Ach ik moest denken aan de eerste bingo kaart van Michael Cole en vond deze ook wel grappig met alle geruchten die nu in de lucht zijn, volle kaart = volle TNAquote:
Morgen sowieso njet. Betere pc jatten, downloaden normale kwaliteit. Gewoon wachten, het is niet dat we Angelina Love en Maryse naakt zien dus zoveel haast heeft het niet mijn zoon.quote:Op maandag 4 januari 2010 22:12 schreef renwan het volgende:
Hmm, hoe moet ik nou morgen TNA en RAW in 720p downloaden? Ik kan niet en kijken en downloaden, dat trekt m'n pc niet
Wat is dit nou weer voor bullshitnitz in je laatste zinquote:Op dinsdag 5 januari 2010 00:02 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
Ik ga morgen bij niet het internet op en download allebei in 720p als ze er zijn iig, heb er zin inmaar welke eerst kijken
?!
Raw wil trouwens 20 extra minuten van USA. Maar ze negeren TNA toch zo en doen niet mee?![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Malheureusement le fromage de cacahoučte.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Geen spoiler...wel awesome
[ Bericht 20% gewijzigd door kidkash19 op 05-01-2010 15:23:57 ]Im a bad man....but i forgive myself
Luck is for losers
Een kuteinde?? Wauw.....Look at the bigger picture man.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:30 schreef Cantona_No.7 het volgende:
Alleen de 1e promo was goed bij Raw, verder weer same old same old.En een kut einde.Die pop voor Bret Hart![]()
Impact was best goed, met een goed einde.En daar wel een goede pop voor Hogan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |