Oke dus als ik het goed begrijp, moet ik 19% + 10/12.50 betalen aan de deur, want ik heb hm nu via ebay bestelt ( 100% echt ) en die was 125.quote:Op zondag 27 december 2009 23:28 schreef Miffy1 het volgende:
[..]
Sheepskinshoes is een officiële dealer dus 100% echt. Problemen met de douane zijn er niet echt, alleen kun je er tegenwoordig vanuit gaan dat je altijd aan de deur nog 19% BTW moet betalen (boven de 150 euro ook nog 12% invoerrechten) en inklaringskosten van rond de 10/12,50 euro. Uggs 'glippen' er bijna nooit meer doorheen.
Bij sheepskin kun je laten verzenden met USPS ($50, +/- 3 weken) of UPS ($60, een dag of 4).
Als je de classic short neemt moet je er rekening mee houden dat je nog 19% BTW (over de laarzen + verzendkosten) en 10/12,50 euro inklaringskosten aan de deur moet betalen, maar je bent nog altijd goedkoper uit dan in de winkel.
Mijnquote:Op maandag 28 december 2009 16:21 schreef Miffy1 het volgende:
Ja dat zal het ongeveer worden. Ik vind Uggs voor mannen echt wel leuk, heb je de short chocolate genomen? Mijn vriend heeft de short chestnut en eerst zei hij "alleen voor binnen hoor, als sloffen" maar nu draagt hij ze ook gewoon buitenMet een losse spijkerbroek en dan een beetje nonchalant half er in
Mijn oom draagt ze ook, maar bij hem past het ook gewoonquote:Op maandag 28 december 2009 16:21 schreef Miffy1 het volgende:
Ja dat zal het ongeveer worden. Ik vind Uggs voor mannen echt wel leuk, heb je de short chocolate genomen? Mijn vriend heeft de short chestnut en eerst zei hij "alleen voor binnen hoor, als sloffen" maar nu draagt hij ze ook gewoon buitenMet een losse spijkerbroek en dan een beetje nonchalant half er in
Yep, zijn uit de collectie. Snap ook niet helemaal waarom, want het is een hartstikke populair model. Ben blij dat ik die al hebquote:Op zondag 27 december 2009 12:15 schreef tliciouz het volgende:
Zijn de uggs nightfall uit de collectie gehaald?
Ja ik wou ze dus bestellen. Helaas. Dan worden het de sundance.quote:Op maandag 28 december 2009 20:28 schreef ivetje het volgende:
[..]
Yep, zijn uit de collectie. Snap ook niet helemaal waarom, want het is een hartstikke populair model. Ben blij dat ik die al heb
Btw, sorry dat ik er geen gewoon topic van heb gemaakt. Was alweer vergeten dat ik dat zou doenVolgende keer proberen we het opnieuw
Komt deze overeen met deze?quote:Op maandag 28 december 2009 18:32 schreef shiNinG_staR het volgende:
[ afbeelding ]
WANT
Dus: welke shop is het meest aan te raden?
Grijs bestaat volgens mij helemaal niet. Heb zelf de espresso, maar ik heb grijs nog nooit gezien en hij staat ook niet bij de kleuren op www.uggaustralia.com Neem dus aan dat die niet bestaat.quote:Op maandag 28 december 2009 21:16 schreef GLITCH. het volgende:
HELP ME!
Ik ben wanhopig op zoek naar de UGG Roseberry in het grijs! Ik kan ze werkelijk nérgens vinden. Wel in black, espresso en sand. Maar dus niet in grey. Iemand die me kan helpen?
[ afbeelding ]
Ik zou wel even opschieten als ik je een tip mag geven. De handschoenen vliegen echt de winkels uit, dus grote kans dat je ze misloopt als je nog een week wacht. Ik heb hier hetzelfde probleem met handschoenen. Echt alle winkels zijn uitverkocht, alleen het Panterhuis in Vianen had nog 1 paar button handschoentjes in de kleur chestnut. En die zoek ik dus net nietquote:Op maandag 28 december 2009 20:36 schreef pumpkinsoup het volgende:
Ik wil die button handschoentjes hebben, zag ze vandaag in de winkel liggen, dus ga van de week denk even langs.
Ik raad sheepskinshoes.com aan of gewoon de officiële website als die ze al heeft. Maar het is een kleur voor het voorseizoen dus denk dat je nog even moet wachten. Je kan ook even kijken of shopbop.com ze krijgt. Zijn ook erg snel met leveren en geen verzendkosten. Weet alleen niet of dat in het nieuwe jaar ook nog zo is, die verzendkostenquote:Op maandag 28 december 2009 18:32 schreef shiNinG_staR het volgende:
[ afbeelding ]
WANT
Dus: welke shop is het meest aan te raden?
Scheen een van de nieuwste kleuren te zijn, wat ik las. Maar hoe wou je de foto dan nader verklaren? Lijkt me geen soep...quote:Op maandag 28 december 2009 22:11 schreef ivetje het volgende:
[..]
Grijs bestaat volgens mij helemaal niet. Heb zelf de espresso, maar ik heb grijs nog nooit gezien en hij staat ook niet bij de kleuren op www.uggaustralia.com Neem dus aan dat die niet bestaat.
Die pic refereert naar de website sell-ugg.com en die verkopen zowiezo neppe uggs. Bovendien staat er met koeien-letters boven de pic dat het een discount replica ugg boots zijn, dus geen echte. Dit is de site http://images.google.nl/imgres?imgurl=http://uggeu.com/wp-content/uploads/Newest_Ugg_Roseberry.jpg&imgrefurl=http://uggeu.com/discount-replica-ugg-roseberry-boots-for-women-on-sale/&usg=__ShDJLe1ax6HS2Yd0U6JSnXPWr7o=&h=667&w=500&sz=51&hl=nl&start=2&um=1&tbnid=x36ke1WJepVNGM:&tbnh=138&tbnw=103&prev=/images%3Fq%3Dugg%2Broseberry%2Bgrey%26hl%3Dnl%26sa%3DN%26um%3D1quote:Op maandag 28 december 2009 22:18 schreef GLITCH. het volgende:
[..]
Scheen een van de nieuwste kleuren te zijn, wat ik las. Maar hoe wou je de foto dan nader verklaren? Lijkt me geen soep...
Hmmm potverdorie, ziet er naar uit dat je gelijk hebt! Vond ze zo mooi! Dan maar voor sand gaan waarschijnlijk. Bedankt voor het uitzoeken iigquote:Op maandag 28 december 2009 22:23 schreef ivetje het volgende:
[..]
Die pic refereert naar de website sell-ugg.com en die verkopen zowiezo neppe uggs. Bovendien staat er met koeien-letters boven de pic dat het een discount replica ugg boots zijn, dus geen echte. Dit is de site http://images.google.nl/imgres?imgurl=http://uggeu.com/wp-content/uploads/Newest_Ugg_Roseberry.jpg&imgrefurl=http://uggeu.com/discount-replica-ugg-roseberry-boots-for-women-on-sale/&usg=__ShDJLe1ax6HS2Yd0U6JSnXPWr7o=&h=667&w=500&sz=51&hl=nl&start=2&um=1&tbnid=x36ke1WJepVNGM:&tbnh=138&tbnw=103&prev=/images%3Fq%3Dugg%2Broseberry%2Bgrey%26hl%3Dnl%26sa%3DN%26um%3D1
En volgens mij is het niet eens grijs wat er op de pic staat. Het elastiek achterop is bruin zo te zien en dat zou niet staan icm een grijze boot. Kan me dus niet voorstellen dat ugg dat zou doen. Dan zou er wel een grijs elastiek in zitten.
Ja, dat is enorm besmettelijk! Heb mijn classic tall chestnuts nu een jaar en zien er nog tiptop uit, hoop dat mijn Roseberries het ook zo goed doen straks haha. Heb je een (aan)foto van jouw Roseberries?quote:Op maandag 28 december 2009 22:50 schreef ivetje het volgende:
De sand vond ik ook het mooist eigenlijk, omdat daarbij het bont aan de achterkant zo mooi is. Is een stuk lichter en valt erg op. Maar ben toch voor espresso gegaan. Heb al een paar in de kleur sand en het is en blijft toch erg besmettelijk. Behandel ze dus wel regelmatig met een suede-spray enzo om het ergste vuil te weren
Dat zijn in ieder geval neppers want aan echte uggs hangen geen kaartjes....quote:Op maandag 28 december 2009 21:02 schreef Quantie het volgende:
[..]
Komt deze overeen met deze?
[ afbeelding ]
i dont know
haha yeszur, een Chocolate indeed .. ik heb maar maat 42, dus zo heel groot zou het niet staan. ben 1.80 duss dat valt wel mee denk ikquote:Op maandag 28 december 2009 16:21 schreef Miffy1 het volgende:
Ja dat zal het ongeveer worden. Ik vind Uggs voor mannen echt wel leuk, heb je de short chocolate genomen? Mijn vriend heeft de short chestnut en eerst zei hij "alleen voor binnen hoor, als sloffen" maar nu draagt hij ze ook gewoon buitenMet een losse spijkerbroek en dan een beetje nonchalant half er in
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |