SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I noticed you noticing me, so I just want to put you on notice that I noticed you too.
Lijkt mij een primaire reactie; jij kijkt kwaad = bedreiging, mensen kijken kwaad terug = afschrikkend gedrag. Als een kat die de haren overeind zet om groter over te komen.quote:Op zaterdag 19 december 2009 10:55 schreef NoShitSherlock het volgende:
Maar mensen vormen dan ook gelijk een mening over anderen he. En aangezien TS soms nogal onvriendelijk kijkt krijg je dan niet altijd al te vriendelijke gezichten terug. Dan denk ik altijd; kijk dan niet leier.
quote:Op zaterdag 19 december 2009 10:53 schreef Vierkantblokje het volgende:
Doe ik niet want ik ben blindSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.DANNY BLIND
![]()
Inderdaad ja zo gaat dat dus. Mensen zijn wat dat betreft zo schaapachtig en trekken zich alles persoonlijk aan. Je ziet het ook in winkelstraten, als iedereen dan rete chagrijnig kijkt gaan andere mensen dat meestal overnemen. En het omgekeerde is dus ook waar.quote:Op zaterdag 19 december 2009 10:58 schreef sinadO het volgende:
[..]
Lijkt mij een primaire reactie; jij kijkt kwaad = bedreiging, mensen kijken kwaad terug = afschrikkend gedrag. Als een kat die de haren overeind zet om groter over te komen.
das een vieze joodquote:
Maar niet uit dat betekent dan dat je een goed geheugen heb.quote:Op zaterdag 19 december 2009 11:05 schreef Pieter-utd het volgende:
[..]
oke ik vergeef je het, maar ik kan niet garanderen dat ik het ooit echt helemaal vergeet
Dat jij geen vrienden hebt wil niet zeggen dat zij dat ook niet hebbenquote:Op zaterdag 19 december 2009 10:53 schreef NoShitSherlock het volgende:
Het valt mij altijd op dat als mensen over straat lopen dat ze dan altijd kijken naar alle mensen die ze voorbij lopen. Als er dus een auto voorbij rijdt dan kijken ze altijd even wie erin zit. Dus dan lopen ze met hun hoofd gebogen en als er dan een auto aankomt kijken ze op om te zien wie erin zit.
Maar waarom moeten mensen altijd andere mensen aankijken als ze over straat lopen? Is dat een soort oer instinct ofzo om te zien of er eventueel een bedreiging gevormd wordt door zo iemand. TS vind dit in ieder geval wel een beetje irritant omdat als TS in de auto zit niet door iedereen aangestaard wenst te worden.
En nee TS is geen een of andere halve gare autist ofzo.![]()
![]()
Of misschien valt andere mensen dit geen eens op en gaat dat gewoon als het waren automatisch.
Dan kun je goed opletten of je niet in de hondenstront loopt, want dat ligt echt overal.quote:Op zaterdag 19 december 2009 11:04 schreef sinadO het volgende:
De andere kant is dat mensen alleen maar naar de grond kijken. Dat snap ik dus ook niet, wat is daar nu te zien? Ik kijk altijd naar mensen en dan kijk ik vriendelijk. Sociaal en zo. Niet autistisch dus.
quote:Op zaterdag 19 december 2009 11:56 schreef Mr.Cooper het volgende:
Mensen kijken is leuk. Ik kan niet wachten totdat het zomer is.
+ is .quote:Op zaterdag 19 december 2009 11:56 schreef Mr.Cooper het volgende:
Mensen kijken is leuk. Ik kan niet wachten totdat het zomer is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |