quote:Op zaterdag 26 december 2009 10:41 schreef LuxAeterna het volgende:
[..]
Ik stel je een serieuze vraag maar je gaat er niet op in.
Overigens is wat je zegt niet geheel waar. Als een vrouw de eer van haar man of haar familie beschaamt gaan de moslimmannen waar je het over hebt wel een stukje verder dan haar een hoer te noemen. Laatst nog is een 23-jarige moslima in brand gestoken in Zeist, (waarschijnlijk) vanwege eerwraak... Bron
quote:Op zaterdag 26 december 2009 10:44 schreef nadiaschoonheid het volgende:
[..]
Als jou serieuze vraag ongeveer hetzelfde was als wat je nu post,dan moet je begrijpen waarom ik niet op je gereageerd had.
Serieuze vraag is serieus.quote:Op zaterdag 26 december 2009 02:13 schreef Trollface. het volgende:
[..]
Ik ben ongelovig, walg je nu ook van mij?
Ha, en dat terwijl je precies hetzelfde zegt over hollandse moeders.quote:Op zaterdag 26 december 2009 00:11 schreef nadiaschoonheid het volgende:
[..]
dat bewijst maar weer eens waarom ik van de ongelovige man walg!!
Zijn er ook andere ja?quote:Op zaterdag 26 december 2009 00:50 schreef nadiaschoonheid het volgende:
[..]
lees nog eens mijn vorige reactie goed door..ik heb het niet over die kutmarokkaantjes die jij op straat tegenkomt.
Je draait om de hete brei heen. Een voor Islamitische begrippen schaars gekleden vrouw is voor Islamieten al gauw een dame van lichte zeden.quote:Op zaterdag 26 december 2009 10:18 schreef nadiaschoonheid het volgende:
[..]
De Koraan vertelt ons dat de ware gelovige mannen zijn die zich goed jegens vrouwen gedragen. Ook hier weer zal een ware praktiserende moslimman deze overlevering van onze Profeet Mohammed vzm met hem toepassen in zijn leven.
Een ware praktiserende moslim man leeft volgens de soenah..dit houdt in dat hij zich gedraagt en leeft zoals onze Profeet Mohammed dat deed. Hij was tenslotte perfect.
Een ware praktiserende moslim man,zal nooit een vrouw voor hoer uitmaken punt.
Ik begrijp sowieso niet wat jij met dat onzinnige stukje van jou wil duidelijk maken.
Je had het beter weg kunnen laten.
Vandaar dat als je een vrouw in Marokko voor hoer uit maakt -ongeacht haar kledingdracht-, je meteen 40 klappen kan verwachten van het publiek om je heen.quote:Op zaterdag 26 december 2009 19:52 schreef Halcon het volgende:
[..]
Je draait om de hete brei heen. Een voor Islamitische begrippen schaars gekleden vrouw is voor Islamieten al gauw een dame van lichte zeden.
Ik hoor toch andere verhalen van dames die in Marokko zijn geweest of dames die in een buurt wonen waar veel Marokkanen wonen.quote:Op zaterdag 26 december 2009 20:44 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Vandaar dat als je een vrouw in Marokko voor hoer uit maakt -ongeacht haar kledingdracht-, je meteen 40 klappen kan verwachten van het publiek om je heen.![]()
Ohja joh, nou dan zal het wel waar zijn.quote:Op zaterdag 26 december 2009 20:48 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik hoor toch andere verhalen van dames die in Marokko zijn geweest of dames die in een buurt wonen waar veel Marokkanen wonen.
Ik hoef geen vrouwen voor hoer uit te maken. Heb in Tunesie ook wel gemerkt dat elke luchtig gekleden vrouw (het was meer dan 30 graden) als hoer werd gezien. Het maakte niet uit of het ging om een uitgelebberde huisvrouw met zwembad of een 12-jarig meisje in badpak.quote:Op zaterdag 26 december 2009 20:51 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ohja joh, nou dan zal het wel waar zijn.Ga lekker in een islamitisch land op een publieke plek een vrouw voor hoer uit maken. Als experiment. Ik heb je alvast gewaarschuwd.
Oh ja joh, die werden als hoer gezien. Je weet nu wat andere mensen zien kennelijk. Man, je kennis over andere culturen reikt net tot de Belgische grens.quote:Op zaterdag 26 december 2009 20:53 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik hoef geen vrouwen voor hoer uit te maken. Heb in Tunesie ook wel gemerkt dat elke luchtig gekleden vrouw (het was meer dan 30 graden) als hoer werd gezien. Het maakte niet uit of het ging om een uitgelebberde huisvrouw met zwembad of een 12-jarig meisje in badpak.
Ik begrijp dat het een en ander niet in jouw straatje past, maar dat betekent nog niet dat je als door een wesp gestoken hoeft te reageren.quote:Op zaterdag 26 december 2009 20:54 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Oh ja joh, die werden als hoer gezien. Je weet nu wat andere mensen zien kennelijk. Man, je kennis over andere culturen reikt net tot de Belgische grens.
Gelukkig heb ik ook wat meer gezien dan de Tarwewijk en het Rif-gebergte. En nog belangrijker, heb ik het ook wat langer gezien dan 1 week. Maar kennelijk strookt het niet met je vooroordelen, dus begrijp ik dat je er alles aan doet om het te ontkennen.quote:Op zaterdag 26 december 2009 20:56 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik begrijp dat het een en ander niet in jouw straatje past, maar dat betekent nog niet dat je als door een wesp gestoken hoeft te reageren.
Ik heb meer van de wereld gezien dan de Tarwewijk en het Rif-gebergte.
Ik denk dat ik stukken meer van de wereld heb gezien dan dat jij hebt gezien en ook langer dan 2 weekjes in de zomervakantie.quote:Op zaterdag 26 december 2009 20:58 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Gelukkig heb ik ook wat meer gezien dan de Tarwewijk en het Rif-gebergte. En nog belangrijker, heb ik het ook wat langer gezien dan 1 week. Maar kennelijk strookt het niet met je vooroordelen, dus begrijp ik dat je er alles aan doet om het te ontkennen.
Ik denk dat ik stukken meer van de wereld heb gezien dan jij hebt gezien, vanuit je resort in Tunis of je hotelkamertje in Alanya.quote:Op zaterdag 26 december 2009 20:59 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik denk dat ik stukken meer van de wereld heb gezien dan dat jij hebt gezien en ook langer dan 2 weekjes in de zomervakantie.
Wat irriteert je nu zo?
Ik ben niet zo van de resorts, maar ik ben blij dat jij denkt alle kennis in pacht te hebben naar aanleiding van wat verblijven in Club Med.quote:Op zaterdag 26 december 2009 21:00 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik denk dat ik stukken meer van de wereld heb gezien dan jij hebt gezien, vanuit je resort in Tunis of je hotelkamertje in Alanya.
My e-penis is longer. Mij irriteert het dat je leugens verspreid.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |