De kans is groot dat niemand erbij is want hij loopt nu al buiten.quote:Op donderdag 17 december 2009 06:52 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik hoop dat je erbij bent, die verbazing en dan die grote sprongen
Ja, bereid je maar op het ergste voorquote:Op donderdag 17 december 2009 07:06 schreef Deisyy het volgende:
Zelfs hier heeft het vannacht flink gesneeuwd![]()
Zo ongeveer net zoveel als op Disana's foto, misschien zelfs meer.
Dat wordt straks lachen om in Rotterdam te komen
Het is pas echt sneeuw als er een dik pak ligt natuurlijkquote:Op donderdag 17 december 2009 07:28 schreef Toverheks het volgende:Goedenmorgen deze morgen, uit een donker maar oh zo mooi wit Amsterdam
![]()
Wij hebben ook sneeuw, niet zoveel als bij Disana maar toch sneeuw
Nou bij jou is het al raak ik hoorde het net op nieuws, gladde wegen alles slecht begaanbaar.quote:Op donderdag 17 december 2009 07:35 schreef Disana het volgende:
[..]
Het is pas echt sneeuw als er een dik pak ligt natuurlijk
Goedemorgen heks.
Ja spannend, maar de sneeuw vertraagt de ijsvorming natuurlijk wel. Het mooiste zou zijn... een Elfstedentocht! Supervroeg je bed uit en naar de tv kijken, dat vind ik zo leuk.quote:Op donderdag 17 december 2009 07:40 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Nou bij jou is het al raak ik hoorde het net op nieuws, gladde wegen alles slecht begaanbaar.
Hoop dat dat gauw opgelost is, maar dat ze de sneeuw laten liggen.
ben benieuwd wanneer de eerste Marathon van start gaat, hoorde gisteren zaterdag, haaksbergen of het groningse Laren.
oh ja, dat kan ik me nog herrineren, 4 uur zat ik al voor de tv, ik hoop het dit jaar na de OS Winterspelen natuurlijk, want daar moeten we snacht`s ook ons bed voor uit.quote:Op donderdag 17 december 2009 07:41 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja spannend, maar de sneeuw vertraagt de ijsvorming natuurlijk wel. Het mooiste zou zijn... een Elfstedentocht! Supervroeg je bed uit en naar de tv kijken, dat vind ik zo leuk.
Oh ja, dan moet het wel sterk zijn. Zielig trouwens wat ik in Flora en Fauna op Fok las:quote:Op donderdag 17 december 2009 07:46 schreef Toverheks het volgende:
[..]
oh ja, dat kan ik me nog herrineren, 4 uur zat ik al voor de tv, ik hoop het dit jaar na de OS Winterspelen natuurlijk, want daar moeten we snacht`s ook ons bed voor uit.
Zag wel gister op tv hoe ze dat ijs dikker maken, gewoon met een tractor over het ijs en dan opspuiten met water, kun je nagaan hoe sterk het ijs al is.
oh die kat die door het ijs gezakt is, zielig hoor, heb een binnen kater en die is al bang om op het balkon te zitten en als er vogeltjes aan komen vliegen duikt ie bij wijze van spreken achter de stoel dus die komt met geen stap buiten.quote:Op donderdag 17 december 2009 07:48 schreef Disana het volgende:
[..]
Oh ja, dan moet het wel sterk zijn. Zielig trouwens wat ik in Flora en Fauna op Fok las:
In Memoriam #2
De OS winterspelen vind ik ook leuk, alleen moet je dan inderdaad wel 's nachts wakker zijn.
Goedenmorgen Teun, jij had beloofd we krijgen sneeuw hahaha en die hebben we.quote:Op donderdag 17 december 2009 07:53 schreef Teun_ZHV het volgende:
Mooi plaatje! Ik twijfel of ik aan ga sluiten bij de 30 kilometer.
[ afbeelding ]
Ja, maar ik ga er niet echt over hèquote:Op donderdag 17 december 2009 07:56 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Goedenmorgen Teun, jij had beloofd we krijgen sneeuw hahaha en die hebben we.
Ja dat snap ik ook niet he, zijn van die krakersfiguren zeg maar, hoe komen die aan geld om daar heen te komen, eten en onderdak moeten die niet gewoon werken??? ik zag er gister 1tje die klaagde ze was vastgebonden door politie en zat op de grond, dat het koud was, ik dacht pppfftt ja wat doe je daar dan, ga werk zoeken hoef je ook niet op de grond te zitten, of een gozer die ging op politiebusje staan, nou als het mijn busje was ik had hem eraf gemept.quote:Op donderdag 17 december 2009 07:59 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ja, maar ik ga er niet echt over hè![]()
Helaas, anders zou er wel iets meer liggen van dat maagdelijke witte spul![]()
Ik hoop trouwens dat het zo hard gaat sneeuwen en zo ontzettend koud wordt dat die klimaatfetisjisten nooit meer wegkomen uit Denemarken.
Hebben jullie geen sneeuw?!quote:Op donderdag 17 december 2009 08:06 schreef Noek het volgende:
Wat leuk voor jullie!
Ga ik nu even in een hoekje huilen. momentje..
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Heb jij geen sneeuw Noek???quote:Op donderdag 17 december 2009 08:06 schreef Noek het volgende:
Wat leuk voor jullie!
Ga ik nu even in een hoekje huilen. momentje..
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik zou maar vast gaan hamsteruuuuuuuuh!quote:Op donderdag 17 december 2009 08:13 schreef debuurvrouw het volgende:
Euh, de volgens de berichten krijgen we nóg 12 cm. Eerst maar eens kijken of de juffen wel op school zijn.
Wij hadden gistermidaag 2mm, er is niets meer bijgekomenquote:Op donderdag 17 december 2009 08:12 schreef CarOnline het volgende:
Hoera hier ook maar 2 mm sneeuw![]()
Even de föhn erover en het is weg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |