Vancouver lijkt me ook een prachtige stad !quote:Op zondag 20 december 2009 17:24 schreef klaasdj het volgende:
Heb je ooit de wens gehad te emigreren? Zoja:
Waarheen ga je? En waarom? Is het er beter dan Nederland?
Lul maar raak.
TS begint: Sinds mijn 8e ben ik nogal weg van Noord-Amerika(met mij meerdere). Op latere leeftijd heb ik mij gerealiseerd dat de VS nogal onpractisch is om te gaan wonen ivm greencards, slechte health insurance system en dure educatie. Dan is ergens in het zuiden natuurlijk Mexico, maar daar is het echt niet beter. Canada is een goed alternatief, mits je tegen koud weer kunt. Vancouver lijkt mij wel wat. Het weer valt tegen, maar het is een economisch een sterk gebied. Menig mens vindt Vancouver de meest leefbare stad van de wereld, ik dacht dat ze ook officieus verkozen zijn tot beste stad. Je vindt hier het Hollywood van Canada, en menig Amerikaans film is hier opgenomen, vanwege lagere kosten. Voor mij als toekomstig documentairemaker is dit practisch. En natuurlijk woon je dicht bij de VS, de oceaan [mocht een hollander claustrofobie krijgen], en de rockies!
Heb ook altijd wel wat gezien in Australie, maar dat is mij denk ik iets te warm.
Moet trouwens eerst nog even mijn bachelor ofmaken, waarna ik eigenlijk een master in Noorwegen wil doen. Maar een scholarship in de VS of Canada gaan natuurlijk voor.![]()
De vraag is vooral of je je in dat (vaak geïdealiseerde) buitenland gaat thuisvoelen. Dat is indd een kwestie van: uitproberen.quote:Op zondag 20 december 2009 18:33 schreef Niek. het volgende:
De vraag "is het er beter dan Nederland" kan je pas echt beantwoorden als je al een tijdje in je nieuwe thuisland woont.
Tja dat kan. Dat forum had ik vermeden omdat we daar "nog" niet toe behoren.quote:
Jewel hoor: (eventueel) toekomstige emigranten zijn hier ook van harte welkom!quote:Op zondag 20 december 2009 20:40 schreef klaasdj het volgende:
[..]
Tja dat kan. Dat forum had ik vermeden omdat we daar "nog" niet toe behoren.
Bedankt.quote:Op maandag 21 december 2009 01:15 schreef Bora-Bora het volgende:
[..]
Jewel hoor: (eventueel) toekomstige emigranten zijn hier ook van harte welkom!
Plus dat we de ervaringsdeskundigen hier hebben zitten, dus da's handig voor eventuele vragen.
Dus leef je uit!
quote:Op donderdag 21 januari 2010 08:43 schreef SeLang het volgende:
Wordt dit weer zo'n topic waarin iedereen aankondigt te gaan emigreren en uiteindelijk niemand echt gaat?
Het grootste nadeel van Vancouver is de huizenprijs. Al regent het daar dan loop ik nog met een lach op mijn gezicht.quote:Op dinsdag 29 december 2009 05:58 schreef JustLikeMe het volgende:
Vancouver is niet kouder dan Nederland hoor. Er wordt wel eens gedacht dat heel Canada in de winter onder een sneeuwlaag ligt, maar dat is niet zo. Je kunt het gelukkig wel opzoeken en bij Vancouver kun je dan naar Cypress Mountain, Grouse Mountain of Seymour Mountain, maar in de stad zelf en de omliggende steden heb je geen last van de sneeuw of de kou. Qua gevoel is de kou ook beter te doen dan in Nederland. Het regent hier wel aardig, want het zijn ook gelijk flinke regenbuien.
waarschijnlijk welquote:Op donderdag 21 januari 2010 08:43 schreef SeLang het volgende:
Wordt dit weer zo'n topic waarin iedereen aankondigt te gaan emigreren en uiteindelijk niemand echt gaat?
Je vergeet de taalpuriteinen.quote:Op vrijdag 22 januari 2010 15:30 schreef qwerty_x het volgende:
[..]
waarschijnlijk wel
net als dat binnenkort de regeltjes, Marokanen, hoge belastingen, onveiligheid en dure huizen tevoorschijn komen
dat is een van die nieuwe woorden, die in "mijn" tijd nog niet bestonden ...quote:Op zaterdag 23 januari 2010 15:28 schreef Bora-Bora het volgende:
[..]
Je vergeet de taalpuriteinen. [ afbeelding ]
Goed, om dan het topic vast een beetje de goede kant op te sturen, hier een paar onderwerpen waar je het óók over zou kunnen hebben:quote:Op vrijdag 22 januari 2010 15:30 schreef qwerty_x het volgende:
[..]
waarschijnlijk wel
net als dat binnenkort de regeltjes, Marokanen, hoge belastingen, onveiligheid en dure huizen tevoorschijn komen
Ik heb de wens om te emigreren, maar ik weet niet waarheen.quote:Op zondag 20 december 2009 17:24 schreef klaasdj het volgende:
Heb je ooit de wens gehad te emigreren? Zoja:
Waarheen ga je? En waarom? Is het er beter dan Nederland?
Andere vraag, waarom wil je emigreren? Het wensenlijstje is nogal veeleisend en vraag me af of er ook maar een plek is die daaraan voldoet, kan het me bijna niet voorstellen.quote:Op zaterdag 23 januari 2010 15:53 schreef Igen het volgende:
[..]
Ik heb de wens om te emigreren, maar ik weet niet waarheen.
Mijn wensenlijstje voor het ideale land:
- Veel mooie oude vooroorlogse gebouwen in jugendstil, art-nouveau en art-deco
- 2 kinderen per vrouw, zodat de bevolking stabiel is en niet groeit maar ook niet vergrijst
- 's Zomers 25-30 graden en veel zon, maar af en toe ook een bui. En 's winters ijs en sneeuw.
- Geen bierzuipcultuur, want bier stinkt en smaakt vies. Maar wijn en wodka etc. vind ik prima.
- Geen koffie maar thee als drinken nummer 1
- Bergen en bossen
- Democratisch en seculier staatsbestel met respect voor de burgerrechten
- Goed draaiende economie
- Goede gezondheidszorg en goed onderwijs voor iedereen
Maar ja, welk land of welke regio voldoet hieraan?
Omdat Nederland aan veel van die punten niet voldoet?quote:Op zaterdag 23 januari 2010 16:11 schreef Niek. het volgende:
[..]
Andere vraag, waarom wil je emigreren?
Italie ?quote:Op zaterdag 23 januari 2010 15:53 schreef Igen het volgende:
[..]
(...)
Maar ja, welk land of welke regio voldoet hieraan?
quote:Op zaterdag 23 januari 2010 15:31 schreef qwerty_x het volgende:
[..]
dat is een van die nieuwe woorden, die in "mijn" tijd nog niet bestonden ...
plausibel genoeg ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |