Wat bedoel je er precies mee dat de kolommen van M in de nulruimte zitten?quote:Op donderdag 24 december 2009 00:42 schreef GlowMouse het volgende:
Je weet dat dim(ker(M)) 0,1 of 2 kan zijn, en 0 en 2 kun je vrij makkelijk wegstrepen (0 omdat de kolommen van m in de nulruimte zitten, 2 omdat het niet de nulmatrix is).
Maar het is ook makkelijk in te zien dat M een lineaire combinatie moet zijn van A en B, en vervolgens dat niet beide gewichten ongelijk aan 0 kunnen zijn.
Waarom weet ik dat Av=0 ?quote:Op donderdag 24 december 2009 16:27 schreef thabit het volgende:
Neem een element v van Rn dat zowel in ker(A) als A(V) zit. Te bewijzen: v=0. Je weet: Av = 0 en er is een w met v = Aw. Nu jij weer.
je neemt aan dat hij zit in de doorsnede van ker(A) en A(V).quote:Waarom weet ik dat Av=0 ?
Lineaire afbeeldingen zijn niet vierkant. Maar als je n=2 neemt en A de lineaire afbeelding (x,y) -> (y,0) dan heb je een tegenvoorbeeld want (1,0) zit in zowel kern als beeld.quote:Op donderdag 24 december 2009 16:38 schreef GlowMouse het volgende:
Ligt het aan mij of heb je ook genoeg aan 'A is vierkant'?
Een mooie kerstgedachte.quote:Op donderdag 24 december 2009 23:12 schreef Iblis het volgende:
Maar, denk ook aan de afgeleide.
quote:Op donderdag 24 december 2009 23:09 schreef thabit het volgende:
Ik zou beginnen met 1/(1+x), weet je daar de machtreeksrepresentatie van?
Idd een Christen hahaha. Laat ik dat nou net niet zijnquote:Op donderdag 24 december 2009 23:12 schreef Iblis het volgende:
Goddeloze mathematici ook altijd. Augustinus zei het al: De goede Christen moet bevreesd zijn voor de mathematici. Op kerstavond!
Maar, denk ook aan de afgeleide.
Goed, nu de kerstgedachte toepassen.quote:Op donderdag 24 december 2009 23:14 schreef Burakius het volgende:
[..]
sommatieteken: (-1)^n * x^n lijkt mij ???
Jou helpen.quote:Op donderdag 24 december 2009 23:16 schreef Burakius het volgende:
[..]
Idd een Christen hahaha. Laat ik dat nou net niet zijn. Wat doe jij trouwens hier op dit tijdstip op deze dag
?
Iemand met de naam van de duivel die een Moslim helptquote:
Zeker. Maar dat is denk ik meer voor de alfa-topic.quote:Op donderdag 24 december 2009 23:32 schreef Burakius het volgende:
[..]
Iemand met de naam van de duivel die een Moslim helpt..
Nederland is té multicultureel hahaha. Je was natuurlijk de hele dag op mij aan het wachten hahaha.
hmmm heb jij toevallig een boek van Dostojevski gelezen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |