quote:Op zondag 20 december 2009 12:34 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Als songwriter is Dylan geniaal![]()
Meestal zij de Dylan´s eigen versies prima, maar veel van zijn nummers zijn door anderen beter gebracht imo
Nou ja, toen Annemiek ging draaien was Do in geen velden of wegen te bekennenquote:
Mwah je moet er van houden. Maar ik vind de versie van Hendrix ook beter.quote:Op zondag 20 december 2009 12:35 schreef Krambo het volgende:
[..]
Klopt, Dylan is niet zo'n geweldige zanger vind ik
Die lag naar het scheet concert van Ekdom te luisteren/te ruikenquote:Op zondag 20 december 2009 12:35 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Nou ja, toen Annemiek ging draaien was Do in geen velden of wegen te bekennen
Nee, ze ging slapen rond 2.quote:Op zondag 20 december 2009 12:35 schreef Rookert het volgende:
Is het nog wat met Do geworden sinds half 2 vannacht eigenlijk?
Dat zou echt tof zijn, als suprisegastquote:Op zondag 20 december 2009 12:36 schreef tha_dark het volgende:
Komt Ilse weer een nachtje slapen dit jaar?![]()
![]()
![]()
ze nam haar taak als slaapgast erg letterlijkquote:Op zondag 20 december 2009 12:35 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Nou ja, toen Annemiek ging draaien was Do in geen velden of wegen te bekennen
R.E.M - Losing My Religion.quote:Op zondag 20 december 2009 12:36 schreef hayder het volgende:
hoe heet dit liedje?
Wat een laf wijf is het ookquote:
Ik hoop dat Youp een beetje een goede bui heeft, die gast kan zó zeikenquote:Op zondag 20 december 2009 12:37 schreef djkoelkast het volgende:
Youp vanavond he?
Iemand al de avond/nacht shifts? Ik voorzie gouden chemie tussen Youp en Gerard
Gerard weer voor de graveyard shift denk ik, lijkt me dat hij die afwisselt met Annemiek.quote:Op zondag 20 december 2009 12:37 schreef djkoelkast het volgende:
Youp vanavond he?
Iemand al de avond/nacht shifts? Ik voorzie gouden chemie tussen Youp en Gerard
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |