Owquote:Op maandag 14 december 2009 23:29 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Owwwwww,![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Je maakt me in de war![]()
Ik heb het speciaal nagevraagd: poezen kunnen prima buiten zijn 's nachts in de winter, zolang ze maar een droog plekje hebben. En dat vinden ze altijd wel.
Een van onze poezen wil liever buiten wonen, maar dat vind ik zielig. Dus ik heb het daarom nagevraagd bij de DA. Geen enkel probleem. Ook niet bij min 10. Gewoon no prob!
Je kunt rustig slapen
Ja dat, Tombola!quote:Op maandag 14 december 2009 23:30 schreef trovey het volgende:
[..]
Jij leest de verkeerde boekjes...de brave
In bed een film kijken tot je ogen dichtvallen?quote:Op maandag 14 december 2009 23:30 schreef Bamba het volgende:
Hmm ik ben aan het twijfelen..Ga ik nog een film kijken of ga ik op tijd naar bed....Heb morgen wel weer insulinecursus...Choices, choices...
Ja, ik moest wel. Man, ik slaap geen nacht meer als ik niet zeker weet dat onze poes buiten gelukkig isquote:Op maandag 14 december 2009 23:30 schreef Greys het volgende:
Ow
Wat goed dat je dat even hebt nagevraagd!
(Ik schrok)
Dat zou al na een kwartier zijnquote:Op maandag 14 december 2009 23:32 schreef Greys het volgende:
[..]
In bed een film kijken tot je ogen dichtvallen?
ja, dit waren degenen die ik gratis kreeg he...quote:Op maandag 14 december 2009 23:30 schreef trovey het volgende:
[..]
Jij leest de verkeerde boekjes...de brave
Nee inderdaad!quote:Op maandag 14 december 2009 23:32 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ja, ik moest wel. Man, ik slaap geen nacht meer als ik niet zeker weet dat onze poes buiten gelukkig is
Niet schrikken; ik ben vrij onschuldig ende liev
toevallig had ik overburen met katten die regelmatig voor het raam zaten en toen die verhuisden kwam kort daarna ineens dat beest mij achtervolgen.quote:Op maandag 14 december 2009 23:20 schreef trovey het volgende:
[..]
Het zal altijd eerst iemand anders kat zijn geweest...grote vraag is of die eigenaar het beestje nog wilde hebben....
Is mij wel eens gebeurd dat ik een kat per ongeluk opnam terwijl het nog wel gewenst was..in 1999...kitten van nog geen 8 weken wat op straat me achterna liep...aangemeld bij Amivedi, asiel en noem maar op....nergens een reactie op gehad ook geen briefjes en zo tegengekomen....kwam ik er jaren later achter dat het een kat van buren een huis of 6 verderop was door een opmerking van een andere buurvrouw ...heb maar niets gezegd want die buurvrouw was allang verhuisd....tja er worden zoveel katten gedumpt....later nog eens meegemaakt met een magere volwassen rood/witte kat die in mijn auto sprong hier in de stad...ook aangemeld op vrijdag bij Amivedi en asiel en maandag meldde zich de eigenaar....een bedankje kon er echter niet vanaf....sterker nog ze keek me zelfs vuil aan....alsof ik haar kat had ontvoert
Of sexyquote:Op maandag 14 december 2009 23:31 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja dat, Tombola!
Je moet degenen hebben waar 'Intiem' op staat
quote:Op maandag 14 december 2009 23:34 schreef Stali het volgende:
Bamba en ElisaB..
Super, ik ga heel graag mee naar de meet.
Wat hebben Bamba en Eliesje op hun geweten?quote:Op maandag 14 december 2009 23:34 schreef Stali het volgende:
Bamba en ElisaB..
Super, ik ga heel graag mee naar de meet.
Ja he?quote:Op maandag 14 december 2009 23:26 schreef Greys het volgende:
[..]Ja dat hadden we van Heer I. nou niet meteen verwacht.
Dierenwatje![]()
![]()
Heette?quote:Op maandag 14 december 2009 23:26 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Tommie![]()
![]()
Mijn allerallerallerallerliefste kat heette Tommie...
Iemand die mij wil in zijn leven heeft mijn huisdieren ook maar te accepteren...tja beetje eigenwijs daarinquote:Op maandag 14 december 2009 23:35 schreef kitao het volgende:
[..]
toevallig had ik overburen met katten die regelmatig voor het raam zaten en toen die verhuisden kwam kort daarna ineens dat beest mij achtervolgen.
Een verloren poes zeg maar , ik weet t vrijwel zeker.
Dat dier was jong en wild , heeft mn behang gesloopt en sprong op alle kasten , zelfs drie meter hoog.
Bovendien heb ik geen benedenhuis en is tie desondanks vaak ontsnapt en moest ik t asiel en de dierenambulance gaan betalen om m terug te vorderen.
Eerlijk gezegd ben ik haast blij dat ik m van mn vriendin in het asiel moest doen , tenminste als tie daarna maar een beter huis heeft gevonden.
T was mn maatje , en die geef ik niet gauw op voor een bazige vrouw die gaat vertellen wat wel en niet in mijn huis mag komen.
Maar goed , soms moet je buigen voor vrouwen met een zweep.
(au)....
Elies vooral, ik voer het alleen maar uitquote:Op maandag 14 december 2009 23:36 schreef Greys het volgende:
[..]
Wat hebben Bamba en Eliesje op hun geweten?
En de meet van 9 januari bedoel je?![]()
Bamba woont waar ik ook woon en ik weet zo zeker dat Eliesje een goed gevoel heeft voor logistieke problemen. Ja, geweldig en natuurlijk heel erg leuk om jullie in het nieuwe jaar te mogen ontmoeten.quote:Op maandag 14 december 2009 23:36 schreef Greys het volgende:
[..]
Wat hebben Bamba en Eliesje op hun geweten?
En de meet van 9 januari bedoel je?![]()
Ik ben dan ook heel blij met een man die net zo'n zwak heeft voor dieren als ikquote:Op maandag 14 december 2009 23:37 schreef trovey het volgende:
[..]
Iemand die mij wil in zijn leven heeft mijn huisdieren ook maar te accepteren...tja beetje eigenwijs daarin
Gezellig Stali.quote:Op maandag 14 december 2009 23:39 schreef Stali het volgende:
[..]
Bamba woont waar ik ook woon en ik weet zo zeker dat Eliesje een goed gevoel heeft voor logistieke problemen. Ja, geweldig en natuurlijk heel erg leuk om jullie in het nieuwe jaar te mogen ontmoeten..
Je mag mee handdoeken sjouwenquote:Op maandag 14 december 2009 23:39 schreef Stali het volgende:
[..]
Bamba woont waar ik ook woon en ik weet zo zeker dat Eliesje een goed gevoel heeft voor logistieke problemen. Ja, geweldig en natuurlijk heel erg leuk om jullie in het nieuwe jaar te mogen ontmoeten..
ja...quote:
Ik weet nergens vanquote:Op maandag 14 december 2009 23:34 schreef Stali het volgende:
Bamba en ElisaB..
Super, ik ga heel graag mee naar de meet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |