooi.quote:Op woensdag 23 december 2009 16:54 schreef Repeat het volgende:
[..]
Nee, maar doet dat er toe?
Jij bent zeker ook zo'n jood die weigert fooi te geven omdat serveersters ook gewoon salaris krijgen?
Krantenbezorgers in mijn jeugd kregen ook gewoon een kerstpakket van de baas hoorquote:Op woensdag 23 december 2009 17:07 schreef Casos het volgende:
Maar krijg jij een kerstpakket of een fles wijn? Want zo moet je het zien, het is het kerstpakket van de krantenbezorger.
Daar ga je behoorlijk de fout in. 95% geeft wel wat. (en ja, dat heb ik vorig jaar bijgehouden :p ).quote:Op woensdag 23 december 2009 16:42 schreef Zipportal het volgende:
Sowieso als krantenbezorger de deuren bijlangs gaan. 99,99% geeft niks en wat gaat er een hoop tijd inzitten.
Zij krijgen geen dertiende maand, of leuke bonus. Het kerstpakket dat ze krijgen is ook om te janken, want "ze krijgen de kerstkaartjes". In principe kan dat een leuke bonus opleveren, tenzij er een zooi gierige azijnpissers tussen zitten die niets geven omdat ze zich er te goed voor voelen.quote:Op woensdag 23 december 2009 16:57 schreef BigRedKane het volgende:
Ze krijgen er verdomme al voor betaald.Oprotten met dat geschooi
Weet niet waarom, maar deze doet het hem he. Lachsalvo's alles.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |